Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
14. lis 2008

no Marti to jsou po dlouhé době super zprávy 😉

alenka83
14. lis 2008

ahoj holky, tak koukám, jaké máte vášnivé noci, ale asi je nějaká erupce na slunci, u nás se taky nemůže zabrat a knucí brzy ráno, ale pak to dohání. Jinak spinká celkem hezky, teď je tedy plný elánu, tak asi půjde později dneska spinkat, a snad to i natáhne v noci.

marti, určo to budete mí tmoc krásný, baráček je prostě baráček, to nic nenahradí.

Jani, mě nepřijde 150 ml nějak moc, náš špunt taky zbaští 180-200 při večerním krmení. Je fakt, že nevím kolik sní jinak, neboť kojím, ale asi né moc, má tak asi pod 7 kg. Tak se drž, bude líp, bude starší a bude to lepší. Hold tímhle obdobím si musíme projít. Je blbý, že stále neumí říct co je trápí drobečky, viď.

Ten náš rarach vypadá prý starší a jakoby všemu rozumněl. Je fakt ,že přes den usíná u prsíčka, to jsem zvědavá, co budu dělat, ažnebudu kojit. On se pořád směje a na každýho, je neuvěřitelnej, ale jakmile má přijít oblíkání, je oheň na střeše. No, možná že to taky znáte☹
co budete vařit na víkend k obídkům? Neporadíte někdo?🙂

paolin
14. lis 2008

Alenko nezoufej, u nas je to pri oblekani to stejne 😉 rev a rev a rev.
o vikendu jdeme na "pochod smrti" s volejbalistama. koncime v hospudce a tam bude pecena kruty, zelicko, knedlicek...mnaaam 😀
kluci spinkaji, tak jdu za chvili taky. tak vsem dobrou!

e.k.t
autor
14. lis 2008

dobrou noc jdeme ladit formu 😀

anta
15. lis 2008

Dobré ranko, holčiny, tak Honzík už vypadá, že je v pořádku, neboť se i sám v pohodě vykakal, je usměvavý, hravý a prostě vůbec v pohodě, fuj, to se mi ulevilo, mám z něj radost, spal do čtyř, nějak dýl nevydrží 😉 Krásný víkend vám všem 😉

paolin
15. lis 2008

dobre ranko!
Jani, tak to maji nasi chlapecci nastejno. Ada taky vstaval ve 4. akorat se po dvou hodkach kojil 🙄
Martii, no to musi byt krasa, ten vas domecek! supni nejakou fotku 😉

anta
15. lis 2008

Paol, takže to musíš být unavená, co? Ale já to nechápu, proč vstávají tak brzy?

e.k.t
autor
15. lis 2008

dobré ranko tak hlásím noc po dlouhé době v pohodě, jen jilo kašle a má rýmu jako děs 😝

e.k.t
autor
15. lis 2008

tak nás opustila návštěva a na další čekám do večera, tak peču plecko bude s bramborovou kašičkou a domácí česnekovou tatarkou 😀

martinka79
16. lis 2008

Evičko ty jsi jako grand hotel. asi taky přijedeme. a za návštěvu ti vyžehlíme. 😀 😀 😀
jinak fotky udělám dnes a našupu je do albíčka i na rajce potom vám písnu.

u nás pohoda. michla zdráv a dělá lumpárky jo novinka staví se u sedačky a postele. 😉
jdu dělat snídani manžel jel pro čertstvé pečivo. pa.
vaříme kuř. plátky tzaziky a hranolky+rajská polévka. včera byly těstoviny se sýrovkou. zítra rizoto.

