Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
30. led 2009

Pavli bledá závist, taky bych to už potřebovala 😝

No ale asi si nechám nějakou rehabku napsat 😅

kamca.mazda
30. led 2009

Jani zkus se radši zeptat.
Jdu dnes nečekaně asi na ples holky - myslivecký 😀 vůbec nevím co na sebe.

e.k.t
autor
30. led 2009

Kami tam bude super tombola 😉

šaty, nebo tmavší sukni a veselou halenku 😉

paolin
30. led 2009

Kamčo, supééér! užij si to!!

copak asi Janča na té pohotovosti..

monkia.pv
30. led 2009

Jani Honzicek ma bebinko?Chudacek malinkej!Drzim pesti at to neni nic vazneho!
Kamco na plese se dobre bav!
Pavli co Vitulka?Je uz lepsi?
my uz spime od sedmi hodin!Tesim se na zitra maji prijet znamy a budeme delat racletty!Mnam!Uz jsem nalozila masenko-moc se tesim!
Preji vam prijemnou a klidnou noc!

anta
31. led 2009

Dobré ranko, holčiny, děkujeme, že na nás myslíte 🙂 . Takže máme v pusince afty a jsou od nějaké virózy včetně nedostatku vitamínů, dostali jsme recept na genciánku a máme mu koupit nějaké ty vitamínky, má hodně pít a nesmíme o víkendu ven, takže tak 😉

e.k.t
autor
31. led 2009

no vidíš Jani, já říkala že genciánkou nic nezkazíš, no afty to je nedostatek B6 tuším, no a ostatní taky, no ono se to upraví, jak začne baštit víc masa a zeleninky 😉

e.k.t
autor
31. led 2009

Hlavně že to není nic vážného 😀

anta
31. led 2009

Tak to je, Evi, fakt, ale i tak je to fakt opruz 😀 😀 . Uvědomila jsem si, že bych mu měla taky vyvařit dudana a koupit raději ještě jednoho. Dr. mi včera říkal, že mu mám koupit vitamíny Multitabs, ale v lékárně mi řekli, že jsou pro děti od 1 roku, tak trochu v tom bloumám, koupila jsem mu tedy vitamínky v tekuté formě. 😉

e.k.t
autor
31. led 2009

oni jsou i kapky a ty jsou do dvou let

e.k.t
autor
31. led 2009

http://4babies.mimishop.cz/detail.php?zbozi=112299

ještě hledám další mutlivitaminy v kapkách

anta
31. led 2009

Já na ty kapky koukla a jsou to od Multitabsu, jsem to ale motyka hloupá 😀 😀 😀 Začnu malému dávat masíčko, v kuřecím jsou vitamínky 😉

anta
31. led 2009

Ale díky, Evi, jsi hoooooooooooooooooooooooodnááááááááááááááááá 😉

alanis85
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
e.k.t
autor
31. led 2009

Jani a ve žloutku jsou minerály a zelenina je vůbec super 😉 ale ty kapičky multitabs mám taky objednané už aby došly 😉

paolin
31. led 2009

ahoj holky!
Jani tak super, že to nebylo nic horšího! ani nevím, že jsou pro mrňousky kapičky s vitamíny 😉 díky za inspiraci!
zatím baštím vitamíny já a Áda je má z mlíčka. ale na odkazy se kouknu a uložím!

anta
31. led 2009

Tak holčinky, Honýš jest fialový až na prdelce, ale viditelně se mu po aplikaci fialky ulevilo, už se zase směje jako dřív a hryže do všeho, co vidí 😀 😀 😀
Evi, díky moc, jsi strašně hodná, že si s námi dáváš takovou práci, nikdy ti to nezapomeneme, je to moc příjemné vědět, že nejsme nikomu lhostejní, jako vy všechny mně lhostejné též nejste 😉

e.k.t
autor
31. led 2009

Jani právě to je ta naše parta co se vzájemně podrží 😉

kamca.mazda
31. led 2009

AHoj holky,
Jani dobré zprávy že to není nic vážného, vitáminy Domi taky jedl v tekuté formě.
Jinak ples byl fajn, přišli jsme v jednu trošku mě bolí hlava nakonec jsem měla korzet a černé kalhoty. Tombola byla plná zvířat a my vyhráli balíček od Avonu 😀 ještě že tak nevím co bych s nějakou srnou dělala.
Amy byla celkem hodná teď spí dvě hoďky už tak pěkně odpočívám. Manžovi je zle tak oběd chce až později tak mám tak krásnou pohodu a DOmi je u babči.....
A co vy holky??

e.k.t
autor
31. led 2009

Jééé to moc ráda slyším, že se ples vydařil a že je pohodička 😉

anta
31. led 2009

Jé, Kami závidím až zelenám 🙂

anta
31. led 2009

Evi, dávám ti za pravdu, jsem ráda, že jsme se zde sešly a že máme všechny nejkrásnější děti na světě 😉 😀 😀 😀

anta
31. led 2009

Mám doma ty vitamíny ACD Multitabs, tak tím prozatím začnu a pak to rozšířím tak, že Honýs nebude nikdy nemocný 😀 😀 😀

e.k.t
autor
31. led 2009

hi hi hi 😀

anta
31. led 2009

😀 😀 😀 Tak to bylo dobrý, jak admini rychle smazali tu diplomovou písemku 😀 😀 😀 😀