Dovolená v Egyptě

michaelacikankova
20. čer 2016

Pomalu se mi blíží dovolená a pořád přemýšlím,kam jet s rodinou.Co si myslíte o Egyptě?Minulý měsíc se vrátila odtamtud známá,že to je úplně v pohodě,akorát zpřísnily kontroly na letišti,což je velký plus.Ráda bych slyšela víc názorů nebo jestli se někdo ted vrátil,jak to tam vypadá.

verka4d
20. čer 2016

Nevím,zrovna do Egypta bych se asi nehrnula,bála bych se... ale tak samozřejmě úplně bezpečno není nikde,že. Jen Egypt mi přijde trošku víc rizikový. Co třeba Maroko,Tunis,Kréta... pokud tedy už to musí být zahraniční dovolená 🙂 My jezdíme hlavně tady po Česku,je tu tolik krásných míst,kde jsme nebyli a děti jsou nadšené. Ale to je samozřejmě každého věc,my cizinu,moře a letadla prostě nemusíme,tak jsem možná trošku ovlivněná... 😉 Každopádně přeji krásnou a pohodovou dovolenou!! 😎

kocour1
20. čer 2016

Já letos jedu do Egypta i s dětmi, samozřejmě, že se trochu bojím, ale bála bych se, ať bych jela kamkoli...byla jsem v loni také v Egyptě, letos jedeme do toho samého hotelu...mám nejlepší zkušenost. Kdyby sis chtěla přečíst o naší loňské dovolené, tak jsem o tom psala na svém blogu zde: http://materskadovolena.blogspot.cz/2015/09/s-d...

michaelacikankova
autor
20. čer 2016

Já se Česku taky nebráním,ale dovolenou mám až v září a hlavně děti mají astma a na to je moře nejlepší.Loni jsme byli na Krétě 12dní a musím říct,že jim to hodně pomohlo.Jenže letos hrozně podražily,takže aby se pořádně ,,prosolily'',tak je cenově nejpřijatelnější Egypt,Tunis.

verka4d
20. čer 2016

@michaelacikankova Aha,tak to jo 🙂 Tak hlavně,ať jste spokojení a dětem to pomůže 🙂

michaelacikankova
autor
20. čer 2016

Díky za příspěvky 😉 .

kacca11
20. čer 2016

Byla jsem dvakrat a uz bych nejela. Jak kvuli bezpecnosti, tak kvuli sluzbam. Kdekoli jinde jsou sluzby na uplne jine urovni, celkove jsou podminky a moznosti jinde.

pajita
20. čer 2016

Je to rok co jsme byli v Egypte, bala jsem se, ale nepripoustela jsem si nic... Byli jsme v Hurghade, kontroly na hotelech, nepustili autobusy/auta bez kontroly, udelali jsme si 2x vylet na lod (jeden na delfiny se snrchlovanim a druhy se sklenenym dnem), vse bylo v poradku, ale na tom jednom vylete nam rekli at dame domu vedet, ze se chystali u pyramid atentat, ale bylo to podchyceny... Vsude stoji policejni hlidky... Hotel jsme si uzili, meli jsme na vyber z 5 restauraci a kazdy den se to menilo 🙂 jela bych zase hned 🙂

lucyp13
20. čer 2016

Nejsem žádný poseroutka ale letos bych opravdu vynechala dle mě rizikovější destinace typu Egypt, Tunis, Turecko a možná i pobřeží Francie....chápu že finančně je to asi výhodné ale .....zkrátka bych se bála..

mrspear
20. čer 2016

Já bych se nebála, v Egyptě jsem byla už hoooodněkrát, dokonce i v době, kdy se v Káhiře objevily nepokoje (to už jsem byla v HRG) a co byla ve zprávách, bylo o dost zveličené, doma rodina trnula hrůzou, že jsou nepokoje i v Hurghádě a nebylo to tak. Služby jsou tam v pohodě, musíte si ale vybrat min 4*hotel. Ve srovnání třeba s Tunisem je Egypt mnohem lepší. Takže byla jsem tam 21krát a jela bych zase ;)

andreaandrejka
20. čer 2016

Nebála bych se ani náhodou, kdybych neskončila na rizikovém, letěli by jsme taky 🙂 Určitě vyražte a užijte si dovču!

challidona
20. čer 2016

Kdyby me pustili do letadla jedu taky.... všichni co říkají ano jsou ostřílení egyptomilci jako ja 🙂,osobne teda mam radeji marsa alam

joygiorgo
20. čer 2016

Doporucte nejake hotely v hurghade.