Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
6. led 2009

no asi jí to řeknu,pro jistotu,jinak do stoličky už jsem ho zkoušeli dát,ale jaksi nám pak propadával 😒 možná,že teď když sedí to bude lepší,ale jaksi to klouže,tak možná je to tím,dostali jsme ji od známých a není tam potah,možná by to chtělo nějak upevnit 🙂

martinka79
6. led 2009

aha já koupila novou s pásama je super. chodíme do jedné restaurace atam ji také mají je moc moc fajn.

martinka79
6. led 2009

máme sice doma dřevěšnou, ale ta nemá úchyt. a toto mi poradila Pavla
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/2014...

martinka79
6. led 2009

samo se stolečkem.

martinka79
6. led 2009

jsme po obědě tedy Mišákček právě hraje na kytaru.

many
6. led 2009

taky ti to blbne ten koník 😉 nebo jen někomu 😒 zase mi nešel,jinak na tu sedajdu mrknu 😀
jiinak vy hrajete na kytárku,to je náhoda,my hráli před chvílí na flétnu,vytahla jsem jí z krabice,že mu budu hrát,teď mu ohřívám papání a taky si dám konečně tu polívku 😀

martinka79
6. led 2009

no taky my to blbne. jo hrajem na kytaru , flétnu máme a taky saxofon vše dětské. flétna a klávesy máme i dospělácké

many
6. led 2009

á tak Ladík má dětskou zatím kytárku 🙂 tu dostal od známých,když se narodil 😀 jinak kytar je doma víc,ale tatinových 😀 mama nehraje,ta jen na flétnu 😀 na kytaru nemám trpělivost,flétna je lehká 😀 ale ten saxík,to by byla věc 😉

many
6. led 2009

no Laďouš už je najezen,teď si dám já a pak pomalu povalíme ven,než příjde tatin,pak vyrazíme autíčkem do Olomouce nakupovat 😀 tak zatím pa pa a pak se tu snad ukážu 🙂 pěkný den

martinka79
6. led 2009

tak te´d Míša chodil s hrochem po bytě asi 3přešel celý byt legrace u toho děll brrrrrrrrrrrrrr a chechtal se jak je šikovný. 😉 nožky se mu klepou, ale ons tejně chodí. teď montuje auto

martinka79
6. led 2009

tak ap my uklídíme bordýlek hraček a jdem také ven chrnět.

paolin
6. led 2009

tak uz jsme konecne doma. Adamek ma necelych 8kg a 71cm. nejak nam nepribira, potvurka mala 😀
nedavno jsem psala, ze ma Ada na prcine bulku, ktera mu hnisa. tak dnes jsme byli odeslani do detske na chirdu. no rizli mu to skalpelem, zitra na prevaz. pry, jak dlouho to tam ma-zase ta nezodpovedna matka..rikam 14 dni 😀 Mudr cekala asi nejaky veliky abces, tohle bylo mrnavy. ma to tam samo dyl, a samo mu to hlidame. koukal na to Mirek a kamoska zdravotni sestra a uznali, ze je lepsi pockat.
pak jsme honem hrnuli do skolky pro Vitu a ted cekame na kouzelnou skolku. Ada spi. ja jsem tedy vydrndana a ucaprtana az hruza! cestovani do stredu Brna nic moc teda! jeste, ze je Ada klidas 🙂

Many, gratulace k sezeni! a ke spani 😉
Marti, ty jsi sikula, jako vzdy! 🙂

paolin
6. led 2009

jo, Vita dnes ve skolce spinkal. jako opravdu spinkal 🙂 to je tedy uspech, ze usnul sam beze mne! 😀 dopolko byli dve hodiny bobovat, tak ho to asi poradne zmohlo 😉

martinka79
6. led 2009

Pavli tedy ty jsi měla den. to mě prdelín usnul asi na hodinku venku a potom druhou prudil a řval. Naonec je v poho. malinko jsem se vyřádila na Nikolce a její školní přípravě. ach bože někdy mě to zmáhá. 😝
Pavli nejsi nezodpovědná matka jsi v poho a bu´d ráda, že to dr. udělala. Vítek ti dělá radosti a to je dobře. 🙂

