Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
13. led 2009

ja jsme na tom skoro jako ty!ja merim 158!A taky jsem si vyslechla kdyz jsem vazila 50kg ze vypadam strasne a ze mam neco jist atd.!Ale ja nakonec jak jsem s euklidnila tak jsem neco nabrala!

dite1
13. led 2009

Jeje tak to gratuluji k zoubku no mi nemame porad nic, jen ukecanou pusinku a vsudesmejdeni.
A jeste k tomu jsme chytli rymu a pokaslavame. V Cechach bylo -20 a nic mu nebylo a tady jsme jednou sli ven v+10 a chytli rymu 😖 ☹ Ale i presto ma ten pupinek usmev.
Dneska jdeme dokoupit darky pro deticky kamaradu a take se projit a pak samozrejme po navstevach ktere jsem zameskala kdyz jsem tu nebyla a poprat vsem do novyho roku 😒 😒 Uz aby to bylo za nami
.....

monkia.pv
13. led 2009

prsa ja chci takyy!!!!me nikdy navyrostly! ☹ 😠

anta
13. led 2009

Ahoj Míšo, ty jsi holka šikovná a malej je též bezvadnej, to zvládnete, neboooooj 😉
Moni, já se taky uklidnila, ale nějak to na moji asi nemá vliv 😀

martinka79
13. led 2009

holky já vám je vždy na týdem půjčím.
Míšo možná je ta rýma z přechodu jiné klima já to znám u nikolky když jsem hodně cestovala. 🙂

dite1
13. led 2009

z toho si nic nedeljte holky ja mam zase velkou prdku a maly prsa take a potrebovala bych shodit alespon 8 kg ale nejak mi to porad nejde!!!
jo a ta moje segra ma nejake mensi problemy a take stahy a je v nemocnici a to ma mit termin az 23.2. a ja prijedu 22.2. ale to na me asi ta potvora Anca nepocka a vyleze driv!!! ☹

martinka79
13. led 2009

Míšo to tě anča přivítá doma.Ale teřba to poleví klid na lůžku a tak.

anta
13. led 2009

Jéje, Míšo, snad to nebude tak zlý a Anča na tě počká, držíme sestře palečky, ať je Anča co nejdéle v dárkovém balení 😉

dite1
13. led 2009

Mi jsme rymu zazili uz kdyz nam byl mesic tak ted je to vlastne jako by nic.....

dite1
13. led 2009

tak aspon bude na me cekat cerstva doma.
holky padim varit tak zatim.....

anta
13. led 2009

Holky, mě to dítě ještě spí, to už jsou skoro 2,5 hodinky, to je krásný relax, dítě spí a jsem tu s vámi 🙂
Míšo, nemáš velkou prdku, připadáš mi naprosto symetrická a jsi hezká holka, fakt 😉
Jo a Marti, nešlo by to nějak s tím vypůjčením prsou prodloužit, ať si můj manža taky něco užije 😀 😀 Proč se ptám, normálně, já teď dostávám menzes jednou za 14 dní a 14 dní ho mám, to je fakt žůž 😝 o 😀 😀

monkia.pv
13. led 2009

Jee Jani ty se mas!me to dite porad nespi! 😀 😀
Misu Anca na tebe pocka!To ona vas jen tak strasi! 😉

martinka79
13. led 2009

pro koho žůžo? 😀 Jasně, hele já ti své kozičky půjčím na jak dlouho chcete.
tedy Honzík je hodný. mě spal Mišák dvě hodinky.teď snědl polévku i rizoto je spokojený.

anta
13. led 2009

To je výjimka, takhle dlouho mi nespal drahnou dobu 🙂

martinka79
13. led 2009

Mony asi budeš muset nakonec ven viď. no já se chystám až kolem 14.-15.hod. až přijede nikola uděláme úkoly. 😉

monkia.pv
13. led 2009

no nic hokly ja se jdu trosku zkulturnit a pomalu nachystat na venceni!manza nepise a Vanula ted uklizi hracky co ma na dece!Odhazuje je na koberec!A ma z toho strasnou srandu! 😀 😀 no asi bude poradna po tatinkovi 😀 😀

martinka79
13. led 2009

u nás je slunečno takže se těším.

