Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
13. led 2009

já vždy až doma procitnu jak to je náročné. padne na mě všechna únava a vše a jsme jak po zdolání Mon Everestu.

anta
13. led 2009

Tak to jsi to zvládla suprově, dítě pod stolem a proč ne? 😀 😀 Věřím tomu, že člověka to zmáhá, když se podívá za sebe, co všechno musel zvládnout, jsi bezvadná a šikovná holčina 😉

martinka79
13. led 2009

no je to normální s dětmi. asi když nechceš kynout doma děláš něco tak toto je potom už jen daň, ale nééééééé bylo to celkem v poho. Nikolka je už samostatná. jiné maminy táhnou dvě malé děti. 😀 😝

martinka79
13. led 2009

ale díky za pochvalu. dala bych ho nazem, ale tam byl ten prac. koberec a šlapalo se tam v botech.

paolin
13. led 2009

dobre ranko holky! Adam nacvicoval vstavani o 4 rano, ale nastesti pak s Mirkem jste usnul. on s nim proste dobre spi. me tak akorat taha za vlasy.
Marti, nasi maji chatu cca 300m od te chalupy z odkazu 😉 jenze ta je vytopitelna tak za dve hodiny, zima od zeme celou dobu a neni to pro dve rodiny. s Adou tam proste nemuzeme. ke vsemu sousedi od vedle maji tu zloutenku, tak na chatu k nasim nechci 😉 Adam mi leze po noze a jeci a jeci..chce se nosit. houbelec tak leda!

holky, tak at nezmrznete! ja jdu s Adou ven poprve od patku. snad bude kolem nuly 🙂

anta
13. led 2009

Na zem ho nedávej, to je jasný 😉 Tak Honýs usnul, to jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží 🙂

monkia.pv
13. led 2009

dobre rano holky!
Tak martinka vcera vsechno zvladla-super!!
my meli noc celkem fajn!Vaneska po dlouhe dobe spinkala se mnou v posteli!Nejak jsem mela proste takovy pocit ze ji musim a chci mit u sebe!ve dve se vzbudila na papu a pak uz jsem ji soupla do postylky a spinkala do 6.30!Ale vylezli jsme az v 7.30 😀
ja vas obdivuji za dovedete vstat z postele tak brzy!

martinka79
13. led 2009

no mišák půjde za chvilku. 🙂
no to jasné, že se chata hodí.

martinka79
13. led 2009

MOnčo to není na obdiv nám nic jiného nezbývá. ajinaks e sami divíme sobě, že vylezeme. 😀 😀 😀

martinka79
13. led 2009

Ahojky jnak Mony to jste měli super noc. 😉

anta
13. led 2009

Ahoj Paol, tak to máte dobrý, jestli budete mít teploty kolem nuly, nám se tady přes den drží kolem -5 😒 Ale s malým musím do lékárny, to se nedá nic dělat, už se fakt nemůžu dívat na to, jak ho ta pusinka bolí. MM říkal, že ve tři ráno malej plakal a to měl dudlíka v puse, tož to fakt nesmím otálet 😉

dite1
13. led 2009

ahojky holky!!!
tak uz jsme zpet doma, cesta byla uzasna honzik byl moc hodny ani jednou nezaplakal o proti prijezdu do cech.
Dneska chrupkal az do 7h30 pak se napapkal a ted si hraje v jeho novem parku ktery mu postavil tatka nez jsme prijeli!!!! 🙂

martinka79
13. led 2009

jééééééé čauky Míšo zase z krásné krajiny. 🙂

martinka79
13. led 2009

jo Nikolka yla včera v kině na nějakém dokumentu o Brazílii a chce tam jet. 😀 ukecávala tátu. Michálek zase studuje prospekt a nejvíce se mu líbí turecko. Vážně mám skromné děti. 😀

martinka79
13. led 2009

našla jsme jí last m. za 18tis.

martinka79
13. led 2009

jinak poznávačka na 17dní za 80tis. 😉 tak to jí dopřeji až jí skončí spoření. 😀 😀 pkud nebude raději chtí kozačky. mobilys nekonečným kreditem. prsteny, a vše co teď moc moc nutně potřebují puberťáci.

anta
13. led 2009

Ahoj Míšo, moc tě zdravíme. Představ si, že náš Honýsek má vlevo dole zoubek, proto byl takovej protiva protivnej, nejen na vás, teď je protivnej globálně 😀 😀 😀

monkia.pv
13. led 2009

Jani ja male davam Panadol-me se po Nurofenu osypala tak ze jsem s ni musela na pohotovost! ☹

anta
13. led 2009

Marti, ty jsi tak hodná, že Nikolce chceš umožnit cestování, ale obávám se, že se bude chtít nejdřív začít malovat 😀 😀 😀

martinka79
13. led 2009

že jo. 🙂

anta
13. led 2009

Joooooooo 😀 😀
Moni, nestraš, tak já koupím raději ten panadol, když je lepší, nechci riskovat pohotovost, možná bude mít i lepší účinky 😉

monkia.pv
13. led 2009

Jani nestrasim!dokonce jsem se i ptala jak je to mozny a bylo mi receno ze ten Nurofen je hodne navoneny!Zkusila jsem Panadol a dobry!Ale to neznamena ze kdyz se mi po nem Vaneska osypala ze se osype i Honzula! 😉

martinka79
13. led 2009

já mám tedy jen panadol vždy už několik let. 😀

martinka79
13. led 2009

tak Mišák se nasvačil,ale spaní ne ne.

monkia.pv
13. led 2009

marti u nas spani taky zatim neee! 😒

martinka79
13. led 2009

no u nás je vzhůru od té čtvrt na pět a jako vipadá vitálně jen ho napadají samé kraviny.

anta
13. led 2009

Malej se vzbudil zase spal třičtvrtě hodiny, no, pak s ním půjdu do mrazu a buď usne nebo umrzne 😀 . Holky, taky vám děti dělají ródeo při převlíkání? Já jen, jestli mám toho kluka normálního 😀 😀

many
13. led 2009

ahoj holky 🙂
anta - tobě jsem dala odkaz na té diskuzí o těch příkrmech 😉 no šoupnu ti to i sem 😉

monkia.pv
13. led 2009

ty jo tak to Misanek vydrz!

monkia.pv
13. led 2009

Jani Vanula dela rodeo u vseho! 😠