Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
12. led 2009

ja nevim Jani jestli je to malo!Kazde dite je jine!Vanula pije 180-210ml!Ono asi i zalezi kolikrat za den ji a po kolika hodinach!My jime 5x denne a z toho ma mlicko 3x!

e.k.t
autor
12. led 2009

ahojky, tak já dorazila domů konečně. Vyráželi jsne před pátou ranní 😝 😝 😝 venku -20°C, netopí nám auto, nechtělo se mu ani startovat, ale dal si říct.

Před pátou jsem převzala péči i o dvě neteře, aby švagrová mohla na glykemickou křivku fůůůj

no pak jsem kolem poledního zase rozmrazila auto a jela jsem i s Joli do nemocnice, na konzultaci svých výsledků a dobrý, povinnost jíst alespoň 5x denně, hodně masa a zeleniny a ovoce a málo příloh, zákaz diety příkaz dlouhých procházek no síla, ale sladké si občas trochu dát můžu dle chuti a jednou za rok kontrola cukru

tak jsem opravdu spokojená a oslavila jsem to celou studentskou pečetíáíí 😀 😀 😀 😀

anta
12. led 2009

Papá 5x 150 po třech hodinách, dnes jsem dala tu mrkvičku a nezdá se, že by mu nějak vadila. Akorát ty zuby, to je fakt nesnesitelný, spal mi dneska 2 hodiny dohromady, coý je fakt děsný 😒

anta
12. led 2009

Teda holky, ten náš kluk si myslel, že ho nevidím a snažil se normálně "postavit" na kolínka, jakmile zmerčil, že na něj koukám, tak přestal 😀 😀 😀

monkia.pv
12. led 2009

Jeee Evi -20 brrr!!
Jani Honzik je sikulka!On urco nechce aby jsi ho videla jak to nacvicuje!Chce ti to pak ukazat jak to bude vypilovany! 😀

monkia.pv
12. led 2009

ja jsme ted ulozila raubirku k spanku!jsem zvedava jak se k tomu postavi!Je tam nejaky klid!Musim to jit omrknout!

anta
12. led 2009

Moni, asi tomu tak bude, jakmile vidí, že na něj koukám, tak plácá nožičkama a ručičkama ve vzduchu a řve u toho jako protrženej, ale já ho nezvedám a koukám na něj a směju se a jeho to ještě víc rozčiluje. Ale jakmile na něj nekoukám, tak dělá pěkný lotroviny 😀 😀 😀

monkia.pv
12. led 2009

tak je to presne tak jak jsem si myslela!Vaneska na brisku a kouka kolem sebe! 😠 Nevim sice na co,kdyz je tam tma jak v pytli!

monkia.pv
12. led 2009

jo jo oni jsou ty deti vsechny stejny! 😉

monkia.pv
12. led 2009

sakra ta tam rve!Ja se z ni asi zblaznim!Ocka maly a spat nebude!Potvurka!

e.k.t
autor
12. led 2009

u nás taky spát ne a ne a ne 😅

monkia.pv
12. led 2009

no tak me ted udelala peknou scenu!Rvala skoro hodinu a to i kdyz jsem ji vzala do naruce! jak ji polozim tak je nepricetna!Prohyba se a rve!Nevim co se ji stalo!Celkem me to rozhodilo!

e.k.t
autor
12. led 2009

😝 tak Joli právě před chvílí přeprala plínu totálně ji pročůrala a natentováno v ní bylo taky fest , 😝
celou ji převlíct a ještě budu převlíkat i tu dečku ta je počůraná taky. jinak zmákla 220 kaše aekám kdy půjde do postýlky, odpoledne byla CELÉ VZHŮRU VYJMA JÍZDY AUTEM A POBYTU V NEMÁLU TEN TAKY PROSPALA 😀

aha caps byl taky její práceasdsasd a toto je taky pozdravení 😀

monkia.pv
12. led 2009

jee Evi me se Vanula procurala v noci!!I s pytlem na spani!!!A posrackovala se rano,taky se vsim vsudy! 😀 😀

monkia.pv
12. led 2009

jinak uz jsme okoupani a placame se na dece!Cekam kdy bude mit hlad a po jidle sup do postele!A muze si rvat jak chce!Dam si spunty do usi!Nespal od 13.45!!

