Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
29. led 2009

jééé Amálka má zoubeček ,tak velká gratulace 🙂 ááá mamka bude mít nový šatečky 😀 😀 😀

many
29. led 2009

jééé a sama si sedla,no bomba 🙂

martinka79
29. led 2009

no kino bylo fajn, ale na anši Nikolku dost náročné hodně anglických písní. ale jinak se jí líbilo. 😀
No udělje si kávu já se chystám na tu zábavu. namaloval jsem se a teď tu poletuji a dělám oběd a večeři v jednom. 😀
Jinak my také hcodíme na nočník 😀 😀 😀 jen aby chtěl i potom.

many
29. led 2009

no máme doma šikulky 🙂

many
29. led 2009

taky už jsem se stihla namalovat zatím co spal a teď si s ním musím trošku pohrát,jaksi se nudí a ryje mi tady do káblů,....

many
29. led 2009

no Marti snad už jim ten nočník zůstane 😉 doufejme 🙂 Ladik už se mi do plíny skoro vůbec nevykaká,to už je haluz,jen tam čůrá,a ráno je jedno v kolik ho dám jestli v 6 nebo 7 nebo až v 8 prostě jak vstaneme,sundáme plínu,posadím ho a hned začne tlačit 😀 😀 se mu asi fakt líp dělá do nočníka 😀 😀 😀 jestli si to už nějak pamatuje 😒

many
29. led 2009

a pak kaká vždy kolem oběda a když odpoledne,tak to už jsme v kočárku a je to v plíně,ale to moc nekaká,teď už jen ráno a kolem oběda 🙂 a jinak dnes se posunul o metr u gauče,když stál 😀 jsem pak čekala,že ho natočím,jestli to bude ještě dělat a už ne 😀

many
29. led 2009

no chtěla jsem si sním hrát a vytáhla jsem mu bedýnku s hračkama a hraje si sám,tak tu můžu i dál šmejdit 🙂 🙂 🙂

martinka79
29. led 2009

super já odcházím se vypravit jen měš mrzí, že si tu s tebou nemohu pokecat. Noa také že musím dát Michalovi skleničku protože polévka ještě nebude. tak mám vařeno na zítra. 🙂

martinka79
29. led 2009

no tak my kakáme jen ráno či dopo aže by jako jen do nočňajzu to ne. nějak nemám čas. 😀 a takly je to nezmar všudybílek.

martinka79
29. led 2009

pa

martinka79
29. led 2009

tak polívka bude oblečems e potom najíme a nurá do víru velkoměsta a užívání si. 😀

anta
29. led 2009

Aha, teď jsem chtěla uspat Honýše a místo toho se koná lekce smíchu, dobrý 😀 😀 😀

monkia.pv
29. led 2009

ahojky holky!U nas dnesani noc uplne super!!!Vaneska spinkala od 20.00 do 6.50hod.Fakt zuzo!Ale to je asi jen vyjimecne!
Kamco gratulace k zoubku a k sedu! 😉 Je to holka sikovna!
U nas je to porad jen kleceni a houpani!A vcera se stavela na nozicky ale tak jako z toho kleku jen napla nozicky!Takze nee uplne postaveni! 😉 Zatim!

e.k.t
autor
29. led 2009

tak Joli je uchovaná a okupuje kanape 😉

zase jí trochu leze teplotka, ale ještě je to dobré 😅 37,8 takže čaj a nurofen 😝

many
29. led 2009

Marti tak si nechte dařit 🙂

many
29. led 2009

Evi - Jolanka je taky marod ☹ nebo zoubečky 😉

e.k.t
autor
29. led 2009

no rýma teplůtka a sem tam kašlík, ale asi jen nachlazení od plazení 😀 😝

zuby ty se hlásí už dva měsíce a pořád jako že nic 😅

many
29. led 2009

u nás taky ani jeden 😀 a tak ať je brzo fit,kočenka malá 🙂 no co malá,to už je velká holka,že 😀 😀 😀

many
29. led 2009

my jdeme papkat a zase hajat,zatím pa,pak se tu ukážu,jak ho uložím do postýlky

e.k.t
autor
29. led 2009

tak už je zase na dece a dělá boro

anta
29. led 2009

Haha, holky, tak se mi toho skřítka podařilo uspat, rozhodl se, že se na mě bude culit a smát, trvalo to 20 minut než ho ta huba od smíchu začala bolet u mě to bylo rychlejší, bolela mě za 5 minut😀 😀 😀

monkia.pv
29. led 2009

tak ja tu nasi malou ne a ne uspat!tak jsem ji dala krabici s hrackama a kramuje!ja jsem se pustila do delani livanecku!Mnam mnam!taky jsem dnes uvarila male polivecku a prekvapive snedla celou misku a dokonce chtela i druhy jidlo!Ze by se ji vracela chut k jidlu? 🙂

monkia.pv
29. led 2009

holky co tak vyvadite s prckama pres den kdyz nemuzete ven na prochajdu?Potrebuji inspiraci!Zda se mi ze delame porad jedno a to same dokola! ☹

anta
29. led 2009

Super, Moni, to je dobře, že ti prdelína pěkně papá, je to na dobré cestě!
Co dělám s malým, když nemůžu ven? Řveme oba 😀 😀 😀

monkia.pv
29. led 2009

Jani dobry! 😀 😀

many
29. led 2009

monkia - ty mi děláš chutě 😉 jinak když jsme doma,tak uklízím nebo jsem na netu,. a on si pěkně hraje sám 🙂 teď jsem si rychle vytřela byt a schody až do sklepa,budou mít sousedky radost 😀 a zachvíli se probudí a půjdeme pak na prochajdu 🙂

many
29. led 2009

no a když si vyžaduje pozornost,tak mu třeba čtu z knížeček,co má lepolerka,a ukazuju obrázky a říkám jak kdo dělá,....a nebo mu podávám hračky nebo jezdíme s autíčkama a nebo ho dám do tatry a vozím po bytě,to miluje 😀 😀 😀 a pak jak mě začnou bolet záda a přestanu ,tak se mu to nelíbí,chce pořád,tak ho tam moc nedávám 😀 😀 až budu vědět,že se pěkně pořádně drží,tak dám tatru na šňůrku a bude to lepší 😀 😀 😀

many
29. led 2009

no ale už bych to možná mohla i zkusit 🙂

many
29. led 2009

už je vzhůru a tlačí do nočňajzu 😀 😀 😀 a přitom si hraje s kytárkou 😀 😀 😀