Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
7. led 2012

@martinka79 - tak jsme si to užili, bylo to moc fajn, ale i tak máma byla moc smutná kvůli tátovi, tak to víš, stýská se jí po tom, jak jí zlobil 😒 Honzík byl hodný, pak se ale rozplakal, že chce jít spinkat, bylo toho na něj moc, tak usnul jak dřevo a pohoda. 😉

anta
7. led 2012

@paolin - taky pěknou sobotu, dítě ulehlo a zase kašle - výborně 😝

martinka79
8. led 2012

@anta jéé to je dobře, že jste si návštěvu užili všichni. Vánoce jsou smutné a člověk , když zůstane sám tak to je potom o to víc nepříjemné..
My včera celý den proflákali, leželi jsme u televize, hráli si, a baštili a tak... dnes jsem se po ránu trochu zkultivovala a odopoledne vytáhnu prdelíny ven.🙂
@paolin tak to je prima, prima sobota.
přeji vám všem prima neděli.

martinka79
8. led 2012

odstrojujeme stromek a výzdobu domu... vařím roštěnky na jogurtu.... pohodová neděle

monkia.pv
8. led 2012

ahoj holky!Zdravim vas po dlouhe dobe a dodatecne Vam preji do Noveho roku jen to nejlepsi a hlavne hodne zdravi!
Ja jsem nejak zaneprazdnena a nestiham sem za vama chodit a je mi po vas tak nejak smutno!Ani docist vas nezvladnu ☹
Doufam ze se mate vsichni dobre a ze jste zdravi.U nas opet Vaneska po dvou dnech chozeni do skolky prisla s rymou!Jak ja uz chci jaro!!! Celou zimu(a to neni nejak tuha) jsme prokaslali a rymovali-hruza!MM odletel do teplicka do Australie a my tu tvrdneme v tom hnusu!Preji vam peknou nedeli!
@martinka79 :my uz mame odstrojeno.

martinka79
8. led 2012

@monkia.pv já vždy odolávám, ale letos diky topení v kachláčích jsem musela odrstrojit...

martinka79
8. led 2012

pekla jsem koláče, stávkuje mi myčka zase.... potvora jedna....

anta
8. led 2012

Ahoj holčinky 😉
@martinka79 - mně myčka nestávkuje, vždycky ráno vstane a jde to umýt 😀 😀 😀 😀

anta
8. led 2012

@monkia.pv - Ahoj Moni, my máme taky odstrojeno - dávno 😀 Jak to, že ti Vaňula zase kašle? Já mám nachcípanýho mm, ten má teda rýmu jak vrata, musím říci 😝

martinka79
8. led 2012

@anta já byla bezporuchou myčkou dost let.. teď jsem si pořídila do domu poruchovou.... naštěstí je v záloze MM nebo já(krajní případ) jsem šíleně líná ženskááááááááááá jen se doma válím 😀 😀 😀

martinka79
8. led 2012

no u nás se odstrojovalo a nakonec jsem teď ječela na st. dítk, že je bordelář tak makala a pokojík je jak má být.... snad to vydrží do zítra do večera.

anta
8. led 2012

Holky, vy drbny moje, už jsme na stránce 1000! 😅 😀 😀 😀
Jo ale co udělal včera Honzík , tak to jsem se málem propadla hanbou, šli s tátou domů a malý smrad nelenil a kopl sousedce do dveří od bytu 😝 😀 😀 😀
@martinka79 - ty a líná? Tak to jsem si ještě nějak nevšimla, v tom případě já jsem teda asi pěkná lemra 😀 😀 😀

paolin
8. led 2012

ahoj holky, jdu jen na skok..my ještě stromek máme. zítra ale bude likvidace. dnes jsem vyjela na MM, protože mě od včerejška kritizuje za výchovu - že na Vítka moc křičím apod..jako co mám dělat, když mě kluk jinak ignoruje a reaguje až zvýším hlas? tak jsem mu názorně ukázala jak to vypadá, když křičím 😝 ještě doma aby se to posr..
@anta Jani z toho si nic nedělej. tohle a ještě horší věci provozuje Adam velmi často...už jsem vám psala, jak byl na podzim na skluzavce a plyval na dítě pod ním? a když mu babička od chlapečka řekla, že se to nedělá, tak prsknul i na ni? 😔

martinka79
8. led 2012

náš Michal azse bravurně odmlouvá,,, no a co tebe zase zebere baba jaga... kldině řekne lidem kolem.... 🙂 má všchny krom aminky na háku.