monkia.pv
6. led 2009

ahoj holky tak me dneska cely den nesel konik!Mala mi ted spinka a ja uklizim jak pominuta!Asi jsem dostala nejakou uklizeci horecku ci co?!
many tak to je super ze Ladicek uz sedi!Nam Vanulka porad pada!A to jen na pravou stranu a desne se tomu rechta!
souhlasim s tim ze ty deti z nas citi ze jsme unavene!a je fakt ze kdyz je u nas kamoska s ditkem tak je mala v klidecku!Je to zabava pro ni a pro me odreagovani! 😒 Pokecame,dame kaficko a jdeme na prochazku-jeee to byva fajn! 😉

e.k.t
autor
6. led 2009

Tak mi taky nechodí koník, teda Drobečci už ano, ale červen nebo první děťátko nee ☹

martinka79
6. led 2009

asi se to renovuje. Mišák už spí a Nikolka se chystá. 🙂 a já budu relaxovat s MM
tak se tu mějte jak chcete a zítra čekám víc mamin na netu. 😉

paolin
6. led 2009

Evi, taky jsem na to koukala. Kluci by meli mit minimalne 173cm. kez by 😉
ja mela mit dle rentgenu kosti ve 13ti letech (povinne vysetreni naseho mileho volejbaloveho svazu) celkovych 175cm. a mam 169cm. holt doktori mini, moje zada meni 😉
Adamek dve hodiny jecel a jecel. asi ho boli ta prcina. chtel se nosit a u toho drzet rohlik 😀 jakakoliv jina varianta byla nepripustna, zacal jecet. to je desny toto 😀 Vita hulaka ve vane. Delali jsme "pani kadernici" a docela solidne jsem ho okudlala 😅
tak se jdu konecne naveceret a pak upadnu nekam k telce. ma tam byt Marco Polo, tak jsem zvedava.

e.k.t
autor
6. led 2009

no Jolča prý 169,5 + - 8,5 ha ha ha, já mám cca 161 a MM 165 😅

martinka79
7. led 2009

krásné ráno holčiny tak jdu kouknout kolik my.

martinka79
7. led 2009

tak jsme spočítala dětem, NIkolka si kolem 175cm a Míša 186 až 189cm. 😉

many
7. led 2009

dobré ráno holky 🙂
tak dnešní noc taky super,plakal jen o půl noci,jestli se mu něco zdálo nebo se lekl 😒 dostal kojana a spal dál až do rána do 6.00,to jsem ho poprvé nakojila a chrní do teď 😉 úplně zírám 🙂 no chudáček ani neví co ho za dvě hoďky čeká ☹ dostane dvě včeličky,to asi dnes suprová noc nebude 😒 no uvidíme

many
7. led 2009

jinak se vás pokusím dočíst,ale asi až potom,musím pomalu chystat a jsem z toho nervózní už teď ☹ zatím se mějte pěkně,pa pa

martinka79
7. led 2009

Many tak dobře pořiď u dr. já si dala dýchánek s prdelínem ov ještě chrupe já už nějak ne.

anta
7. led 2009

Ahoj holčinky, nemohla jsem zde býti, bo zde spal manželův bratr, tak jsem ho nechtěla rušit. Normálně malej spal 10 hodin v kuse a já to včera zabalila už v 19 hodin, byla jsem úplně děsně unavená 😉

martinka79
7. led 2009

Jani ty se máš, ti závidím spavce. 🙂

martinka79
7. led 2009

my si te´d po svačince hrajeme a za chvilku půjdeme vařit brambůrky špenát vajíčko.

martinka79
7. led 2009

tak tady nikdo a my zrovna máme s Mišákem kecavou- 😀

martinka79
7. led 2009

jdeme se přebalit.