anta
16. lis 2008

Ahoj holčiny, tak jsem to dnes opravdu dostala, ani mi není nijak blbě, což se dost divím, jinak pohoda, malej kníkal v postýlce už od tří od rána, ale nakonec spal do 4,20 hodin a to docela jde 😉

martinka79
16. lis 2008

ahojky my slapi do 6hod ale pal by déle kdyby nemusel ty antibiotika ještě brát. teď řve chce hrát s Nikokou a tatínkem hru, což není možné.
tak asi půšupe spinkat. jinak máme po chutné vydatné super snídani já snědla 3čerstvé rohlíky ani nevím jak. 😀 😝

martinka79
16. lis 2008

tak už chrupe a já hurá na kávu a sesbírat prádlo. 🙂

e.k.t
autor
16. lis 2008

tak jsme osiřely a je tu smutno 😝

paolin
16. lis 2008

hezky vecer vsem!
dnes jsme paradne vyrizeny. Adam v noci vubec nespal, porad rval. uz jsem jednu chvili myslela, ze mu tu pusu prikryju polstarem ☹ nejak netusim, co mu je. hlad, zuby,...achich ach! snad bude dnes v noci lip.

e.k.t
autor
16. lis 2008

paolin, nějak si ty ošklivé noci předáváme. No na dnešek jsem se i vyspala. byla vzhůru ve 22. 0:30 4:30 7:15 takže dobrý 😀

paolin
17. lis 2008

Evi, taky mi prijde 😀 dnes uz to bylo lepsi. u nas kojeni 21:00, 23:30, 02:30, 5:30 a ted 😝 Adamek spinka s Mirkem, Vita kouka na Krtka a ja jdu varit. lehnout si, tak v tu ranu spim 😀
u nas to vypada na celkem slunecny den. tak si uzijte svatek!

e.k.t
autor
17. lis 2008

no u nás rýma až za roh 😝

martinka79
17. lis 2008

ahojky u nás noc v normálu.Chystáms e pracovat, jedu dělat diagnostiku jednomu chlapečkovi a spojím to s návštěvou u kamarádky. jinak nás čeká nácvik Nikolčina vystoupení a snad klid.

anta
17. lis 2008

Ahoj holky, tak opět nám malý spal jen do tří hodin, vůbec nevím, čím to je?? 😠 Vůbec mi to nepřijde normální, abych pravdu řekla. Nepláče bolestí, prostě se vzbudí, povídá si a pak začne ječet, ať si ho koukáme vytáhnout z postýlky. Hlavně se přiznám, že nevíme, co v tuto dobu s ním jako máme dělat? Celý den jsme s manžou jak po flámu ☹ . Do této doby spal hodinku a čtvrt, dost slabý je to. 😢

e.k.t
autor
17. lis 2008

Jani ale spát chodí brzo ne?

alenka83
17. lis 2008

ahoj holky, tak my chodíme spát tak kolem půl 7 večer abrouček se budí asi v 6, je mezi námi v posteli, povídá si, hraje s ručičkama a asi po půl hodině znova usne a spíme až do 8, někdy pak ještě usne, protože mě se nechce absolutně vstávat. A v 10 už je znova ospinkaný, tak jde k prsíku a šup spinkat. Mezitím si sám hraje pod hrazdičkou. Jani, zkuste mu pořídit takouvou tu hrazdičku s různýma zavěšenýma hračkama, hodně barevnýma, se zvukama, bude ho to zajímat a bude si hrát.

JInak Martínek se v sobotu už otočil sám z bříška zpátky na záda. On vlastně tráví skoro celý den na břišku🙂 Odpo vždy vyrážíme ven, kde má odpolední spinkání🙂 Dneska je tedy ale celkem zima, tak to moc dlouhá procházka nebude🙂

Co dneska vaříte dobrého?

martinka79
17. lis 2008

Ahojky ali my máme rizoto.
JInak my vstáváme kolem 05hod nebo 06hod někdy déle, ale nespí s námi v posteli. když už ANO tak to vydrží chrnět déle. ale mě to vstávání nevadí. usíná kolem 18.30-19-30podle odpoleního spánku.

