Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
9. led 2009

holky me bude v listopadu 29 ☹

monkia.pv
9. led 2009

Evi drzime pesti!

many
9. led 2009

jéééééééééééé 🙂 zoubeček,budou šatečky 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. led 2009

kočky 29 co ty ksichtíci, vždyť je to pořád pohoda 😀

Moni gratulace k zoubečku 😉

many
9. led 2009

teda taky bych mu tu pusu mohla projet,já tam neťukám,já jen kouknu jestli něco vidím a nic nevidím 😀

monkia.pv
9. led 2009

many ja taky koukala a nic nevidela!Ale ona me s nim kousla-potvurka mala!Pusu pak nechtela otevrit,tak jsem ji tam soupla lzicku a ten krasny zvuk! 😀 ja mam takovou radost!

many
9. led 2009

to ti věřím,taky už se těším 🙂 tatinovi už jsi psala nebo volala 😉

monkia.pv
9. led 2009

many psala jsem mu-on tam ma pul seste rano,tak to asi jeste spinka 😀

many
9. led 2009

aha,já teď uložila Ladíka a valíme se navečeřet,vaříme si klobásky 🙂 a možná se tu už neukážu,tak kdyžtak pěkný víkend vám i dětičkám a hlavně dobrou noc a sladké sny 🙂

paolin
10. led 2009

dobre ranko! tak my jsme dnes od peti vzhuru. ne Adamek, ale Vitek. zacal knourat, rvat, otravovat...vsechny nas tim vzbudil a pak si chtel jeste spat. a ja rekla nene. hezky si chlapecku budes vstavat taky. uz je dost velky na to, aby se dokazal ovladat, ne?

Monco, jee zoubek! 🙂 tak to budou pekne satky 😉

anta
10. led 2009

Dobré ranko holčiny, tak dneska máme pápu silně příjemnýho 😖 , prý že je děsně ochrápanej, když ho pošlu, aby šel spát, tak mi na to řekne, že by potřeboval spát tak půl roku a jde si místo ležení sednout k PC, je na nakopnutí, to se teda na mě nezlobte 😝 😀 😀 Včera večer to bylo to samý, kouká na zprávy a oči zavřený, tak mu říkám, aby si šel lehnout, že stejně u tý TV spí a on, že ne, že se chce ještě dívat na TV a užívat si večera, no hrůza!!!!!! Prostě si nedá říct 😠 😠

anta
10. led 2009

Asi by mi to tak nevadilo, ale sotva se malej trošku ozve, tak hned od něj jde pryč s tím, že nechápe, jak můžu řici, že je malej hodnej, že pořád jen řve (což fakt není pravda), achjoooo, co s takovým chlapem doma otráveným jedním? 😀 😀 😀

anta
10. led 2009

Holčiny, tak mám dojem, že se malému proklubal zoubeček vlevo dole, když mi cucá prst, tak cítím takový ostrou hranečku, takže to asi bude zoubek, huráááááá 😀 😀

monkia.pv
10. led 2009

dobre rano holky!
Pavli jo jo saty budou!Uz tesim jak pujdu nakupovat! 😀 tak Vitulka se takhle rozhodl vas vzbudit!?Klucina jeden!Me vanula knourala celounoc(nebo me to prijde ze to bylo celou no 😀 ) Porad jsem stala u postylky a davala dudlik!Ve dve hodiny dostala mlicko a spala do 6.30 a pak se pekne po.....! 😝 😝
Ted jsem ju soupla dopostylky-opet ocenka malicky jak cinan a zatim nic! ☹
Jani tak to mi neco pripomina!Muj manza je presne to same!!!Unavenej a stejen sedne k pc a sedi tam treba do pulnoci!A pak si stezuje!Ti chlapi jsou vsichni stejni! 😉

monkia.pv
10. led 2009

Jani zkus mu na to mistecko klepnout lzicenkou!Ja tak vcera taky!Porad jsem ji chytala do pusinky ze neco citim a pak sup lzicenku a bylo to jasny!Jestli je to zoubek tak moooc gratuluji!!! 🙂 Ja z toho byla vcera tak nadsena ze jsem to napsala i tchyni(coz bych normalne nenapsala)

monkia.pv
10. led 2009

holky copak delate?Uzivate vikend s rodinkou?Vy se mate!Me volal manza,ze prohral a ma z toho takovou depku,ze nevim jestli nepoleti domu!

