Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
21. led 2009

Tak jsme hodili hovňajse 😀 😀

martinka79
21. led 2009

pěkný, to máme také už za sebou. já si zaběhla pro čerstvé housky a pěkně s máslíčkem k svačince

e.k.t
autor
21. led 2009

tak já měla hemenex 😉

a jedno klíšte žluto bílé s krajkovým lémečkem 😉

anta
21. led 2009

Já měla vánočku a chleba s paštikou a kafíčko, mňam mňam. Očekávám, že tak do půl hodiny malej odpadne, tedy spíš v to doufám 😀 😀 😀

e.k.t
autor
21. led 2009

no jáJolise šupla taky do postýlky, ale dovádí tam 😀 , k obědu si udělám nějakou mňam polívečku a k večeři budu dělat minutkový gulášek, aby měl Martin po práci nějakou dobrotu 😀

martinka79
21. led 2009

já dnes nevařím máme od včera a když jsme sami tak jen nějakou dobrotu k večeři. 🙂

anta
21. led 2009

Tak jsem myslela, že Honýs odpadne, tak nic 😝 😀

martinka79
21. led 2009

I ten jeden Hozík už si dává na čas. No třeba se zadaří za chvilku. u nás se stále spí. a Odpolednr půjdeme v kočárku ven. musím vyvenčit psa.Tatínek dnes nebude doma takže to je na mně.

anta
21. led 2009

Tak odpadl huráááá, musím se napapat, padám na hubu 😀 😀 😀 Dobrou chuť i vám. Myslela jsem, že se půjdu s malým juknout do práce, ale je tam fakt příšerně hnusně, že prochajda bude stačit. 😉

paolin
21. led 2009

holky, tak jsme zpet. musela jsem krapet rozchodit sok a bylo slzavy udoli. Adamek musi na zakrok pod narkozou. pocitala jsem s tim, ale nejak toho bylo uz moc, tak me to sejmulo. i ted si nedovedu predstavit toho mrnouska, jak je mimo ☹ no nic, radeji nemyslet. Mirek pujde se mnou a bude se snazit sehnat pro Adu nekoho spolehliveho. chodi do detske na genetiku, takze to bude zase nejaka sluzbicka 😉
Adamek nevypada, ze by byl ochotny chrnet a ted si hezky hraje. tak jdu honem varit obidek.

martinka79
21. led 2009

PAvli jééééééééééé to je blbé. Vím o čem mluvím Nikolka byla na zákroku pod nsrkozou a michálka to čeká za pár měsíců. Vůbec o tom nemluvím a snažím se to vytěsnit z paměti i když vidím jeho ručky a prstíky tak nevím jak to zvládneme obě ruce.
To bude dobré čeká vás to brzy nebo až kolem jednoho roku. Mě doporučili počkat než bude mít rok je to potom lepší. nevím.
uvař něco dobrého a potom si dej něco na posílení. 😉

paolin
21. led 2009

Marti, myslela jsem na tebe a Misu. jak jsi z toho byla nedavno mimo. rikam si..jasne, je to banalni zakrok. desi me ta narkoza. mam v pameti zazitky kamosky, kdyz byla s malou na jednodenni plasticke chirurgii s rozstepem patra. to mala mela rok a pul. na chirde me ted utesovala strasne mila sestricka a ma pravdu. oni uz to ted umi a pod narkozu chodi i 14ti denni deti. nastesti nebudeme muset byt v nemocnici, budeme chodit jen na prevazy. tak ja jdu hledat cislo na chirurgii v detske nemocnici..

anta
21. led 2009

Jsem nějak mimo mísu, Paol, co se děje? Jsem zvědavá, já vím 😉
Marti, to teda čumím, co se děje? Holky, vy mě strašíte. 😨
Zjistila jsem, že se malému jakoby zespoda "zapaluje" pimpilínek, má to takový citlivý a když mu to máznu bepanthenem, tak chudák pláče 😖

martinka79
21. led 2009

no ono jde o to, že zákrok je rychlý,ale ta narkoza a náhlé ztrácení teploty tělahlacvně u těchto malých do 1roku musím mít zahřívací lůžko. tedy to mi doporučili. proto pokud to není moc obtěžující či ohrožující vyčkávají do 1roku.
hele u nikolky uspávání a to bylo děsné nechtěla zabrat a zákrok byl šup dup a potom no raději nemluvit a to je naprostá jendička co se týče neznámých věcí. no bude to těžké,ale zvládneme to.fujyk to jsi mi připoměla co mě čeká.
Jani Adáme k měl přeji tu bučičku na zadečku, jak u rozřezávali. nebo přesně na zadečku ne , ale v těchto citlivých místech. ☹
zkus jinou mastičku co třeba rybilka to nic nebude malinko heřmánku do kouple či dubové kůry.chlapy nato trpí. omezit utírám ubrousky,ale jen vodou.