e.k.t
autor
12. led 2009

No tak já počkám tak do 20 a dám jí ještě mlíko a taky pofrčí 😀

monkia.pv
12. led 2009

to ti vydrzi do osmi?

monkia.pv
12. led 2009

ja teda chci taky pockat co nejdyl,ale myslim ze to uz moc dlouho nevydrzi!Vzdyt uz je vzhuru skoro 5 hodin!To je des! 😠

e.k.t
autor
12. led 2009

jo dělá rfutiku po celým obýváku a to se teprve píďalí a neleze, no nechci to vidět až poleze, to budu zralá na chocholouška 😀

monkia.pv
12. led 2009

ja jsme zrala dneska na chocholouska! 😀

e.k.t
autor
12. led 2009

moni bude hůůůůůůř to si piš 😀 😀 😀 , ale stojí to za to 😉

monkia.pv
12. led 2009

ufffff!Uz lezi a nebreci!!!!Jsem z ni vyrizena!!!!nespala 5 hodin a 15 minut-zvire jedno!!!Ja si jdu dat panaka!To neni mozny!Jo jo stoji to za to!Ja bych ju nedala za nic na svete!Ikdyz nekdy tak radi!

paolin
12. led 2009

holky, tak Ada uz je taky zubaty 😉 konecne se mu zoubek vyklubosil z dasne. dnes jsem mu poridila Calgel. nakonec nam ho pani magistra dala, ikdyz je pry na predpis. tak snad to trochu zabere.
holky nezoufejte! budou i horsi chvilky s nasemi mrnousky 😉 Monco, dej panaka nebo dva a bude lip 😉 aspon bude mala spinkat v noci, jak dudek.
Evi! super, ze jsou vysledky OK! uf uf!

e.k.t
autor
12. led 2009

pavli gratulace k Adíkovu zubíkovi 😀 😀

jo aspoň něco, no zákaz diety a předpis žrací diety kam se zase dostanu? 😝

monkia.pv
12. led 2009

Pavli gratulujiiii!dalsi zubaty! 😀

e.k.t
autor
12. led 2009

Tak Joli dala ještě 100 mlíka a už je v limbu 😉

kamca.mazda
12. led 2009

Ahoj holky odpoledne jsem šla na vás mrknout a chtěla jsem vás dočíst a pak napsat ale přerušil mě to pláč Domči spadl ze židle a ruku celou nateklou tak jsme museli na chirurgii a na rengen naštěstí jen naražené do toho Amy spala jen dvakrát po půl hodině za celý den tak hrůza.
čETLA JSEM o Lici a koukala na její stránky brečela jsem jako želva stěžuju si že se nevyspím ale co by za to asi Lici dala kdyby ji trápilo jen toto.
Paol gratuluji k zoubku.
Moni tak snad už Vaneska spinká a ty si odfrkneš.
Evi tobě gratuluji k výsledkům. A teď vás jdu dočist. Domi je v posteli celý se s toho pozvracel je to děsný cíťa a Amy je v postýlce i když tam řve.

kamca.mazda
12. led 2009

Jinak jak ses Moni ptala já už to dnes nevydržela a dala ji ven do kočáru ale za půl hodky byla vzhůru takže ven zase nic spíme tak nějak doma v těch mrazech.
Malá mi vypije mlíčka 150ml a polívku pije taky z flašky vařím ji několik druhů zeleniny lžičkou zatím jablko , přesnídávku, banán a tak.

e.k.t
autor
12. led 2009

Kami no to jsi asi byla z Domi na mrtvici ne? teda máš to boj, ale určitě časem bude líp 😉

paolin
12. led 2009

teda Kamco, jako bys toho mela malo, vid? moc na tebe myslim!
kluci uz spinkaji, ja musim zehlit. a hadejte, jestli se mi chce 😀 😉