Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
8. led 2009

tak se musím pochlubit,že Ladíček udělal čururůůůůůůůůů do nočníčku 😀

many
8. led 2009

jéé teď čtu,že to tady píšeš,no to je haluz 😀 😀 😀

martinka79
8. led 2009

JAni někdy jsou reakce jiných rodičů zvláštní, ale to si zvykneš. hele já často také žasnu co kdo vypustí z pusy na druhé děti. Já, tedy jako učitelka, vždy ostatní děti více hajím než vlastní. No tak jsi to zkusila a příště je buď pozvi k sobě domů, kde se cítí honzík bezpečněji nebo navštěvování s kamarádkou omez na prochajdy. 😉 prozatím. ☹

many
8. led 2009

chudáček Mišánek,tak ať má zoubky rychle venku 😉 a netrápí ho tak ☹

martinka79
8. led 2009

Man huráááááááááááááááááá Ládíčku hurááááááááááááááááááááááááááá šikulka. pohladit, pochválit. 😉

anta
8. led 2009

Jé Many, super, že čůrá do nočníčku 🙂
No řeknu ti, že mě to dost to jejich jednání překvapilo, ona si lehla a dala si ho na břicho a já jí říkám, že to Honýs nemá rád a ona nic a malej samozřejmě začal pobrekávat, že? 😠 No úplně jsou jak pitomý! Fakt tam hned tak nepůjdu, jsem docela zklamaná, abych pravdu řekla.

many
8. led 2009

anta - Ladík se taky bojí,když nějaké dítko začne vřískat,to pak chudáček taky pláče a ta kámoška je pipina nebo co,to by mi taky teda nebylo příjemný,kdyby mi na něho hučela neřvi,to ona nechápe nebo co,že se bojí,vždyť je bobišek ještě malej

many
8. led 2009

a ještě jí řekneš,že něco nemá rád a ona to dělá 😠

martinka79
8. led 2009

Jani tak to chápu asi bych také byla. ale neboj jinde to bude lepší as Míšou a Honzíkem teprve. 🙂

No trpí u zubů jako pes,a le zase je to chlap atak to je citlivka. nikolka byla na zuby jako kanec žádný nářek nic.asi ji chce dohnat ona měla v 10měs 10zubů. v roce a něco málo přes všechny

anta
8. led 2009

Marti, ale víš co, člověk by řekl, že když mají malý dítě, že ví, o co jde, ale oni byli skoro až naštvaní, mi to tak přišlo, nevím, hned tak tam nepůjdu, vyprdnu se na to, tohle nemá smysl 😔

martinka79
8. led 2009

Jani to je divné,a le prostě jejich na návštěvě nikdy nepláče teřba to nezažili, že by se balo. nikolka byla povaha pro všechno, ale zas ejsme věděla, že nejsou všechny děti stejné. protě je to mamina kravka, ale to nevadí může být prima kámoška prostě jí to nedošlo.

many
8. led 2009

no holky,ale stejně to takový dítě ještě moc nechápe ten nočník ne 😉 si teda myslím,že si to vůbec neuvědomuje,ale hlavní je,že sedí a pomalu se učí,že jo 😉 a plínka není hned tak plná 😀
mizím si umýt vlasy a pojest,zatím pa pa

martinka79
8. led 2009

NO znala jsem kamarádku co její děti se báli i vysokého tůnu hlasu a Naše Nikolka má ječák po mně. taky jsem ji často okřikovala .Nakonec si malá zvykla na hlasy a brekot,a le bylo to po vzájemné dohodě a domluvě. 🙂

anta
8. led 2009

No víš, co Marti, u nás je totiž doma klídek a nikdo tady na nikoho neřve, takže on se bojí ječáku a vůbec řvaní někoho jiného nějak nemá rád, takže asi tak. Hlavně ta holčička se k němu naklonila a zaječela z ničeho nic, Honýs sebou děsně trhnul a začal plakat a jim to přišlo asi obtížné nebo co.

martinka79
8. led 2009

no já si ymslím, že si to neuvědomuje, ale někdo může mít jiný názor. naše Nikol chodila od roku na nočník přes den,a le v noci ne to skoro do dvou měla plínky, spala jako zabití celoui noc a když jsem jí budila tak to nevěděla, ale hle potom sama přišla nato, že bez plínky je to estetičtější a příjemnější. Já to neženu nijak dopředu. Občas ho tam posadím, ale čekám až začne chodit a bude trochu moci reagovat na slova.
Učím ho eeeee a čííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀

Já jsem už vysprchovaná a mám vypranou pračku. to víte od 05hod jsem nadělal práce.

paolin
8. led 2009

dobre ranko holky!
jee, to je novinek! tak to uz asi vsechny deti lezou, ne? koukam, kolik tu mame racku 🙂

