Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
13. led 2009

ted jsem ji soupla do postylky,tak uvidime co z toho bude!

martinka79
13. led 2009

no je to šílenec s úsměvem na tváři a slintem na bradě. Jani on usne Honzík a s tím oblékámním převloékáním to je u nás někdy taky boj on nebulí, ale jak utíká a vzteká se a koulí. no jako žížala. 😀
many čauky

anta
13. led 2009

Tak tak, přesně Marti, on se chce točit do strany a já mu to nedovolím a on se začne děsně vztekat zmeťour jeden 🙂
Jé Many, děkuji ti moc, jsi hodná, že na nás myslíš. Dnes mám v plánu malému dát 4 lžičky mrkvičky, tu má fakt moc rád 😉
Moni, já když nejsem naložená dobře, tak mě ty jeho ciráty docela dost vadí, abych pravdu řekla 😒

martinka79
13. led 2009

no já se u toho oblékání občas dost naštvu je jak ve spirále hlava jinde tělo jinde a nohy mu držím.

martinka79
13. led 2009

tak jsem ho uložila. tedy dala ležet. jenže než jsem vzala peřinu už byl na břiše a z něj se posadila teď asi stojí nebo si v posteli hraje, ale nechám ho tam. vysúpí se pěkně do oběda a potm půjdeme s Nikolkou ven. 😉

monkia.pv
13. led 2009

Jani presne tak jako ja!kdyz nemam naladu tak kdyz zacne vyvadet tak bych ju nejradeji pretrhla! 😀 Nejhorsi je ze to byva posledni dobou dost casto 😒 !Ja to prisuzuji i tomu ze jsem s ni 24 hodin denne sama!fakt uz se tesim az manza prijede!Zase rvala v postylce jak pominuta!Co s ni je sakra! ☹

monkia.pv
13. led 2009

hura spime!byl to boj!opet jsem ji musela uspat cajem!

martinka79
13. led 2009

Mončo tak to tvé nervové vypění je na 100% že jsi s ní sama. já byla u nikolky sama asi 3týdny a musím říci, bylo to vážně náorčné bez babiček. první dítě no prostě na nervy. teď je to jiné sice jsme byla bez. Mm sama jen týden ale zase s dvěma dětmi školou a vším tím spojeným.

anta
13. led 2009

To jsou, Moni, ty zoubky, malej je taky takovej nevrlejší, on se třeba chvíli směje, žvatlá a najednou se mu něco nelíbí a je to špatný. Já mám občas taky takový stavy, že bych ho fakt přetrhla, ale vždy se okřiknu, že je to dítě a že musím na něj být milá, tak na něj houknu, ale nepomáhá to 😀 😀 😀 Jinak to bude opravdu tím, že jsi z ní už dost unavená, když ti nikdo s ní nepomůže, tak se to musí někde projevit 😒

martinka79
13. led 2009

co takhle dát malou na prochajdu tchánovcům a sama si udělat prima relax. nebo drb s kámoškou bez malé? nešlo by to? 😉

anta
13. led 2009

Obávám se, že asi taky Moni nikdo nepomůže, ta to má asi jako já 😖

monkia.pv
13. led 2009

marti tchanovcum ji nedam-neverim jim!Moje mamka by urco prisla vozit nebo hlidat,ale zase ma dve prace a ja ji nechci jeste timto zatezovat!Jezdi k nam o vikendu!S kamoskama se schazime,ale i s detmi!A to je fajn!Dny tak rychleji utikaji!

martinka79
13. led 2009

tak já ho přebalila, jelikož se pokakal pomalu u toho usínal jen jsem ho dala do postýlky už byl na nohou a teď tu haleká. jdu mu dát lehanko, aby věděl jak se spí.

paolin
13. led 2009

tak jsme tu. oba jsme chrneli 😉
Adam se napucnul bananem a ted zmoula rohlik 😀
Mony, to je tedy na houbelec, ze nemas nikoho na pomoc. ty nervy urcite budou z pretazeni. rekla bych, ze mala je kvuli tomu taky nevrla. ze mate malou ponorku. jeste to pocasi a zoubky..desna kombinace! uz aby bylo jaro! ja se tak tesim, ze bude Adam tapat a budeme chodit na pisek 🙂
Marti, to mas vazne narocnou dceru 😉 ale romanitckou! to se musi nechat 😉
Jani, ja mam Nurofen i Panadol. stridam to 😉

martinka79
13. led 2009

já se taky scházím s kámoškama s dětmi,a le není to jako být chvilku sama. tak to mě mrzí,. že ti tch.nejsou věrohodní.
No vydrž ty to zvládneš. 🙂 jsme tu s tebou.

martinka79
13. led 2009

Pavli tak to jsi krásně vyhajaná. asi bych měla taky zalézt s prdelínem,ale nehce se mi.
jak já se těším na Jaro pohodu venku od rána do večera za domem. jéééééééé to bude krása.

martinka79
13. led 2009

Pavli máš doma stejného žrouta jako já. jak vypadá po papání rohlíku, my šíleně. 😀 😝

monkia.pv
13. led 2009

Ja to vydrzim-jen nevim jestli to Vanula prezije 😀 😀 .ba ne ja bych ji nikdy neublizila!Vzdyt jsem se na ni tak dlouho nacekali!A buhvi jestli bude mit nekdy nejakyho sourozence!

monkia.pv
13. led 2009

ja se taky tesim na jaro! 😉

monkia.pv
13. led 2009

tak ja si ted tady davam bramburky-ty me zarucene uklidni!Uz mam v sobe skoro cely pytlik! 😀 Je to jak droga!Jednou zkusis a pak musis! 😀

monkia.pv
13. led 2009

uz jste fuc!? 😖

monkia.pv
13. led 2009

a vecer si dam opet panaka!Uz se mi to chladi!Pekne se mi po tom spalo! 😉

monkia.pv
13. led 2009

hmmm tak nikde nikdo,tak abych sla neco delat! 😠

anta
13. led 2009

Tak holky, jdu s malým do toho mínus pět zimního počasí, fuj, nechce se mi, ale nic mi jiného nezbývá, bohužel, do té lékárny musím 😒

martinka79
13. led 2009

tak prdelínek spííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

martinka79
13. led 2009

tak Jani kulicha rukavice a hurá do víru velkoměsta a zimy.
Mončo tak brambůrečky to já nějak nemusím, lezou mi do zubů. ais všechny pracujete tak šu jen dělejte. Práce šlechtí. 🙂

many
13. led 2009

holky Ladík se mi už dvakrát posadil sám no já čumím jak puk,jednou včera a teď jsem se otočila a zase sedí 😀

monkia.pv
13. led 2009

tak my uz jsme vzhuru! ☹

monkia.pv
13. led 2009

many gratuluji-Ladik je teda fakt sikulin!Vanesce se taky parkrat podarilo se z toho jak je na 4 posadit,ale sedi jako tak ze je v predklonu a opira se o ruce!