martinka79
13. led 2009

tak to je pěkné hlky jedna nepořádná. no to nevadí ono se líp žije těm co si hlavu nelámou s pořádkem. 😀 tak prima porchajdu kup si něco dobrého na zakousnutí a obalení nervíků.

anta
13. led 2009

Tak děkuji, Marti, za kolik je to na den? 😀 😀 Žůžo je to asi pro oba, pro i pro manžu, ale je fakt, že když to dostanu, tak mě aspoň nebolí břicho, to je jediná výhoda 😖 Tak snad se to srovná, přemýšlela jsem, že bych zavolal dr., jestli je to normální mít to každých 14 dní a ještě 14 dní to mít 😅

martinka79
13. led 2009

no to nevím zda je to normální.určitě zavolej.
hele na den tak aby se to vyplatilo, beru 500kč 😀

martinka79
13. led 2009

tak máme zase vysáto ten náš pes pouští chlupy děs a Michla drobí. hrůza. jdeme na kuchyň. Míša tedy dnes moc nepomáhá kouká z balkonu.

anta
13. led 2009

Tak to se sakra vyplatí! 😀 😀 😀 Tak malej spí skoro 3 hodinky, on toho moc v noci nenaspí, jak ho bolí ta puska, tak flámuje, aby si neotočil rytmus ajaj 😨

kamca.mazda
13. led 2009

Ahoj holky, tak dnes byla celkem fajn noc vstávali jsme jenom třikrát hurá kéž by jí to vydrželo. ANi jsem Vám neřekla jaké máme problémy s naušnicem udělali se jí za ouškama nad těma dírkama takové bouličky asi plné hnisu už to týden mažeme je to lepší, dnes jsme byli u Dr. a řekl že ještě zkusíme týden jestli se to nezahojí musíme je vyndat. Jinak Amy od půl jedenácté spí venku v kočáru na sluníčku je kolem nuly.

kamca.mazda
13. led 2009

Jinak na půjčení prsou se také hlásím nemám nic dokojila jsem a jsem skoro ploštěnka, kila mám sice dole ale potřebovala bych cvičit ale kde vzít čas??? A náladu.

martinka79
13. led 2009

no kde vzít náladu. čas bych měla, ale nějak nemám energii nato se někde honit. 😝
Kamčo tak to třeba bude dobré a když ne tak jíje necháte nastělit až bude velká. 🙂
jani to je fajn, že hajá.
my bude chrupat odpoledne.

martinka79
13. led 2009

Kamčo na prsa jsi v pořadníku. ty už nekojíš? 😉

anta
13. led 2009

Tak už nehajá, line se pokojem děsný smrad 😀 😀 😀 , Honýs dělá koníčka a tlačí a tlačí a tlačí. Dostal 4 lžičky mrkvičky a zase mu jela, to jsem moc ráda. Zítra mám dát pět lžiček? Asi jo, že? Abych to zas nepřehnala jako jednou 😉

dite1
13. led 2009

diky za pochvalu jani, ale jsem zenska a az na vyjimky zensky nikdy nejsou se svym telem spokojeni.... 😀
Koukam ze uz si dala honzikovi mrkev a asi mu pekne chutna vid?? Ja bych mu dala i vic dokavad si da on, ale jestli dokrmujes mlekem tak mu nedavej uz mleko. Co ti rekla doktorka???
Mi dneska jedli lososa se zeleninou a pekne se mi na to sklebil, asi nema rad ryby jako ja..... 😒

anta
13. led 2009

Já jsem se dr. neptala, zkouším to na vlastní pěst, hezky postupně zavádím mrkvičku a dávám mu 150 mlíčka a jede mu to, žádné problémy nemá 😉

dite1
13. led 2009

tak vidis uz byl nejvyssi cas. Od hami maji moc dobre zeleninove presnidavky, Honzik je mel moc rad, vzdycky mi to zblajznul cely i brokolici mi snedl.