Dovolenka. Kam by ste mi doporučili ísť?

petraba
1. led 2011

Ahojte. Tento rok sa chystám aj s priateľom prvýkrát na spoločnú dovolenku. Asi sa to zdá niektorým priskoro rozmýšľať už teraz, ale niektorí ľudia si rezervujú letenky už pár mesiacov popredu kvôli cenám. Chcela by som vás poprosiť o radu, kam by ste mi odporučili ísť, kde ste vy boli spokojní a aby sme aj my boli spokojní, čo sa týka HOTELA ( ubytovania, stravy, personálu) kde bude hlavne čisto a blízko k moru.

consti
1. led 2011

@petraba a o jakou lokalitu máte zájem? Třeba mě moc neláká např. Turecko, Egypt a podobně. My jsme třeba min. rok byli na jihu Francie (Nice) a byli jsme nadšení. Ale jeli jsme na vlastní pěst. Letenky jsme bookovali asi 5 měsíců dopředu a ubytko taky (v soukromém bytě). Oproti cestovce opravdu paráda a vyšlo nás to asi o polovinu levněji 😉 .

crca
2. led 2011

Mě se líbilo moc na Thassosu v Řecku-byli jsme teda v apartmánu a museli si sami vařit,ale ono to vařaní nějak moc nelákalo v tom teplu 😅 A teď naposledy jsme byli v Tunisu v Monastiru,letiště bylo přes silnici,ale úplně super,vůbec letadla nerušili,měli jsme allinclusive,moře bylo hned u hotelu(Bella Vista-ale teď si nejsem 100% jistá názvem hotelu,ale Bella to byla 😀 ),ale upřímně za mě,Řecko vede nade vše 😉

crca
2. led 2011

Jinak my jsme vždycky objednávali zájezdy v prosinci v lednu a jeli jsme až v červenci v srpnu 😉 Ale ten Tunis jsem brala na last minut přes rádio Impuls a všechno v pořádku 😉