@paolin taky jsme dnes křičela nééééééééé na MM ale na dítě.... ale občas ječím i na MM.... aco on mě nechá vymluvit.... jinak jsme zjistila, že super relax po práci a stresu doma je běh , takže do zítra intenzivně vybíhám z domu.... 😀

anta
8. led 2012

@paolin - tak to jsi nám neřekla, dobrý, no vidíš, Adámek je fajn a nedá se 😀 😀 😀 😀 😀 No jo chlap, taky by měl pochopit, že máš jen jedny nervy a na ty jedny nervy dva kluky, tak ať tě moc nedrásá nervy ještě ten velkej, nebo přijedu a dám jim na zadek všem 😅 😅 😅 😅
@martinka79 - tak to bych musela občas oběhnout celou zeměkouli, jak mě všicí sejří 😀 😀 😀

monkia.pv
9. led 2012

Ahoj holky

@anta :Jani nevim jak to ze zase kasle!Uz me to stve!Nekaslala celych 10 dni a sotva vlezla do skolky ma to zpet! Ze skolky jsem ji odhlasila na cely tyden,tak snad to trosku zredukujeme.Dneska prokaslala celou noc!Chuderka mala!

@paolin :Pavli me taky Vanesa ignoruje kdyz na ni mluvim normalne,takze i u nas se denne krici!Vsechno musim rikat minimalne 3x!

paolin
9. led 2012

ahoj holky! tak já mám zpravená záda a to je vám úleva 🙂
@monkia.pv kluci oba dlouho kašlali. jak říkáš - týden ve školce, kašel na 3 týdny. pak zase týden ve školce.. Vítek na to nikdy moc netrpěl, až letos. asi agresivní bacouši. přes vánoce se dali do kupy, tak uvidíme. Adámka mám pod kontrolou co se týče imuno a alergo - vše OK, ORL - mandle velká ale nezahleněná, ale zase ouško nic moc..má už dva roky Ribomunyl - u něj zabírá. začali jsem zase chodit do solné jeskyně. teď plánujeme hory a v létě moře. jinak kašlou oba v noci a ráno, ikdyž přes den vůbec.

anta
9. led 2012

@monkia.pv - a má teplotky?
Jinak ahoj holčinky, doteď jsem jaksi žehlila, mám na zítra prima plán, máme rozlehlý obývací pokoj, což jste nejspíš z našich fotek vypozorovaly a já mám nápad takový, že jak máme to topení u okna, tak prostě tzv. vizuálně bych oddělila obývák od kuchyně tím, že bych dala k tomu zastavenýmu oknu cihlama, skládací stolek, takový ten useklý ovál, jsou k tomu dvě židličky, má to barvu dřeva jako komoda, takže by to i barevně krásně šlo a určitě by to bylo fajn i kvůli návštěvám, protože by si mohly klidně sednout ke stolu a zbytek k tomu skládacímu stolku, zdá se mi to prostě bezvadný 😀 😀 😀 Našla jsem ho v zastavárně a dostanu ho za 900 Kč, což je krásná cena 😵 Manžel se po..., ale to mi neva, určitě uzná, že to bude mít něco do sebe 😀 😀 😀
@paolin - Dneska došel balíček, jsou mi super, jen si je musím zkrátit (jako vždycky), takže očekávejte příští týden také balíček, tento týden to fakt nestíhám, tak se omlouvám 🙂
Mě Honzík naštěstí poslouchá jako pejsek, to má teda z pekla kliku či jak se to říká 😀 😀 😀

paolin
9. led 2012

@anta Jani mám radost 🙂 nic posílat nemusíš 🙂
hele hoď foto bytečku i sebe, ju? 😉

