Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

dite1
19. lis 2008

jeeeeeeeee jeste hodinu a pak muzu volat doktorovi!!!
Tady je to hrozny s oteviraci dobou u lekare mama ta z toho tady mela halucinace

anta
19. lis 2008

Ještě mě, Míšo, napadlo, zkusit mu dát to mlíčko na lžičkách, vím je to crcání, ale třeba by si to vzal 😉 No u nás je poradna od 13 hodin, doktorka ordinuje vyloženě až od 13,15 hodin a když je před námi 6 miminek, tak je čekací doba 1,5 hodiny! 😠 Pro člověka, co nekojí, je to dost stresující.

martinka79
19. lis 2008

Míšo tak jak ted spává tobě Honzík byla moje dcera mohl ji dávat spát kdokoliv bylá úžasná. podle mě Mišák ví a vycítl už v bříšku, žeo něj na tomto světě bylo hodně nervů a strachu a tak si nás hlídá. přes den je kidně jens tatínek, ale večer chce ode mě položit pozor také neuspávám jen ho musím dát hajat já. 🙂 Je to moje zlato, které fakt rozmazluji a to je tím, že už jiné zlato nebude a tolik bych braka za pár let 3. ☹

Jani ty tedy dáváš tatinovi sodu se u nediv. vrní ti bmol děláš bordel atak.

Michla spí u pc a i televize i mluvení Nikolky. tedy když chce spát. večer u nás paříme a on chrupe jako špalek.

martinka79
19. lis 2008

Jani u nás je poradn,a el můžu volat přijít kdykoliv. a čekám tak 10min-30min.
jdu na kávu.

martinka79
19. lis 2008

výchova je unás stejná, ale povahové rysy dětí jsou odlišné a to je poznat na jejich chování nic nejde v linii jako dřív. 😉 takže rady makinek tak to děláš asi špatně to či tono je k ničemu každé dítě je jiné.já mám děti společenské pohodové co nebrečí, ale běda jak Mišáka dá hajt večer někdo jinýnež jeho mainka s prsama. 😉 a to ho večer nekojím potvůrku.
Nikolka zase nesnáší, když jí někdo jiný než manika čte pohádku večer. občas táta,a le to je s ním k prdu čte prý jak stroj žádná legrace a rozebírání situace. 🙂

dite1
19. lis 2008

Honzik ten to taky nemel lehky uz v brisku. Musela jsem chodit kazdy 3 tydny na krev kvuli toxoplazmoze a take jsem pracovala v noci takze chudek nemohl spat a do finale mel snad ten nejhorsi porod na svete 26H

martinka79
19. lis 2008

tak holky zatím pááááááááááá

dite1
19. lis 2008

tady jsou pediatri jen na objednani ja si tam nemuzu zajit jak se mi chce. A pri prvni prohlidce jsme meli schuzku az v 18h30 a jeste mela 20min spozdeni a ta doktorka byla nejaka divna tak jsme vymenili

martinka79
19. lis 2008

já porod pohoda to rodím jako stará indiánka, el u nás šlo o rptilátky a transfuzi krve a samo jiné starosti postižení atd. byly to pro mě i M. těžké dny. 🙂 stéle někde u dr. akontola všeho. tolik jsme si ho v bříšku hýčkala.

martinka79
19. lis 2008

Míšo bléééééééééééééééé to je blbé s dr.

dite1
19. lis 2008

malej kdyz se narodil tak mel pupenci snuru okolo krku, ale tim ze cekali tak dlouho tak uz nemel zadny kyslik a kdyz ho vytahli museli mu delat srdecni masaz aby to rozdychal.Byl to hrozny pohled, mel uplne cernou hlavu a fialovy ruce.Jen kdyz mel hlavu venku tak doktorka oznamila ze tata nemluze prestrihnout snuru a prestrihli ji hned ani ho chudaka jeste nevyndali, mel venku jen hlavu. A kdyz vylezl tak 2min zadna znamka zivota a muzu rict ze v tuhle chvili 2 min jsou pekne dlouhy. Pak zacal konecne ten slaby hlasek.... uffffffff

dite1
19. lis 2008

ja se jdu osprchnout taky zatiim

e.k.t
autor
19. lis 2008

Tak Joli když v noci usne tak prostě spí

Je to mamánek taky, bodejť by ne náš zázrak a trpkým začátkem 😀

Teď taky spí, asi jak jí ráno odsaju nosík tak dospává nekvalitní noční spánek, je unavená. 😀

