Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
12. led 2009

dobrá jak všechny 😀 😀 😀 mámy.
tak jsem se teď dozvěděla, že kamarádce praskl kyčel už je po operaci několik let a te´d j vezou do nemocnice.
musím za ní vzít nějakou práci, přednášku )orgabizaci) tak to bude zase drný den. ☹ jdu něco připravit.

anta
12. led 2009

Jé Marti, to je pech, vidina klidného dne se ti rozplyne jako nic, držím ti palečky, ať to zvládneš a ty to zvládneš, jsi holka šikovná 😉

martinka79
12. led 2009

nobudu zase cesoval jako blázen. přednáška, nikol angličtina, rodičák nikol cvičení. ty jo šílené. akde si dám oraz s Mišáčkem a nevím. já si snad v tom ČB projamu byt. 😀 ne MM mi pomůže přijede kolem 16hod do brodu.

martinka79
12. led 2009

prdelínek je vzhůru ☹

many
12. led 2009

dobré ráno holky 🙂
Marti Ladík se taky teď probudil,trůní na nočníku a pak ho nechám ať si hraje a mrnku za váma 😉

martinka79
12. led 2009

jé= on je prostě šikulínek. hele moje kamarádka naučila malou od 7měs. na nočník a vážně to fungovalo takže psych.... si každý může říkat co chce pravda je v dětech. 😀

martinka79
12. led 2009

my jsme teď posvačili a přemýšlíme co rychlého k obědu když musím po 12hod zase odjet. a halvně co jima nabídnu večer k papání.

martinka79
12. led 2009

Michálek by musel mít nočník přilepený na zadku on neposedí ani chvilku jjen kdyžmá v puse jídlo. 😝

many
12. led 2009

no Marti dneska ráno zase kakal do nočníku,tak to vypadá,že to tak bude asi každý ráno,tak uvidíme 🙂 a je to rychle,nenechala bych ho tam sedět třeba 15 min,to né,protože mu nechci křivit páteř dokud si sám nesedne a podle rady od tebe,dávám vždy jak se probudí a on se fakt vyčůrá,to už se stane,že to stihne asi dřív do plínky,jinak pokaždý nočník 😉 ale teda jen po spaní,jinak čůrá a kaká do plínky 😀 ještě si neřekne 😀 😀
udělej třeba rizoto,to je rychlovka,pokud máš na to doma surovinky

many
12. led 2009

no já ještě nesnídala,ale měla bych,mám hlad,ale jsem líná si jít něco nachystat,no kecám,měla jsem pudink,ale ten mě moc nezasytil 🙂 jééé já bych vás měla ještě dočist,jestli není něco novýho 😉

many
12. led 2009

ještě jdu rychle malýho nakojit,zapomněla jsem,že nebumbal 🙂 aby mi pak jedl oběd 😀

paolin
12. led 2009

dobre ranko holkyy!
nejdrive vse NEJ Janicce!
my dnes vstavali opet o peti. uz mame za sebou ranni bucing-spala jsem s Adou taky 😉
jdu vas docist 🙂

many
12. led 2009

no joooo,Jaňulka má narozeninky 🙂 tak vše nej nej nej a ať te chlapi nezlobí a hlavně hodně zdraví 🙂

many
12. led 2009

jinak teď mi psala sestřenka,má půlročního chlapečka,že dělá pápá a paci paci,tak to u nás teda nehrozí 😀

many
12. led 2009

zdravím Lici 🙂 a jdu juknout na stránky 🙂

monkia.pv
12. led 2009

dobre rano holky! 🙂

monkia.pv
12. led 2009

Jani preji take vse nejlepsi k narozeninam!!!Hlavne zdravicko!!!

monkia.pv
12. led 2009

ja mam opet od rana zkazenou naladu! 😠 Prisel tchan-opet neohlasen a opet zrovna kdyz jsme vstavaly! 😠

martinka79
12. led 2009

MOnčo zamknout a nikoho nepouštět.
my pověsili prádlo, asi udělám to rizot zaběhnum pro rýži mám v domě obchod. 😀
many nemůžete umět vše 😀 už tak jste jedničky. my zase děláme společenské kulturní vložky,ale máme kldině hovínko v plíně. 😀 😀 😀

martinka79
12. led 2009

pavli jako u nás.

monkia.pv
12. led 2009

Marti ja bych mu normalne neotevrela,ale on zvonil ze spodu a ja jsem myslela ze je to postacka!Ma mi prijit balik!Tak jsem dala Vanulu spinkat,tak mam chvilku klidek!Dam si kaficko a asi trochu poklidim!Musim se z toho soku po ranu vzpamatovat! 😉

martinka79
12. led 2009

tak přesně jak jsem psala brebentil tu ukazoval tuli tuli, tancoval u stolu a nakonec mi telskal a když jsem ho vzala tak měl v kalhotech rozmašírováno. 🙂 a byl v pohodě.

martinka79
12. led 2009

tak to možná chce panáka. 😀 nazdraví JAničky. 🙂 kdybych nejela autem, dala bych si mnadlový likér.

monkia.pv
12. led 2009

jeste k tomu mi v noci 3x pipal alarm u monitoru dechu!Tak jsem od tri hodin moc nespala! 😒 Vaneska se vzbudila s nejakym ucpanym nosem,ale zkousela jsem odsat a skoro nic tam nen´mela ale ucpany nos se mi zda ma porad!Musim koupit nejaky kapky nebo neco co ji to povoli!Pouzivam Libenar,ale ten asi nerozpusti to co ma nekde v zadu! 😒

monkia.pv
12. led 2009

jeee marti tak to mas doma pekne veselo!vaneska je taky silene spokojena kdyz ma v pline hovisko! 😀

monkia.pv
12. led 2009

panaka?No asi si dam!Vypada to ze dnes bude Vanula pekne uknourana! ☹

many
12. led 2009

holky no já se vám ani nepochlubila,že jsme měli suprovou noc,úplněk asi přestal mít moc už a Ladík usnul už o půl osmé na tatinovi v obyváku,tak ho přenesel do postýlky a spal až do půl 5 no bomba

martinka79
12. led 2009

já nevím mně i libenar pomůže, ale uvidíš a co nějaké dělané kapičky. u nás mají v lékarně dělané jen týdenní kapky a jsou super.
Jo s tím monitorem bych byla asi dost hotová. myslíš, že je třeba ho používat. já ho u Nikolky zrušila a potom ho ani nepoužívala. 😒

paolin
12. led 2009

Monco, zadni rymu ma Ada taky. nekde tu o ni je aktualni diskuze. ja jsem si rikala, ze zkusim solnou jeskyni. Adam ji ma uz pres mesic.
divala jsem se na stranky Lici a Kubika. je mi z toho smutno 😢

martinka79
12. led 2009

hele ty holka jedna chlubivá už tě mám dneska dost. nejste vy nějak oc spokojení......... 😀 abych nezačala tady plakat. my moc nespíme, ještě zlobíme, všude lezema, hubou meleme a hovínko v kalhotech klidně i na návštěvu si neseme. 😢 😢 😢 😢 😢
ty prostě máš mateřskou DOVOLENOU, né jako my ostatní matky 😀 .