Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
6. led 2009

No ajni ono totiž je kavčo u kamarádky a ač budeš mít chovandu honzíka na klíně je jíné než doma čumákovat.
Já mám Nikolku odchovanou s kamarádkou co má o půl roku ml.dceru musím říci denně jsme byly spolu buď kočárkovali nebo kecali. doclea to bylo fajn. a když jsi něktěla nic tak jsi se domluvila.dokonce jsme si i pohlídali děti ona měla dvě já jedno a teď je to stejné. Ona má dvě už velké a Mišáka klidmně k sobě veme na 2-3hodinky.Já její holky beru zase ven a na brusle, kolo, lyže a tak. 😉
Pavli okoukni to a uvidíš sama nejlepší je kup přímov bazaru někde kamenném.

martinka79
6. led 2009

Jani to jako on se nnudí, ale to pro něj dlouhé když je doma tak to neí nic na tebe. i my to máme s dětmi musíme je víc zabavit, vyhoda máme druhé dítě. 😀 taky řešení si nějaklé půjč.

paolin
6. led 2009

Jani, jasne, ze bude. jdi do toho 😉

martinka79
6. led 2009

holky já zase sháním pro nikolku takové ty tříčtvr´táky ke kozačkám a pásek k džínám... nevíte, kde hledat či koupit.

paolin
6. led 2009

nasla jsem jedny super levne za 120,-. ale 120,- postovne. spadli z jahody naznak, nee? 😝
u nas v Caryfuku je maji za 240,-. takze kdyztak tam poslu tatu. v bazarku jsem zatim nikde nenasla.

Marti, s tim ti tedy neporadim 😒

paolin
6. led 2009

napada me leda tak Tesco. maji velke slevy a Cherokee ma pekne veci na deti.

martinka79
6. led 2009

no já taky přemýšlím tam dnes sjet nebo zítra. objela jsem net a nic moc. a když tak taky 90až 100 opoštovné a to pásek je za 90kč.
hele vážně ty bazárky to mají docela levné když by jsi brouzdala venku jen s adou v kočárku tak to okoukni klidně i na příští Vánoce. 😉

many
6. led 2009

dobré ráno mamky 🙂 tak se musíme pochlubit,že včera už jsme konečně začali sedět 😀 😀 😀 jako sám se neposadí,ale když ho posadíme tak už nepadá a sedí 😀 😀 😀 😀

martinka79
6. led 2009

jupííííííí tak hurá na nočník. Jste šikulky.
my tam dnes jen dosedli hned se rozeřvali. ato má nový zlatý a hrací za pár kaček. 😀 😀 😀 má času než bude kakat a čůrat jinak než do plínek

many
6. led 2009

áá už to konečně funguje 😀 😀 😀
jo Marti,budeme zkoušet 😀

many
6. led 2009

taky má hracího tuleňa,takový tmavýho,modrýho 😀

many
6. led 2009

holky my dnes měli suprovou noc,Ladíček se vzbudil jen o půl 3 a pak až o půl 7 a to tata vstával do práce a on chce vždycky pít,ale jen se překulil a spal dál 😀 kéž by to tak bylo furt 😀

martinka79
6. led 2009

Many samé dobré zprávy. 😉

martinka79
6. led 2009

no já normální nočník a kocourem,a le stejně budu muset asi koupit jiný takovou tu klasiku co má vepředu velký okraj na camprdlína aby nečůral ven. 🙂

martinka79
6. led 2009

pověsili jsem prádlo Míša měl premieru byl se mnou v sušárně.

many
6. led 2009

co Marti a nejlepší je,že mi dnes příšlo spoření 😀 tak odpoledne valíme koupit koberec do obyváku a Ladíčkovi postel 😀 chceme takovou s tím domečkem,tam bude mít ty svoje hrajčky a když si vzpomenu jak jsme se ségrou měly rády bunkry,tak tam bude určo pak s bratránkem v tom domečku spát 😀

many
6. led 2009

Ladík má vepředu tu hlavu teleně 🙂 jinak mě čeká taky jedna pračka,ale zapnu ji asi až navečer a halda žehlení 😒 ale vůbec se mi do ní teda nechce 😀 ještě počká na tu další 😀

many
6. led 2009

jinak teď mi spinká 🙂 teď každý den usíná úplně jinak ráno,někdy v 11 někdy v 10 i kolem 9,no jak se mu chce 🙂 ale pak už je přesnej 🙂 🙂

many
6. led 2009

jo akorát teda řeším to,že jsem zvědavá,když půjde třeba ve dvou letech nebo ve 3 na postel ,aby z ní pak nežuchal,jsem zvědavá co tatin vymyslí 😀

many
6. led 2009

kde jsou holky 😉 asi ješte nezjistily,že už koník funguje 🙂

many
6. led 2009

a nebo vařijou 😀 😀 taky si zachvíli asi půjdu dát polívečku 😀

martinka79
6. led 2009

neboj nespadne Nikolka šla na postel už v 1,5roce. my měli ten domek to bylo super i se skluzavkou. jé to byla švanda teď má vysoké dvojlůžko a dole své královstí jelikož spodek byl už pro ni moc klauistrofobní.
Mišákovi plánuji něco podobného, ale až do domu. vidím to je za rok bude chrupat sám v pokojíku na takové té postzeli co má rozložený i bok skoro na zemi. 🙂

martinka79
6. led 2009

asi uklízí já díky nefc. stihla vše co jsme ani nechtěla třeba porovnat botník umýt všechny boty a vše klem to tak ensnáším. a zase jsme vyřadila ejdny botky co nenosím daruji je do ústavu.......... našim dětem ze školy. akorát nevím jsou na podpatku.

martinka79
6. led 2009

já vše vyžehlila v sobotu a dnes peru 3pračku a vidím to na večerní nebo zítřejší žehlení.

many
6. led 2009

teda furt je nějaká práce,že 😉

many
6. led 2009

Marti já se dívala a psala taky na diskuzi blinkání,...myslíš,že by Ladík mohl mít nějaký problém,když po jídle ublinkává,ale jen když je na bříšku,to určo ne,že ne,když sedí ve vajíčku tak nic a třeba po půl hoďce nebo po hoďce ho dám na zem a on se převalí a párkrát ublinkává nebo myslíš,že to mám říct doktorce,abych zase před ní nevypadal jak kráva 😀

martinka79
6. led 2009

neustále a někdy mám pocit, že tu práci či věci vidím když mám nejméně času. ☹

many
6. led 2009

já si myslím,že je to tím,že si mačká bříško,ne 😉 doufám teda

many
6. led 2009

á už je vzhůru Otesánek 😀

martinka79
6. led 2009

no já znám zvátíci reflex, ale ten je při jakékoliv poloze. spíš má plné bříško a tak to jde na tom bříšku ven. asi bych to nijak neřešil, ale klidně bych se své dr. zmínila. hele jako kr... nebudeš vypadat cjceš poradit a nato máš nárok. 🙂
prostě mu ta poloha po jídle není příjemná. 😉 to za chvilku budete krmit ve stoličce.