Dřevěná ohrádka pro dítě

terdaaa
27. bře 2019

Ahoj holky, mám na vás prosbu, jestli byste mi mohly sem, do diskuze, poslat fotku vaší ohrádky (dřevěné) pro miminko. Mám 5 měsíčního kluka, doma máme 3 psy a tak, aby měl více prostoru, než na gauči (ze kterého může snadno spadnout) a protože nemůže lézt po holé zemi, kde máme lino, pořídila jsem mu dřevěnou ohradku. Na dno jsem dala hrací deky, pěnové puzzle, na deky hrazdičku (někdo zná jako hrací dečku). Protože mi přijde ohrádka s " látkovými" stěnami málo stabilní (po opření se o její stěnu se prohne) o dřevěnou se může lépe opírat, až bude zkoušet vstávat, nebo se lehce odrazit, když bude chtít lézt...

Přítelovi se však dřevěná vůbec nelíbí, chtěl by pořídit tu látkovou, co vypadá jak cestovní postýlka a tvrdí mi, že u nikoho dřevěnou nikdy neviděl. Proto vás prosím o fota, ať má co prostudovat. Díky

sudylichozrout
27. bře 2019

@terdaaa ahoj, foto neposlu, nejsem ted doma, ale mame klasickou drevenou ohradku 1,5m x 1,5m. Vevnitr je penove puzzle. Je to nejlepsi varianta, si myslim tedy 🙂 O latkovou se nemuze dite tak dobre opirat 🙂

mimisci2
Autor odpověď smazal
Zobraz
petagr123
27. bře 2019

Ahoj, mame taky dřevěnou asi 2m x 1,5m a jsme maximálně spokojeni. Dokud se malá jen otáčela a nelezla měli jsme ji v cestovní postýlce kde měla aspoň na vše výhled. Potom tedy ohradku kde na zemi ma koberec s vysokým vlasem aby nebylo od podlahy zima.

lucie_j
27. bře 2019

Měli jsme 1.2x1,2 m a maximální spokojenost. Dítě vidí ven, přes síťku je špatně vidět, může se chytit při stoupání.

martina250703
27. bře 2019

Máme od včera🙂

maggi
27. bře 2019

U nás takto. 🙂

nambr
27. bře 2019

Taky sem měla,máme dva psy a nemůžu vynachválit.

bonulinka
27. bře 2019

Máme šestihrannou na kolečkách s posuvným dnem. Je super, nemusím se tolik ohýbat, až bude dcera starší, dám dno níž a v ohrádce bude jen v době, kdy jí nebudu mít na očích. Na kluka jsem měla čtyřhrannou, na kolečkách, s posuvným dnem a také byla fajn. Máme psa a kvůli bezpečnosti mi ohrádka přijde fajn řešení.

penelopaw
27. bře 2019

Jéé, foto nemohu najít ☹(, ale máme ohrádku sestávající z osmi dílů (1 díl jsou dvířka), ale samozřejmě jich lze použít méně. Původně jsme ji měli ve starém, malém, bytě rozloženu jako zábranu před televizí, v novém, větším bytě jsem pak udělala klasický čtverec pro dcerku, když se narodila. Jednotlivé díly lze přidělat i ke zdi, dolů do rohů lze připevnit taková velká dřevěná kolečka s protiskluzovou úpravou. Jediné co, jde opravdu o ohrádku, tzn. není tam dno, které by bylo možné polohovat do různých výšek.

oveckaluky
27. bře 2019

Taky máme, 138x145cm. S dvojčaty to bez ní nejde 😉

saba77
27. bře 2019

mě tam nikdy nevydrží

leymea
27. bře 2019

My meli takovou. Ja naopak chtela drevenou 🙂

125katulka125
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
125katulka125
11. pro 2019

já teda nemám fotku, ale mám bílou dřevěnou,aby se nám hodila do obýváku barevně :D tak můžeš příteli ukázat, že nejsou jenom v barvě dřeva ale i s nátěrem

blbajulca
11. pro 2019

Máme takovouhle velkou....je super☺

125katulka125
16. led 2020

@terdaaa tak co, jak jste dopadli s porizovanim ohradky? a kde jste nakoupili? divala jsem se ze na netu detsky ruzek maji za dobroucenu ohradky, ale ted uz je asi pozde co?