Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
16. led 2009

Miso Honzik je moc sikovnej na to ze ma jen 6 mesicu!Miry jsou super!
Kami vyprdni se na uklid a odpocin si!Prace ti nikam neutece!
Ja jdu pomalu chytat veci na odpoledne!Vubec se mi tam neche! 😒 Ach jo!Tak zatim se mejte!Mozna jeste odpoledne na chvilku nakouknu-pokud budeme doma driv nez manza! 😉 Jeee uz jen par hodin! 😵

anta
16. led 2009

Tak Honzík se nám probudil s úsměvem na tváři, to je kráááásný 😀 😀 Když mi kolikrát řve, tak mám sto chutí ho píchnout do němé tváře až na jeden problém, on zrovna němá tvář není 😀 😀 😀

monkia.pv
16. led 2009

tak hoky ted se musim smat! 😀 normalne Vaneska se chce premistit k hracce a vite jak to dela?Normalne si klekne na kolinka rozhoupe se a skoci dopredu na brisko!A porad dokola!A normalne se hned z mista! 😀 😀

monkia.pv
16. led 2009

asi nebude lozit ale skakat! 😀 😀

martinka79
16. led 2009

Mončo jéééééé ten pohyb znám od známé to je super. za chvilku přijde na ručičky a nožičky a pojede na čtyřnožce. 😀
já jdu chystat věci na výlet. 🙂 michal rabuje mafgnety na lednici a obrázky.

martinka79
16. led 2009

Jani to je krásný pocit, když se honzík směje viď. taky miluji, když přijdu pro Míšu do pokoje a on stojí a řechtá se.

martinka79
16. led 2009

bude to malá žabička

martinka79
16. led 2009

tak holky čauky mějte se tu krásně spinkejte, uklízejte odpočívejte, hrajte si. amy jdeme appat a potom hurá do víru velkoměsta 😒

dite1
16. led 2009

honzik se take vzbudil uz se i napapal a vycural do nocniku, ten toho zase zblajznul!!!! 😀 no a ted si hraje na dece, chlapeckovi se totiz v kleci nelibi nema dost mista na lezeni.... 😒

anta
16. led 2009

Tak máme všechny roztomilé dětičky dneska, co? To je super.
Jé Vaneska skáče To je náhodou dost dobrý způsob únavy, Honýs už je zase utahanej, mne si očička, tak uvidím, co s ním provedu 😀 😀

martinka79
16. led 2009

Tak já Išáka nakonec uložila do pelechu napapal sea byl takový celý unavený atk lehl a spí. dojedu pro dceru později nebo ho nechám doma a kámoška ho pohlídá. ještě uvidím,a le pohodlí dítěte je důležité. kodrcání v autě a spánek v sedačce není ono.

martinka79
16. led 2009

pověsím prádlo a šupky hajat také. 🙂

anta
16. led 2009

Tak malej se mi tady plazí po zemi a prdí o stošest 😀 😀 😀

kamca.mazda
16. led 2009

Míšo ten můj tam taky sedí tak dlouho ještě že máme dva záchodi 😀
Jdu pokračovat v žehlení měla jsem tu kámošku tak jsem nic neudělala Amy teď spí venku tak jsem zvědavá jak dlouho 😕

anta
16. led 2009

Tak holky, malej se vykakal a teď jsme se vrátili z prochajdy, musela jsem jít s ním dřív, protože mi zaboha nemohl doma usnout, chudák malej. Spal vlastně od třičtvrtě na devět do čtvrt na jedenáct a to je na něj ještě málo 😉

paolin
16. led 2009

my jsme byli taky venku. Vita boboval, Adamek chrnel v kocare. tak je ale kraaasne! akorat taje snih rychlosti blesku.
jak tak koukam na hodinky, tak Monca bude mit uz brzy doma tatku 🙂

paolin
16. led 2009

tyjo holkyy! Ada ted fakt rekl mama 😀

monkia.pv
16. led 2009

holky jeste tatku doma nemame! ☹ My byly venku skoro dve hodiny!Vaneska krasne spinkala!Sono ledvin nam dopadlo dobre!Mame je v poradku!
Pavli super-ja se tesim jak Vanulka rekne poprve mama!To musi byt skvely pocit!

anta
16. led 2009

Teda Paol, no nekecej! Tak to je krááásný, gratuluji 😉 😀 😀
Moni, super zprávička! 😉

anta
16. led 2009

Náš Honýs si oblíbil komoru, kterou máme v bytě, jakmile do ní vlezeme, tak se směje a pořád něco povídá a je vyloženě nadšený 😀 😀 😀

e.k.t
autor
16. led 2009

ahojky jsem zpět od dr a ko dopadla dobře, ještě se musím doléčit, ale velké zlepšení za ten měsíc 😉

Jo a Joli se před chvílí poprvé vyčůrala do nočníčku 🙂

anta
16. led 2009

Teda, holky, vy jste samý pokrok, já vám nic nového napsat nemůžu 😅

monkia.pv
16. led 2009

jeee Evi tak to je fajn ze je velke zlepseni!A jolanka je sikulka!Holky s tema nocnikama me nestvete!Ja hoporad jeste nekoupila!Ale jak to tady tak sleduji,tak to musi byt skvely!
Jani vzdyt my taky nic noveho! 😒 Ale neboj oni neco vyvedou a budeme se moct pochlubit! 😀

e.k.t
autor
16. led 2009

Moni jo lachtánek je super, baví ji na něm sedeět i oblečená a plácat ho po hlavě, a když tam načůrala tak se rozřechtala on hraje happy birt.... 😀

monkia.pv
16. led 2009

jeee tak to je super Evi!Asi taky poridim toho hraciho!Jen doufam ze se toho Vaneska nebude bat!A musi byt uzasny kdyz na nem sedi oblecena a placa ho po hlave!Uplne Jolanku vidim! 😀

e.k.t
autor
16. led 2009

už je to v albíčku různé

anta
16. led 2009

tak holčinky, loučím se s vámi a zítra pááááápááááááááááááá 😀

e.k.t
autor
16. led 2009

Tak dobrou Jani

kamca.mazda
16. led 2009

Tak holky samé pokroky u nás nic nového jako vždy ☹
Paol veliká gratulace to je krásný,
Evi tobě taky k nočníku my ho máme taky doma-auto ale přijde mi to dost brzo,. kor když ještě pořádně nesedí

kamca.mazda
16. led 2009

Evi fotečka je krásná