Drevena podlaha

anatanka
23. čer 2011

Rodice si nechali udelat v celem byte drevenou podlahu, coz je vyslo na castku pres 100 000 Kc, ale ubehly necele 2 mesice a podlaha je k nevydrzeni. Kazdy krok vrze jak ve sto let starem dome. Dle majitele firmy je vse v poradku a drevo proste vrze... Clovek se po byte uz ale pomalu nemuze pohybovat. Podle me je to proste spatne udelana prace... Mate s tim nekdo zkusenost? Jde se nejakym zpusobem dopracovat k uznani reklamace?

ffiinnkkaa
24. čer 2011

Nemělo by to vrzat. Může to být tím, že je špatný podklad - (rošt na kterém ta podlaha drž - velké mezery) nebo špatně usazená..kvaltní opravdu nevrže..ale více ti poradí na www.modrastrecha.cz 🙂

evaviki
24. čer 2011

@anatanka ahoj, ja s tym skusenost mam-. kupovali sme tento rok byt, tiez drevena podlaha (novostavba) a vrzala.. najprv mi rikali, ze je to normalne, tak som povedala, ze kupime byt iba v pripade, ze to opravia.. firma, co tu podlahu robila tvrdila, ze je to ok. tak si developer zavolal ineho podlahara, ten povedal, ze je to chyba, drevo odstranili, podlahu este dorovnali a dali uplne noveu drevenu podlahu..
asi by som si skusila najst niekoho, kto ti na to vypracuje posudok a s tym pojdes do tej firmy.. drzim palce, aby si to vyriesila..

anatanka
autor
25. čer 2011

@evaviki
@ffiinnkkaa
Diky moc, samozrejme jste me ujistily v tom, co jsem si myslela. Vidim to tak, ze si rodice nechaji udelat za dalsi prachy posudek a nakonec z toho stejne nic nebude...🙂

evaviki
25. čer 2011

@anatanka no ak si nechaju urobit posudok, tak im to firma bude musiet opravit (pochybujem, ze sa budu chciet sudit, to by to musela byt obrovska firma). pripadne odstupenie od zmluvy, podlahu nech si vezmu, peniaze vratia a vasi si daju spravit novu.. 100000 je dost penazi na to, aby ste sa na zo vykaslali.. ale jednoduche to asi nebude.. ☹

anatanka
autor
25. čer 2011

@evaviki Nevis, kde by se dal sehnat nekdo, kdo tyto posudky dela? To mam oslovit jinou podlaharskou firmu?

anatanka
autor
25. čer 2011

Uz jsem si to nasla. Par podlaharskych firem dela i posudky. Zatim diky...🙂