Jani, nic si z toho nedelej. Honzik se otrka. jestli doted nemel moc styk s detmi, tak si musi zvyknout.
jinak s tim jekotem-Vita to dela taky a vlastne dela doted. jakmile nejaka holcicka zajeci, bere zpatecku. proste mu ten vysoky ton vadi. kdyz byl maly, tak taky plakal. Ada to dela taky. kdyz Vita jeci a rve, tak zacne plakat.

martinka79
8. led 2009

no prostě holčička nevěděla jak na Honzíka a oni prostě neuměli své dítě okřiknout protože jim to připadá kouzelnmé jak reagovala na miminkoů jasné doma je klid s jedním dítětem to je jiné. hele já to znám. hOnzík je ještě moc malý atakový ten návyk na zvuky je až komel roku až dvou. a halvně on má rád klid i na spaní takže to je jasné. prostě kdyby se divili proč nejdeš návštěvovat řekni, porstě byl Honzík nějak rozhozenej a tek křik prdelky vaší mu vadí. kávu ajsně, ale s tím, že přijde ona k tobě a bude si s malou hrát.... 😀

martinka79
8. led 2009

Pavli ještě si nezvykl? to u nás už je to pohodaa le my tu máme stále plný dům děti a jekotu a pískotu 😀
Jinak krásné ráno.

Jani vážně prď nato sice tě návštěva sklamala, ale to bude časem lepší ono stejně do 3let si děti spolu nehrají.

martinka79
8. led 2009

hele já byla na návštěvě u kamarádky super kámošky a malá má asi 1.5roku našeho Michla bouchla do hlavy a to bylo zrazu. No Mišák neplakal tak jsem to tak nebrala, jelikož ona taky ještě neví co dělá etdy jak na děti... Kamarádka jí sice napomenula,a el stylem snad i legračním. potom přijela k nám rozára po nás házela kostky a nakonec vše raboval a ona se divila, že mi už Michala praštíme po ruce když šahá na to na co nemá a ona na ni rozirie tónem opravdu néééééééééééé výchovným anakonec řekla, že ještě pořádně nedostala. no tak už ji raději k nám nezvu, jelikož to by doma byla katastrofa. 😉

každý má vych. metody jiné, ale slušnost asi máme mít všichni i sami i u dětí.

martinka79
8. led 2009

jdu pověsit prádlo.

paolin
8. led 2009

Vita odpochodoval do skolky, Adamek basti boty 😀 cune jedno 😀
Marti, Vita si nezvykl. jemu vse dele trva. a jsou veci, ktere nedokaze vstrebat. obcas ma i stavy, kdy je jakoby ve vlastnim svete. proste je uplne mimo.
mazu ulovit Adamka. presunul se do koupelny a rabuje 😉

martinka79
8. led 2009

ááááááááááá to znám objevitel šmejdil jako MIchálek.
No možná jsou kluci jiní uvidím jak náš MIšák. To nevadí, že si žije ve svém světě má fantazii. Nše Nikolka si hraje sama se sebou dodnes a pmluví na lidi, které tu nejsou.
často jsme chodili navštěvovat jakousi georgínu kamarádku za kopcem. haha normálka je to krásné. 😉

martinka79
8. led 2009

jdu štrachat do sklepa boty. 😝

paolin
8. led 2009

tak ve skolce netece voda. tak mam Vitu zpatky...

martinka79
8. led 2009

jéééééééééééééé to je blbé. no to je na prd asi bude chtít jít dopoledne ven na boby viď. no tak si uděláš prochajdu a hlavně vymyslet obídek pro dítě a tak. no co se dá dělat.

martinka79
8. led 2009

tak jsem se vrátila s nepořízenou. spadla na mě dětská kuchyňka. sklep si žádá úklid vidím to na sobotní relax s tatinem. 😀 já budu dirigovat aon přerovnávat a já i regulovat.

paolin
8. led 2009

blby, blby. Adamek celou noc kaslal. ven nemuze. to je jako naschval! maminky na MD poslali domu.

jasne, Marti, uklid je treba 😉

martinka79
8. led 2009

aha tak to bude nudné dopoledne a odpoledne dokud nedojde tatínek. ☹ co nějaká kámoška co veme vítka společně se svýmy dětmi. 😉

dite1
8. led 2009

ahoj holciny!!!
Je tak ja uz se tak moc tesim, beru fotak a vse fotim, neboj jani ja na honzika takova nebudu, kdyz neco nema rad tak se to hned pozna a uz mu to delat nebudu.Asi bych tam k ty kamaradce s prckem uz taky nesla, spatne by to asi skoncilo......
Jdu se pripravit jedem za mamcou do kramu na braskov, aspon to tak do tech dvou rychle utece!!!!

anta
8. led 2009

Ahoj Míšo, já nejsem žádná citlivka, ale když jí dvakrát upozorním, že něco Honýs nemá rád a ona to přesto dělá a pak se diví, že jí malej řve v ruce, když chce ke mně a ona mi ho jako nedá, tak je to takový fakt divný. Pokecáme o tom 😉 🙂 Jsem zvědavá, jak na sebe ti naši Honýsci budou koukat 🙂