Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

dite1
13. led 2009

uz opet dela nove veci. Postavim ho k jeho vozitku a on sam stoji, aniz bych ho drzela, v pozoru je hrozne srandovni
😀 😀 😀 😀

martinka79
13. led 2009

Míšo to je šilka Honzík. 🙂

anta
13. led 2009

Já jsem se bála malýmu mrkvičku dávat, bo jednou jsem to pokazila a normálně jsem ho přecpala a nepříjemnost byla na světě.
Míšo, Honzulku máš šikovnýho 😉

paolin
13. led 2009

tak jsem objednala na unor tu chaticku a uz se tesim 😉
za chvili vyrazime pro Vitu do skolky. to bude Adam vyjukany, ze je konecne venku 🙂 odpo mam strihani, tak sem mrknu vecer. tak zatim!

licina
13. led 2009

Ahoj holky, tak Vás tady jen tiše čtu. Musím říct, že mám krásného chlapečka a jak psala Many, že by si Ladíčka nenechala, tak si piš, že nechala. Je to moje štěstí. Je to miminko z lásky. Zdraví se narodil. A podle mě je to stejné, jako kdyby se cokoliv stalo v průběho dětství. Může se stát cokoliv, kdykoliv. Nikdy nikdo nemá vyhráno. Nikomu nic zlýho nepřeju, ale může se stát, že se Vám vrátí dítě přiutopený a třeba v 5 letech bude jako miminko a všechno ho budete muset učit znovu... A taky nevěřím, že se ho zbavíte. Člověk musí věřit. Musí myslet pozitivně..... Je to kus mě a mého muže, je celý on. A je šťastný. Pravda, že ještě neleze jako Vaše děti, ale směje se úplně stejně. Drží mě úplně stejně..... Mějte se a hlavně NELITOVAT!!!!!

kamca.mazda
13. led 2009

Ne Marti už čtyři dny nekojím Amy už to nechce.
Paol závidím ti tu chatu nám ty hory padly, nějak nevyšel termín. Ale zítra babi hlídá tak jedem s M lyžovat alespon jeden den.
Lici máš pravdu je kusem vás obou i když to musí byt těžky a neboj on se to nauči Amy sice zdravotní problémy nemá ale je asi nějaká líná taky neleze není na čtyřech, nerostou ji zuby a co hlavně že je čilá a zdravá že?

e.k.t
autor
13. led 2009

Pavli, psala si mi že se Kubík řehtá, nechceš dát takovou fotečku do albíčka? všechny děti se umí smát tak nádherně až se mi chce brečet 😉

licina
13. led 2009

My taky nemáme zuby 🙂
Všechno v životě má svůj důvod!!!! A všichni to dřív nebo později pochopíme.... 😉
kamca: Já věřím, že se to naučí. Bude to hrbolatá cesta, ale my dojdeme do cíle!!!!!!!!

kamca.mazda
13. led 2009

Vy to zvládnete.

licina
13. led 2009

Kamčo, díky moc!!! Já kolem sebe potřebuju lidi, co podpoří a nebudou se na mě lítostivě dívat a budou věřit spolu s náma. Bude nám to trvat. Jedna maminka, co mají stejného chlapečka, jen už je mu 3 a 1/2 roku mi napsala:"bude veĺa slź, ale odmena bude sladká". A tak to je....

e.k.t
autor
13. led 2009

No jasně Pavli, i kdyby byl Kubíček trochu jiný než ostatní bude pořád váš, a milovat vás bude jako nikdo před ním. A vím moc dobře že právě ty děti, kterým je potřeba věnovat moc moc moc času sil a energie umí lásku dávat jako nikdo jiný 😉

kamca.mazda
13. led 2009

To je dobře že máš kolem sebe i lidi co prochází stejným úskalím alespoň trošku víš co tě čeká i když asi jen malinko a víš že nejsi sama a taky že je určitě spoustu jiných co jsou na tom ještě hůř. Já si říkám že si člověk asi teprve pak začne vážit maličkostí až když se mu něco přihodí. A jak píšeš nikdy nevíš co na tebe za rohem čeká. Držím pěsti.

paolin
13. led 2009

Lici, presne. stat se muze kdykoliv, cokoliv. nechci ani domyslet. je treba brat zivot takovy, jaky je. a ikdyz nemusi byt Kubik uplne zdravy, tak muze byt v zivote stastny. ba i stastnejsi, nez sebevic zdrave dite. a verim, ze tomu tak bude. protoze ma milujici a bezvadne rodice. a to je velky dar.
myslim, ze z velke vetsiny nase pocity nejsou o litosti. spis takova bezmoc. chtely bychom vsechny urcite pomoci, jen kdyby bylo jak.
osobne obdivuji tvoji silu. jsi velmi statecna!

kamca.mazda
13. led 2009

To máš pravdu Evi

licina
13. led 2009

Možná nebude 100%. Znám hodně mamin, co mají takové děti . některé jsou úplně normální, některé jsou na tom trošku hůř. Ale mě jednou kartář tohle vše předpověděl a řekl mi, že budu mít 2 děti. Takže ještě na mě Julinka čeká. A taky vím, že kdyby byl Kubík špatný, tak bych do druhého mimi nešla a můj muž už vůbec ne, takže to bude jen lepš!!!!!!

