Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
12. led 2009

já ten monitor taky nechtěla,sestřenka si stěžovala,že se sám spouští a pak z toho byla akorát na nervy,ale některé mamky ho potřebují,že 😒

martinka79
12. led 2009

Pavli tak jako všem, sevře se ti u srdce a najednou ti porbleskne jaké máš ukrutné štěstí. solná jeskyně super. chodila jsem s Nikolkou. s Mišákem ne, ten je moc zlobivý ještě by tu sůl a písek sežral. 😀

martinka79
12. led 2009

no u nedonošených dětí a potom u rizik je to super. 😉

many
12. led 2009

taky jsem si pobrečela u Kubíčka ☹

martinka79
12. led 2009

tak nakonec pro rýži nepůjdu. Michálek by tu řval a oblékat ho je síla. takže dnes budou ohlídance co si kdo ohlídá bude mít.
Nikol má oběd ve škole tatín v práci a já se jednou uskromním. 😒 bude to težké, ale dokážu to.
zítra bude rizoto. amny díky ti moc moc za typ.

monkia.pv
12. led 2009

no ja zkusim zabehnout do lekarny a uvidim co mi poradi!
Marti ja nevim jestli je nutne ho pouzivat,ale ja jsem po..... z toho ho nepouzivat! ☹ Dnes jak to pipalo tak me to hodne vydesilo,protoze Vaneska lezela pekne na zadickach na te podlozce!Tak nevim proc to spustilo! ☹ Ju to ale nevzbudilo-spinkala spokojene dal!No porad nad tim premyslim! ☹
Pavli solna jeskyne zni dost dobre!U nas taky je ,tak ze bych taky zasla?!!Domluvim se s kamoskou a zkusime!jo jo videla jsem diskusi o zadni ryme-musim si precist!

many
12. led 2009

no jsou silní ☹

martinka79
12. led 2009

super půjdme všichni do solné jeskyně každá ve svém městě a potom si o tom písneme. tedy u nás v chrášťanech není nic jen kupa hnoje.ale v kOlíně ano. 😀

martinka79
12. led 2009

Many ty taky. 🙂

martinka79
12. led 2009

je to pro ně určitě těžké. Nehci nic zlehčovat prostějim nic jiného nezbývá než bojovat a prát se s tím. ☹

many
12. led 2009

jsem silná,ale upřímně,nedokázala bych si Ladíčka nechat 😔

many
12. led 2009

si teda myslím ☹

anta
12. led 2009

Tak holčinky, bubáka jsem uložila ke spánku, přes dvě hodiny mě tu strašil, pak začal být ječivý, tak šup s ním do hajan.
Děkuji vám za gratulace, MM má nakázáno říkat, že mi je 23 a žádných 32 😀 😀 😀
Marti, to znám s tím oblékáním, to je u nás vždy rodeo, občas vyvádí i u normálního přebalování, čímž mě vyloženě sejří 😉

martinka79
12. led 2009

Nikdy nevíš. 😉

monkia.pv
12. led 2009

many Ladicek je moc sikovne miminecko!Jak krasne kaka a cura do nocnicku!!!A jak krasne spinka!!!Hmm!!!Ty se mas!Ale ja se taky pochubim!Vaneska taky v noci krasne spinka!!!Budi se jen jednou na papani! 😉 Ale parkrat ze spani zamrci a chce dudlik! ☹

martinka79
12. led 2009

no to já ho spíš naháním je jak žoužel hubenej a utíká mi no tak akorát ho vytrestat a šoupnout do kočáru s holou prdelkou.

many
12. led 2009

no taky jsme měli přes měsíc období- hrůza spaní a pak se to spravilo 😉 byla to síla 😉 ale teď nějak začíná přes den mrčet 😒 to nikdy nedělal a Vanesce už se to asi taky lepší,takže super 😉

anta
12. led 2009

Tak ho Marti s tou holou prdkou hoď do kočárku 😀 😀 😀

martinka79
12. led 2009

takže já opuštím tuto diskusi, jelikož tady všichni jen spí a jsou hodní v noci. ti co mají raubíře jako já, sem raději už nechodí. jen Pavlínka zatím vydržela vaši chválu poslouchat. 😠

martinka79
12. led 2009

asi jo a nechám ho stát před krámem a´t ho toto dítě někdo vezme.

monkia.pv
12. led 2009

no o prebalovani ani nemluvte to jsemkolikrat tak vytocena!!!Vanula mi na zadech nepolezi ani chvilicku! 😠 Hnes se pretocni na brisko!Je to sila!Potrebovala bych nejaky plinky co maji to lepeni na zadech! 😀

martinka79
12. led 2009

lehe dej je obráceně. já mu dávám občas takové ty našoupací kalhotky jako plavky. když stojí a chce někam pryč.

many
12. led 2009

no Marti ještě se to taky může u nás změnit,ale doufám teda,že ne a u vás se to zlepší a co však je to kluk ne a ten má dělat bugr 😀 😉

martinka79
12. led 2009

právě jsme si přečetli jednu naši leteraturu od svojtky. moc jsme se u toho nasmáli. 😀 tedy Michálek těm zvířátkům, hlavně prase miluje to už umí u napodobit. není to moc těžké, často se mu podobá. 😝

monkia.pv
12. led 2009

myslis ze budou pasovat?? 😀

many
12. led 2009

jdu se mu věnovat,mrči a mrčí,se mu nedaří s hračkama,tak se u nich vzteká 😀 😀

martinka79
12. led 2009

no to dělá asi jako nikolka a ta je holka. jestli to bude víc tak uteču do Nemanic.hele já si naspaní už ani nestěžuji ač mě to občas ser.... tak u Nikolky to bylo podobné.

Mončo zkus to,a le jasně že budou. 😀

martinka79
12. led 2009

many čauky pěkně si pohrajte to my si hrajem stále i u Pc.

martinka79
12. led 2009

vaříme kuř. polévku a červenou čočku.

anta
12. led 2009

Marti, neopouštěj náááááááás, to mi přece neuděláš, i já mám doma raubíře 😀 😀 😀