anta
10. led 2009

Teď jsem na to koukala, má tam takovou rejhu na dásničce, jak mu tam leze ten zoubek a hned vedle toho levého zoubku se mu dělá rýha napravo, takže to vypadá, že budeme mít za chvíli zoubky dva, hupííííí 😀 😀 😀
S těma manželama je to kříž, hlavně kdyby aspoň nebyl takovej protivnej jako prase, nakopla bych ho občas opravdu! A nedá si prostě říct, ještě je schopnej se se mnou pohádat!!! 😒
Vyřiď manžovi, že neštěstí ve hře je štěstí v lásce, ať se na nějakou depku vyprdne, má vás a to je nejdůležitější 😉

monkia.pv
10. led 2009

Jani ja mu to rikam porad!Ale nemuzu mu to rikat kdyz ma depku,protoze to mi na to vzdycky odpovi,ze je to sice krasny ze ma stesti v lasce,ale ze za to si nic nekoupime!Je to proste sulda! 😀
Ja ani nevim jak ten Vanescin zoubek vypada!Ona mi ho nechtela moc ukazat!musela jsem s ni delat kraviny aby otevrela pusinku a to jsem moc nevidela jen takovy bily kousek cihajici z dasinka! 😀

monkia.pv
10. led 2009

vecer jsem soupla asi dve aktualni fotecky!Tak kouknete na toho naseho lumpika!
Jooo a dneska se mi posadila!Normalne jak je na tech 4 tak si sedla na paticky a prevalila pcrku na jednu stranu a nozky soupla dopredu a sedela-sice v predklonu,ale sedela a smala se u toho jak pominuta! 😀

monkia.pv
10. led 2009

jo a jeste neco-zase ma osypanou pusinku!Ja nevim od ceho to porad ma!Jestli od koberce jak tou pusinkou kolikrat po nem prejede nebo fakt nevim!Rano to ma vzdycky dobry a vecer ma pusenku flekatou! ☹

monkia.pv
10. led 2009

vsichni jste zaneprazdneny?Tak ja jdu teda neco delat! ☹ At tady nemluvim sama se sebou! 😀

paolin
10. led 2009

Jani, chlapi jedni otravni, vid? zoubky? no kraaasa! tak to asi budeme posledni bezzubi 😅
Mony, fotky paradni! krasna princezna 😵 hele a jak to osypani na pusine vypada? cervene flicky nebo pupinky? a byli jste vcera venku?

Vita sel s Mirkem bruslit a Adam prevzal roli protivaka 😀 jeste, ze je tak mrnavej a da se ignorovat 😀

e.k.t
autor
10. led 2009

Jani tak to gratulujki k zoubku 😉

monkia.pv
10. led 2009

no jsou to spis cerveny flicky!Me prijde ze ma tu pusinkui dost vysusenou!Dr.nam napsala nejaky masticky,ale to vubec nepomaha!A ma to jen na leve strane!venku jsme nebyli!

paolin
10. led 2009

Vita to mival taky a hlavne, kdyz jsme byli venku. jak mu tekly sliny a mrzlo, tak se vzdy osypal. nebo to mel treba po mrkvicce. taky mel jednu dobu alergii na zimu. jak mu trochu omrzly tvaricky, tak byl flekaty cely. napada me, jestli to neni z jidla. nebasti neco jako mrkev, rajce nebo tak?

paolin
10. led 2009

tyjo..Adam porad knoura. chvili byl ticho a to jsem ho nasla s nuzkama, ktere zapomnel Vita na zemi! tak ted nevim, na koho se zlobit 😉 asi na sebe, ze jsem si toho nevsimla 😉

e.k.t
autor
10. led 2009

Pavli ještě my, Joli je taky zatím bezzubka 😉

anta
10. led 2009

Děkuji vám, jsem moc ráda, protože byl předtím asi 3 neděle děsně protivnej 😅 V noci se pořád budí. Asi za chvíli bude mít dva ty zoubky, protože hned vedle toho klubajícího se, má rýhu jako by se mu tam taky klubal, aůůůůůůů to bude bolet. Jo a další novinka, snaží se přetočit z bříška na záda, zatím mu to nejít, ale snažíkuje se jako o závod. Asi to odkoukal od Honzíčka Míši 😀 😀 😀
Moni, gratuluji k sezení, holčinka je princeznička krááásná 😉
Holky, všimly jste si, že tady máme nejkrásnější miminka? 😀 😀 😀

monkia.pv
10. led 2009

no mrkvicku papa,ale to uz dlouho!Nic novyho jsem ji nedavala!Ty jo ty deti si nejaradeji hraji s vecma se kteryma nemuzou!
vis co dr. nam do prukazu napsala ze ma Vaneska atopicky ekzem!Ona ty flicky vysuseny ma i na rucenkach.Rikala ze to muze byt z tvrde vody a z avivaze!Tak nevim!No uvidime!Avivaz prestanu pouzivat,ale co s tvrdou vodou?Napsala mi i nejakou olejovou penu do vany,tak jsem zvedava!Tu jsem jeste nevyzvedla,protoze mi to napsala na recept s Prevenarem a ten maji v nasi lekarne o 200kc drazsi nez na poliklinice!Takze to vyzvednu az jak pojedu na rehabku!

e.k.t
autor
10. led 2009

moni tak zkus vandu koupat v převařené vodě, nebo si pořiď filtr, prozačátek stačí brita a později pokud pomůže bych ti poradila třeba i lepší 😉