anta
9. led 2012

@paolin-sebe zatím nemůžu, musím si zkrátit nohavice či si prodloužit nohy, takže to až zítra 😀 Na té první fotce je to to okno, jak tam na něm visí ta ozdoba a na té druhé straně je to nalevo 😉

paolin
9. led 2012

no je fakt, že prostoru máte hodně 🙂 to bude hezký 🙂 můžeš udělat barový pultík i s těma zavěšenejma skleničkama 🙂

anta
10. led 2012

@paolin Ahojky, dneska to hodlám dotáhnout domů, to bude mít mm radost. Dneska lehnul, protože v noci zvracel a průjem (to, co jsem měla já) a bylo mu dost blbě ráno, tak jsem ho využila a odvedl aspoň dítě do školky 😀 😀

paolin
10. led 2012

@anta jejda chudák 😀
my už se nevlezeme s věcma, potřebuju pro kluky vysokou skříň do pokoje. našla jsem docela dobrou za 2 tisíce, tak uvidíme. dnes mi ředitelka řekla, že od 1.1. platí školné i předškoláci s odkladem, tak mi celá ta sranda za školku naskočí na 2500,- měsíčně. to je šílený ☹ jako kde na to vše mám brát, když jsem doma, na Adámka nemám nárok na žádný přídavky, do práce pořádně nemůžu ☹

anta
10. led 2012

@paolin - no to je děsný ☹

anta
10. led 2012

Ahoj Mám dvě zprávy: 1) MM je nemocný, bylo mu v noci špatně - zvracel a průjem, jak víte,šel tedy k doktorce a my to tipovali na nějakou střevní chřipajznu, jo kulový, má zánětlivého streptokoka v krku, takže dneska nepapal, zítra bude mít suché housky, pozítří taky, to se teda chudák má ☹ , ale protivnej z hladu není, panč hlad nepociťuje tolik 😀 😀 . Zpráva 2) Využila jsem situace a toho, že manžel nemá sílu, aby odporoval a hned, jak jsem přišla z práce, jsem zaběhla s Honzíkem pro ten stolek, nakonec jsem ho získala za 959 Kč, panč je nějaký škrábnutý, já to mám samo přikrytý pěknou bílou podložkou 😉 Ten stolek má takových 10 kilíček a vzhledem k tomu, že mm je nefunkční, tak jsem to odtáhla sama a ještě jsme se s Honzíčkem vrátili pro dvě židličky - no jsem blázen - vím 😀 😀 😀 Mm uznal, že je super a že se na něm budou dobře hrát šachy 😀 😀 😀

paolin
10. led 2012

jéé Jani to je hezký 🙂 my máme skříň 🙂 v Jena nábytek ještě mají výprodej skladových zásob se slevou 21% 🙂 jako extra kvalita to není, ale pár let vydrží a pak budeme muset udělat úplně nový děcák. jinak dnes měl MM v práci účetní a ta že byli na školení a že vláda chce od června sjednotit daň na 17% a že se o tom nemluví, aby to ututlali a chválili a lidi moc neremcali 🙄 jako odrbou nás úplně všude 😠 hlavně, že těm cigánům prý schválili přednostní přijímání do školek a dotace a asistenty zdarma...jako by ty jejich výhody už nestačili. my tady můžeme žrát suchej chleba a oni? 😠

paolin
10. led 2012

jo holky, nechcete z toho tady udělat uzavřenou skupinu?

anta
10. led 2012

@paolin - máš pravdu s těmi 17 procenty, jsou to jurvy, tahaj nás za nos! 😠 Díky za pochvalu. A jak se dělá uzavřená skupina? Já bych byla pro 😉

anta
10. led 2012

@paolin - cikáni si budou žrát ukradený slepice a my to zrní po těch slepicích, panč ani na ten chleba mít nebudeme 😠 😠 No tak super, že máte skříň, Honzík má skříň bez regálů a ty pak necháme přidělat, až trošku povyroste 😉

e.k.t
autor
11. led 2012

Ahojky berušky, sice nemám Joli doma ale nestíhám nestačím, práce školení a doktoři fuj hnuj 😝

@paolin Pavli to máš pravdu, je to smutné, myslím že to začíná být neúnosné 😠
@anta Jani to vypadá fakt super 😉