Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
14. led 2009

krásné ráno Mončo.

dite1
14. led 2009

hola holciny!!!
Jak se dneska mate?ho nzik uz si stihl dat prvni ranu do hlavy a ted by chtel porad osat na klavesach , spisovatel starej!!!! 😀
Ja nevim jestli jsem cetla vsechny prispevky od linci ale co se vlastne stalo tomu jejimu mimu? 😖

martinka79
14. led 2009

koukni na její stránky.

martinka79
14. led 2009

jo a krásné ráno. my jsme dnes jak šídla a co už máme bouchanců a no hrůza 🙂

anta
14. led 2009

Krásné ranko, Míšo a Moni, já dala malýmu panadol na noc a kvůli zoubkům se nevzbudil ani jednou 😉

anta
14. led 2009

Marti, máš pravdu, člověk si to nesmí připouštět k tělu to dítě jedno nezbedný, když chce řvát ať si řve, rozčilováním se nic nespraví 🙂

dite1
14. led 2009

No tak to mas dobry, mi od ty doby co jsme se vratili tak Honzik spi o hodku dyl nez u mami.
Tak proto ten tvuj Honzik mel tak cerveny tvare, kdyz jsme tam byli, rostli mu zoubky teda spis zoubek 😀 No mi porad nic porad cinkam lzickou, ale nic a nic, ale to prijde.... 😉

martinka79
14. led 2009

Míšo to přijde a potom to bude rachot.huba plná zubů. 😀

dite1
14. led 2009

Jo a holky ja koupila vcera nocnik, protoze na nej chodil jen u babicky a od ty doby co jsme se vratili tak jsem ho na nej neposadila a dneska rano po jidle jsem ho tam hned soupla a on opet kakal!!!!! 😀 😀 😀 Mam z toho takovou radost, ale musim rict, ze smrdel jako starek doktor.... 😖 😖

anta
14. led 2009

To víš, Míšo, doma je doma 😉 Já ani cinkat lžičkou nemusím, ten když rafne, tak to sakra bolí, už mu raději ani nepůjčuji nos na žužlání, asi by mi z něj udělal fašírku 😀 😀

martinka79
14. led 2009

tak u nás nic on na něm nevydrží je to divoch.

martinka79
14. led 2009

takový malý nosní cendíček. 🙂

dite1
14. led 2009

taky porad rikam, ze brzy bude mit vice zubu nez dedek tem ma nahore jen 3 a dole 13 takze dohromady 16 zubu coz je polovina toho co mame normalne... 😀 😀

anta
14. led 2009

Přesně tak, nudle by mi asi kapaly ze všech stran, kdybych mu ten raťafák půjčila 😀 😀 😀
Teda Míšo, to je posuuuuun, super, já ještě na nočníček ani nemyslím, nenapadne mě to 😉

dite1
14. led 2009

ja ho na nocnik posadim opravdu jen na chvilku reknu mu ze budeme delat eee no a uz slysim jak zatlaci a bobek je tu!!!! no on vlastne tlaci i kdyz cura ale jde mu to.. 🙂 😉

martinka79
14. led 2009

tak to je šikula ho ani neposadím on hned uteče. tak to má u nás čas.

dite1
14. led 2009

no ja myslim ze nocniku asi jeste moc nerozumi a treba je to i nahoda ze se tam vykaka, ale me jde hlavne o to aby si na nem zvykl. Abych ho na nej pak neposadila a on na me nekoukal mami co to je ?? Jen at si zvykne a pak mi nebude delat sceny az to pochopi. Snad!

anta
14. led 2009

Míšo, jsi správná, máš super nadhled, závidím, jsi pohodářka, já taková asi nejsem, bojím se každé změny, občas se bloknu ☹

dite1
14. led 2009

Ja tam sedim s nim, jeste ho musim drzet sam jeste nesedi
Holky jdu si udelat kafco a poklidit trochu kuchyn uz jsme meli prvni navstevu od priletu a je tu binec 😉

dite1
14. led 2009

Janco diky ale ty si taky s nicim hlavu nelames a neboj kdyz se honzikovi opravdu nebude neco libit on ti to da vedet sam, budes tak patrat az to pochopis 😉

anta
14. led 2009

Na nočníčku mu sedíš ju? A to se tam vejdete ju? 😀 😀 😀

monkia.pv
14. led 2009

Jnai ja jsem panadol davala v sobotu a v nedeli a tak delam par dni prestavku!My na nocnik taky nedavame zatim!Jeste ho ani nemame doma! ☹

martinka79
14. led 2009

holky nočník je nočník ahalvu nám tu motá moc. 😀

anta
14. led 2009

Když mě děsně štve, že na sebe s MM nemáme vůbec time, a že se občas pohádáme, achjoooo! 😢

martinka79
14. led 2009

Jani tak si ten čas udělejte. večer. nebo když procházkujete zaje´dte si do nějaké kavárny hele ona stačí i chvilka. a vždy když spí tak šupka dupky Mm na klín apěkně ho pomuchluj.

martinka79
14. led 2009

už to nikdy nebude jako když jste byly jen dva ale bude to jen a jen lepší. a času bude míň a míň.

monkia.pv
14. led 2009

my si delame pekny vecery-obcas,kdyz je teda manza doma!Hezka jak Vanula usne tak si dame dobou veceri nebo objedname pizzu-dame vinko,pokecame pomuchlujeme a je dobre! 😉

anta
14. led 2009

Marti 😀 😀 😀 To jsi moc krásně napsala 😉

martinka79
14. led 2009

hele a bvážně to dnes udělej a uvidíš jak vám bude krásně nebo když bude Honzulka na zemi ležet a hrát si tak si pěkěn s tatínkem uživejte objetí. 😀