JInak no normálka začla mu nový den tak hurá si hrát. pokud ho neuspíš ve své posteli. 😉
Já jako dítě si do 10let vstávala kolem 04hod stále i moje setra a její děti jsou raní ptáčata i teď Nikokak vstává také klidně v 5hod kdyxž má colno je blázen.ale co nadělám je to normální u dětí a pokud to pojmeš pozitivně tak uděláš za ráno práce na dva dny. 😀 😀 😀 nevím jak ti poradit. jedeme pryč tak čauky u nás slunečno.

anta
17. lis 2008

Malej chodí spát v sedm večer, ale rozhodla jsem se velitelsky, že dnes mu koupím nějakou tuhou stravu a dostane ji na noc, aby déle vydržel, protože podle mého názoru se budí hladem, neboť manželovi vytuhne na ruce a vypito má jen 110, takže dnes udělám takový hokus pokus a uvidíme. Když si to tak vezmu, tak děti mají mít příkrmy od čtvrtého měsíce, pokud nejsou kojeny a já jsem ještě dostala vynadáno, že malého překrmuju, dr. se mnou vůbec tuhou stravu nekonzultovala, jen mi řekla, ať příkrmy stáhnu na 150 a že mu to bude stačit, no přes den je to dobrý, ale vstává každé ráno ve 3 hodiny, to je naprosto šílený 😅

alenka83
17. lis 2008

Jani, to chápu, já bych byla pak nemožná celý den. No, my večer už dáváme kašičku a sní jí kolem 130 ml a pak ho ještě dorazím mlíčkema a spinká od těch půl 7 do 1-půl 2 ráno. Pak už jenom kojím v leže v posteli. Už jsi začala dávat mrkvičku? No, mě dr. říkala, že se děti přikrmují jak kojený, tak nekojený v půl roce. NO, u nás obezita nehrozí, je to takovej hubeňourek, žádný faldíček nic. Honzík vypije 150 ml na každé krmení? A když si ho vezmeš v noci ještě k sobě, tak taky neusne?

Marti, užijte si výlet a hezkého ač mrazivého počasí. Jo a gratulujeme k postavení, to je supr🙂

e.k.t
autor
17. lis 2008

jani zkus, tím nic nezkazíš

anta
17. lis 2008

Zkusím mu dát kašičku a uvidím, jaký to bude mít efekt. Děti, které nejsou kojené se smí přikrmovat od 4. měsíce, ale já mu nechci dávat přes den, protože mi přes den z té 150 vydrží bez problémů, ale v noci je to děs, já mu jinak nemám co dát, neboť nekojím, tak je to o to horší. 😉 Když si ho vezmu k sobě do postele, tak neusne tuplem, řve jak tur a nic nezmůžu 😀 😀 Ano, Honzík vypije na každé krmení 150, ale večer před spaním dá jen kolem stovky a pak mu to chybí. 😉

e.k.t
autor
17. lis 2008

určo kašička je fajn

anta
17. lis 2008

Tak mi holky držte palce, aby si malej dal do nosu, to jsem tedy zvědavá, kaše jistě bude až na stropě 😀 😀 Ale něčím ho "zaplácnout" prostě musím, jinak si s ním naprosto nevím rady 😉

paolin
17. lis 2008

Jani, tak dej vedet, jak jsi dopadla. no, ale reknu ti, ze i tak teda zavidim. Jestli ti Hoznik spinka od sedmi do tri, tak je to osm hodin nepretrziteho spanku. o tom si muzu nechat leda tak zdat 😉 ale chapu, ze ty se do postele v sedm nedostanes a vstavani tak brzy je mizerie.
no, mozna bych nechala Honzika krapet vyrvat. nektere deti pochopi, ze se proste nevstava a smitec 😉

Adamek mi prikrmy rezolutne odmita. da si leda tak trochu jablicka a vecer kasi. vcera ji zapil 170ml mlika a za dve hodky mel hlad. no, co uz. jo, jinak se nam zacal stavet o nabytek. co tohle je za zviratko, to teda netusim! 😀