Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. led 2009

a pomáhá to?

u nás došlo k uchování, Martin na mne tupě civěl, bo jo chlap ☹

teď teda šel pověsit prádlo aby mohl říkat že přece doma pomáhá 😅

anta
28. led 2009

Myslíš to kázání? Jojo pomáhá, ale ne Honýšovi, anóbrž mně 😀 😀 😀
To nechápu, ty jsi Jolinku uchovala ke spánku a TM na Tebe blbě koukal? A nejsi u nás doma? 😀 😀

e.k.t
autor
28. led 2009

no nejsem, já jen že je to hodně podobné, takže mi dodává energii to že v tom nějedu sama 😅

anta
28. led 2009

Tak v tom případě tě opravdu mohu uklidnit, sama fakt nejsi, občas se MM též nelíbí některé způsoby "výchovy" Honýše, ale myslím, že má smůlu, kecat mi do toho prostě nebude 😀
Tak papa a zítra papa 😀 😀 😀

martinka79
28. led 2009

http://www.knihycz.cz/o-krtkovi-ktery-chtel-ved...

holky super knížečka pro děti poučná. Nikolka ji muluje má ji asi 4roky stále si ji čte. 😀 😀 😀

martinka79
28. led 2009
martinka79
28. led 2009

tak krásný večer maminy dnes jsem tu moc nebyla, ale přečetla jsem si vše.

e.k.t
autor
28. led 2009

však jsme moc nekecaly 😅

martinka79
28. led 2009

já vím, že jste moc nekecaly, ale i tak jsme vás dočetla.

paolin
28. led 2009

holky, dnes nám celý den nejel net! mně se tak stýskalo 😀
Víťa měl odpo zase 39 teplotu a o půl šesté odpadl. teď spí oba, ale předhánějí se v buzení a plakání. tak půjdu brzy za nimi, třeba se trochu zklidní. jinak byl dnes Mirek v Praze, ale stavila se k nám babi, tak jsem si docela i odpočala. mohlo by to být častěji 😉

tak dobrou, zkusím vás dočíst zítra.

many
28. led 2009

Dobrý večer mamky 🙂

martinka79
28. led 2009

tak dobrou Pavli, jé zase teplotky to je blbé. aspoň, že ta babi přišla.tak se dobře vyspinkej.

many
28. led 2009

jééé Paolin Víťa je chudáček tak nemocinkanej,tak ať je brzo zdravej,chudáček malej ☹

martinka79
29. led 2009

krásné ráno maminy 🙂

martinka79
29. led 2009

my dnes spali skro celou noc jen jednou jsme kojila,a le vypadá to, že prdelínek už asi nebude mít zájem o pití max. žužlání a to ať si nechá na dospělost. 😀
takže spánek fajn, ráno se probudil s úsměvem kolem 05hod vylez vykakal se a hurá péct bábovku s maminkou.

Kamčo moc bych ti přála, aby jsi se také vyspinkala a amálka spala spokojeně aspoň na jedno vzbuzení, když už né celou noc.
Pavli u tebe totéž, je to hned znát jak se člověk nebudí. sna se droběčce umodří.

Já přestala dávat michálkovi kaše, vůbec je nechce vždy snědl tak z 50ml. dostává obyč jídla nebo važřm z vloček, krupičku, jáhly a jiná jídla a je to znát. 🙂 No vždy´t je to chlap.

anta
29. led 2009

Dobré ranko, mamuši, tak je zase ráno a já se vždycky divím, jak to, že ta noc ta rychle uteče 😝 😀 😀

martinka79
29. led 2009

haha viď i já mám pocit, že je to jak jízda v pendolínu. 🙂

anta
29. led 2009

To jo, den dlouhý a noc krátká, děti jako pimprlátka 😀 😀 😀 Přemýšlám, co budu s malým dnes vyvádět, asi ho vezmu na dopolední prochajdu, potřebuji najít jedno mateřské centrum, tak snad se ho dohledám 😉

martinka79
29. led 2009

aha no já dopo nic moc krom vaření a potom hurá kolerm polednna na kroužek právě měl Michal mistrovský držkopád 🙂

martinka79
29. led 2009

tak nikolka odjela do jámy lvové pro vysvědčení. 🙂 dostane ho až 4hodinu, ale těší se. asi jí za něj koupím nějakou drobnost. 🙂

anta
29. led 2009

Jé, tak to Nikolce držím palečky, aby měla samé jedničky 😉 Teď jsem malýho uspala, je protivnej už od rána, z čehož teda nemám vůbec radost,proto přemýšlím o emigraci z bytu pěkně ven, tam nebude mít čas vyvádět a kňourat neb jízda kočárkem ho vždy zmůže a usne 😀 😀 Mám dojem, že nám idylka s malým asi skončila bo je takto "příjemný" už druhý den, co děláte s ukňouranými dětmi? 🙂
Snad se Mišákovi nic nestalooooooo 😅

martinka79
29. led 2009

Nic jen má škrábanec. to víš koumák. 😕
No já vždy taky vyrazím ven nebo vymýšlím nějaké aktivity zpěv tanec,ale musím říci Michálek moc kňourat neumí. Ovšem prochajda to jistí a vyhraje vždy. 🙂
Jani co chystáš v mateř. centru, mají nějaké prima aktivity? 🙂

martinka79
29. led 2009

předpokládám, že budou doma jedničky, ale když ne tak i tak budu ráda. 😀

martinka79
29. led 2009

zase ukradl co neměl jdu na něj. 😀 😠 au toho si uvařím kávu k bábovce.

anta
29. led 2009

No je tam nějaká paní, která umí posouditi, zda jsou pohybové aktivity mimísů na úrovni jejich věku a jak jim případně pomáhat a co dělat a jak si s nimi hrát a tak 🙂

martinka79
29. led 2009

aha tak to bude nějaký fyzioterapeutka. my máme také v kostičce hraní s dětmi a acvičneí miminek.
super věc. 🙂 nemají webovky nebo program na ¨webu to by bylo jendoduché se potom s nimi seejít zrovna když budou mít hodinu. nebo kontakt na koordinátorku. 🙂

anta
29. led 2009

Připadá mi to vcelku zajímavé a taky se rovnou můžu poptati na to, jak zminimalizovat strach malého z ostatních dětí, ačkoliv si myslím, že by těmi návštěvami bych tomu právě mohla pomoci, aby si zvykal na to, že není jediné mimi na celém světě 😀

martinka79
29. led 2009

no to by bylo fajn. 🙂

anta
29. led 2009

Určitě, ale ještě to musím najít, dnes udělám výpravu s malým dopoledne a najdu to 😉

martinka79
29. led 2009

to určitě najdeš.