Dotykový mobilní telefon, jaký se vám osvědčil?

andrissek
17. únor 2014

Ahoj , moc prosím o zkušenosti s dotykovým telefonem. Jaký se vám osvědčil . Hlavně aby se nesekal ,byl s androidem.šla dobře wifi a displej nejméně 4 palce. Cena max. 5000-5500kč. Předem moc děkuji

andrissek
autor
17. únor 2014
zamilovanadonej
17. únor 2014

Dotykové telefony jsou za mě na h..... ale totálně. Synovi jsme jej nedávno koupili, ale pro sebe už to nechci nikdy. Jinak ten viz. odkaz je nějaký no name, ne? My synovi koupili Samsung Galaxy young....A telefon kupovat naživo, nebo si jej nejdřív aspoň někde osahat.

ipkh
17. únor 2014

Já mám půl roku Samsung Galaxy chat a po počátečním nadšení z nového telefonu jsem na vážkách... Hrozně dlouho trvá než se dostanu k volání (nebo to prostě neumím). Všechny hovory se musí složitě hledat, třeba poslední volání prostě nejde přes zelené tlačítko... Pak se něčeho dotknu (třeba jen otřením při volání) a jsem úplně někde jinde...
Navíc mě poslední dobou vydrží baterka max 3 dny, pokud vůbec nevolám. A to na internet přes telefon chodím hodně málo.

andrissek
autor
17. únor 2014

Tak já ted měla sony xperia miro a byla jsem max. spokojená (jen bych chtěla větší displej). Ten mi bohužel ted malej rozbil tak koukám po jiném 😉