licina
13. led 2009

Jen mě trošku rozesmutněla MAny tím svým příspěvkem, že neví, jestli by si Ladíka nechala. Já věřím, že každá dobrá máma by si nechlala své dítě, tím spíš, že bylo z lásky a plánované.....
Prostě měl trošku nevydařený start....

paolin
13. led 2009

Lici, to je tezky. nekdo na to proste nema. mam kamarada, ktery by postizene dite odmitl. proste by to poskodilo jeho "muzskou hrdost". jasne, ze jsme si rekli, ze je to povrchni de..ale je to jeho volba, jeho zivotni nazor. ja treba v nemocnici rekla, ze kdybych mela mit velmi rizikove tehu s malou sanci na uspech, tak si to dite radeji necham vzit a zkusim to znovu. Vitkovi byli dva roky a potreboval mamu u sebe. ne nekde 5 mesicu lezici. tak jsem to videla ja. jeden doktor na me koukal, jak na vraha. co uz.

licina
13. led 2009

Kdybyste se mě zeptali před rokem, jestli bych chtěla postižené dítě, tak řeknu, že bych taky přerušila těhu, ale co se má stát to se stane.....

paolin
13. led 2009

jak jsi psala, ze potrebujes jen pozitivni lidicky, tak to mi pripomnelo moji sestru. rikala o Vitkovi, ze je zaostaly. dlouho jsem ji za to jistym zpusobem nenavidela. i kdyby byl, tak je nas a nikdo nema pravo takhle hovorit. na houby takovy lidi, co akorat dokazi kritizovat a hazet klacky pod nohy..

e.k.t
autor
13. led 2009

jasně Pavli, já na plodovce když vyhrožovali DS řekla že potrat nepřichází v úvahu, ale chci mít čas sehnat dost informací pro lepší start. Ale nejsem rádoby supermatka, já nemohla jinak. Na Joli jsme čekali 10 let a dva roky před těhu nás diagnostikovali jako neplodný pár, a když už se stal zázrak tak jsem byla připravena přijmout jej jakýkoli.
Když mi ale Joli nevozili na Jip k přiložení s tím že má velké potíže se srdíčkem a ani mi nikdo nepřišel říct co se děje a ani druhý den, kdy jsen ještě měla infuze a nemohla jsem chodit to bylo zlé a stejně jsem věděla že tento dar nedám, takže chápu tebe, protože Kubíček je taky dar. 😉

e.k.t
autor
13. led 2009

Obě Pavli, nikdy nikdo nebude své dítě milovat víc než jeho matka a pokud je start složitější tak milující matka dá lásky ještě mnohem víc. Pavli moc moc myslím, však jsi nám tu chyběla. 😉

anta
13. led 2009

Tak malej si vybral daň za to, že mi spal dvě a třičtvrtě hodiny, nemůže už usnout a je velmi příjemný 😝 😀
Lici, ahoj, zdravím Tě a posílám ti energii z celé naší rodiny, nemysli si, Honýse, když čapne hysterák, tak to člověku dokáže otrávit den, rostou nám zoubky a jsme příjemný jak kudla v zádech 😉 😀 😀 Občas mě též dokáže dohnat k slzám bo si s ním najednou nevím rady, když nemůže usnout 😉

anta
13. led 2009

Ráda bych jen podotkla, že pitvat Licinu situaci stejně nemá výšku, můžeme jí pomoci jen tím, že na ní budeme moc myslet a posílat jí na dálku energii za všechny, co tu jsme 😉 A hlavně je opravdu zbytečné litovat, co se stalo, stalo se a nejde to vrátit zpátky, i tak se přeci musí žít a jít dál i když to stojí spoustu sil 😉

e.k.t
autor
13. led 2009

Jani jak zubáci? já dnes použila na dáseň mundisal a docela to pomohlo, ale teplotka se drží pořád kolem 37,5 😝

kamca.mazda
13. led 2009

Jo jo máte každá pravdu.

anta
13. led 2009

Nene, Evi, špatně jsem zhodnotila situaci, jen byl ochrápaný a nemohl usnout, za nepřesnost se omlouvám 😉

e.k.t
autor
13. led 2009

no Jolík má tu teplotku čím dál vyšší 😠

e.k.t
autor
13. led 2009

Tak nevím Joli už mu podruhé řekla že chce vyměnit plínku!
Dopíďalila se pro čistou a s výskáním jí na mne mávala, a už to udělala po obědě a pokaždé měla v plínce hov.. 😅

kamca.mazda
13. led 2009

Joli je chytrá hlavička 😉

paolin
13. led 2009

Evi, to je dobry 😀 s teplotkou se to snad brzy zlepsi!
ja jsem cerstve ostrihana, Adamek spinka, ted jdu dat chrupat Vitu. pada mi tu na usta, ale spat pry nechce! cha cha, ja mu dam 😉 tak dobrou vsem maminkam a miminkum!