Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
11. led 2012

holky, tak ještě 5 příspěvků a máme jich nakecáno 30 000 🙂 k tomu ta 1 000 stránka..to chce oslavu 😀

e.k.t
autor
11. led 2012

Pavli pravda, co pro oslavu založit nové téma, něco jako drobečci pokračujeme ve školce 😉 nebo tak něco 😀 😀

martinka79
11. led 2012

@paolin super.. nápad všechno schvaluji neprotestuji... jen tiše souhlasím na dálku, když tu třeba nejsem 😀
Janoušku, krása krása přijeď budovat i knám prosímmmmmmmmmmmmmm. 😀 😀 😀
jinak my ve šklence taky teď přidražíme děti za dopravuna bazén šup 1000kč no co naDĚLÁM. 😖
jinak nestíhám nestačím.... práce škola, děti , vše kolem, znáte to....:-/
Nikča zítra píše z matiky.... a měla zase šprt referát a tak.... jinak jí vycházejí samé.. no, ale ve 4tř. komu ne???, že 😀 😀
myslím na váš ¨spáček.

e.k.t
autor
11. led 2012

https://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skup...

tak tady je naše nová soukromá skupina. omlouvám se ale z hlavy jsem si vzpomněla jen na pár přezdívek, ale postupně to doladíme 😉

paolin
12. led 2012

Evi supéér! hoďte sem někdo ten jubilejní příspěvek a šupky dupky jinam 🙂

anta
12. led 2012

Ahoj - tak to se hodí, dnes mám narozeninky, jubileum ve výši 35 let. Takže stačilo tady, ne? 😀 😀

e.k.t
autor
12. led 2012

@anta
Jani tak to gratuluju, jestli počítám dobře tak jsi o rok a 2 týdky mladší než já 😀 😀

martinka79
12. led 2012

@anta Jani garatuluji.... akam teď mám jít????

dite1
6. lis 2013

Cauky holky jak se všechny mate??? Uz jsem tu nebyla 2roky!!!! Přišel mi mail od modrého koníka 🙂

kristinasaxi
20. lis 2013

Ahoj holky, před třemi týdny jsem porodila chlapečka v 31+4. Byl velký 44cm a 1890g... Příčina porodu byl zánět na jeho plicích, vyklubal se z toho zápal plic. Bojoval s tím asi týden a pak začal krásně přibírat a jeho dech se víc a víc lepšil. Teď už má 2320g, roste krásně, ale v pondělí mu udělali rentgen plic a zjistili, že pořád nejsou čisté, ale podle rozboru krve v sobě žádný zánět nemá. Takže buď je to virové, nebo to bude už chronické... Sem zoufalá, měla sem radost, že se to tak zlepšuje, že nepotřebuje kyslík navíc a teď mi řekli tohle... Tak strašně se bojím. Potřebuju slyšet nějaký podobný příběhy s dobrým koncem, nebo se z toho zbláznim"

e.k.t
autor
15. bře 2014

@dite1
Já se mám dobře, v práci to jde dobře, Joli je zdravá a zdravě neposlušná.