Holt život je boj 😀 😀

martinka79
19. lis 2008

M9šo to je hrozné jak s těmi inky zkoušíme, ale stojí to zato.

e.k.t
autor
19. lis 2008

Míšo tak to ti dvojnásob gratuluji k tomu že to zvládl, tak hlavně ať nemá žádné následky a dělá jen radost 😉

Jo a ještě jak jsi psala ten můj nebo Alain, my tady docela používáme zkratky MP - můj partner, TP jvůj partner MM můj manžel atd 😉

anta
19. lis 2008

Tak holky, malej je už vzhůru, musím se mu věnovati, papapapapapa 😉

dite1
19. lis 2008

uz jsem tu, cela vonava. Malej porad chrni a ja koukam na hodiny jako diva!!!!
Ja taky doufam ze nebude mit nasledky.Dozvedeli jsme se, ze v nemocnici kde jsem rodila umrelo hodne miminek na nasledky nedostatku kysliku. To jsem vam jeste nerekla, ze celou noc chidili kazdou hodinu ho pichat do hlavy.Takovou dlouhou sklenenou trubickou me brali z hlavy krev a analyzovali aby vedeli jestli ma dostatecne kysliku, takze kdyz vylez chudak mel celou popichanou hlavu. A jeste hodinu pred tim nez vylezl ta baba do me strcila celou ruku chytla ho za hlavu a otocila protoze mel oblicej smerem nahoru, ale nez ho vyndali tak se zase sam pretocil!!! no HRUZA!!!!!!!

martinka79
19. lis 2008

nějak se brátli tomuto světu.
i Náš Mišák už je vzhůru jdu na něj

dite1
19. lis 2008

taky jsem tu cetla ze jedna mamka rodila tam kde ja a porod byl podobny tomu memu a nasledkem nedostatku kysliku to mimco umrelo po 17 mesicich. Muzu vam rict, ze mam porad strach, ale na druhou stranu si rikam, ze je az az cily na to aby mel nejaky problemy. Protoze ten maly mel motoricky a neurologicky pr.

many
19. lis 2008

ahoj holky 🙂 jak se daří 😉 doufám,že všem dobře a miminka nezlobí 🙂 mám trošku času,tak na vás juknu 😉 ale dočíst to nehrozí 😀 to by Ladík musel spát aspoň hoďku v kuse,to bych možná zvládla,ale čekám,že se každou chvilku probudí

many
19. lis 2008

ááá máme tu novou mamču 😉

many
19. lis 2008

Jani no to máš super,že Honzíček usíná u táty,to Laďouš to je mamánek jak vyšitej 😀 ten u prsa 🙂 to už se stalo párkrát jen,že furt řval,tatin ho choval a on usnul na něm,ale řekla jsem mu,že to nesmí dělat,protože jak budou zábavy,tak bych to musela dělat já a tahat se sním nějak dlouho 😒 to by mi ruky upadly 😀

many
19. lis 2008

no tak nic,už je vzhůru,tak mizíme na procházku,pa pa a přejeme pěkný den 🙂 🙂

martinka79
19. lis 2008

many měj se fajnově pa.
my si hrajeme a jdem spolu chystat oběd.

dite1
19. lis 2008

tak jsem soupla jeste nejaky fotky z posledniho vykendu v Pyrenejich

dite1
19. lis 2008

mas nejaky tip pro me co bych mohla uvarit k obedu?? Uz jsem vycerpala moji kucharku

e.k.t
autor
19. lis 2008

tak Joli najedená a převlečená a odsátá 😅

anta
19. lis 2008

Tak jsem zase doma, byli jsme s malým venku jen na chvíli, ale byli. 😉

martinka79
19. lis 2008

jé Jani ty jsi aktivní a koupila jsi co jsi chtěla?

Míšo mám typ zapečené smetanové brambory. ty dělám dnes. míša bude mít zeleninovou polévku s trochou čočky ať to u nás řádí. 😉

paolin
19. lis 2008

hooolky! vy jste toho ale nakecaly! 😀

Evi...drz se holka. tohle je fakt silenej svet ☹

Marti, nas kolotoc mel stejny osud 😀

ahoj Manyyy! 🙂

Miso, nebo zkus to mlicko do malyho cpat strikackou. tedy jen tim plastovym futralem 😉