martinka79
21. led 2009

MIšáks tále spí tedy to je divné. už jsme trochu nervozní. ☹

anta
21. led 2009

Holčiny, nebojte se, jsem živoucí důkaz toho, že Vaše děťátka narkózu zvládnou bez problémů, mě operovali prakticky hned po narození 😉

martinka79
21. led 2009

já vím, že to zvládnou, ale to probuzení a ty kanily a tak to je pro ně děsné. 🙂

martinka79
21. led 2009

ono operované mimi po narození je jiné než takto větší děti a s banálním zákrokem. je to pro ně jako zapílit si cigaretu. 😀

martinka79
21. led 2009

Kluci to,a le zvládnou. spíš to musíem nejrpve zvládnout my maminy protože všechna tíha bude na nás. a Já nemocnice nesnáším k smrti. 😀

anta
21. led 2009

Díky, Marti, za radu s tím pimpilínem, udělalo se mu to najednou a sáhnout na pimpilínka mu nemůžu, hlavně to mívá spíš až večer, to by mohl mít taky z plen mě napadlo, no uvidím 😉
Marti, buď v pohodě, v klidu se napapej a bude líp 😉

martinka79
21. led 2009

dobrý koukala jsem na Mišáka spí krásně oddechuje tak si uvařím kávu oběd má připraven. jé to je pohoda. nikolka se celé dopoledne snaží ve škole a já se tu flákám.

martinka79
21. led 2009

Jani to by mohlo být z plen občas se nějaká reakce objeví, ale neboj to spraví utírání vodou a větrání a potom zkus jinou tu mast. onoi jsou chlapy fakt citlivky. můj Mm používá třeba intim gel na sprchování a maže se také stále v teplém období. stále jako malej prcínek. 😀 😝

paolin
21. led 2009

jo, presne. zahrivaci decky..v Brne tim upalili jednu holcicku. ja vim-jeden pripad z x, ale jako strasak na mamky to staci 😉 a pak to probuzeni. to budu rvat, jako zelva. ble ble ble..Mirek rikal, ze tam s Adou pujde. ale ac se toho desim, chci tam byt taky. no nic, pustim to z hlavy. treba nam jeste nabidnou jine reseni 😉

Jani, ty jsi priklad pro vsechny! takovy nas zazrak 🙂 medicina velmi pokrocila, jiste se nemame ceho bat. to nas ten zivot tak trochu postuchuje, abychom se nenudily 😉

anta
21. led 2009

Tak to je hezký, že o sebe TM tak krásně pečuje 😉

paolin
21. led 2009

ten muj mrnous po trech hodkach nechce zabrat!
jinak ma analni pistel. to je pry zila, ktera se nekdy zaniti a hnisa. pri zakroku pres ni zavedou nejakou hadicku nebo co..asi, aby to nehnisalo a zahojilo se to. co ja vim..na netu toho moc neni. blby je, ze se to vraci. tak uvidime. jdu toho nespavce necim utlouct 😉 treba argumenty 😀

anta
21. led 2009

Taky jsem chtěla dát Honýškovi dřevěné uspávadlo, máme doma solidní 😀 😀 😀 Ale nakonec to vzdal. Jinak Marti, já se v těch operacích tak nevyznám, jen jsem vás chtěla trochu utěšit 😉 Tak si dej říct 😀 😀 😀

martinka79
21. led 2009

Pavli tak to neznám, ale nebude to nic hrozného jako u nás. to probuzení je blbé. ale oni to řvouní zvládnou. s Mišákem tam budu já. nemůžeme tam být oba na pooer. aale na pokoji ano. no uvidím dky nás to čeká. 😉

martinka79
21. led 2009

Já vím a dám si říci to si piš. jsi pro nás mamina do nepohody takže se neboj jsme v klidu. prdelínek volá hola hola.

anta
21. led 2009

Jé díky, Marti, to jsi mě potěšila, já vás všechny tady beru jako vzor, připadáte mi všechny v pohodě, až na mě 😀 😀 😀

anta
21. led 2009

Až se Honýs probudí, tak se bude malovat na stěny, tedy zase jsem to popletla, budeme papat mrkvičku s brambůrkem a to bude zase všude jen ne v Honýšově pusce 😀 😀 😀