Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
31. led 2009

rychle? já byla 107 kdo vyplnil dotazník 😀

anta
31. led 2009

Haha, tak to jsi stihla v tom případě dobře 😀 😀 😀

e.k.t
autor
31. led 2009

no jen to měla směřovat do témat xxl a baculek a tak 😉

anta
31. led 2009

Asi jooo 😉 Ale všimla jsem si u Honýse, že občas zahejbe tak divně jakoby neurčitě hlavou do strany a má občas takové zvláštní pohyby, nevím, jak to napsat, takové jako mají staří lidé, jak klepou hlavou a tak. V pondělí se na to zeptám dr., jestli je to normální, ale někde jsem četla, že to miminka dělají, tak uvidím. Tak se loučím papa 😉

e.k.t
autor
31. led 2009

Jo Joli to dělá taky 😉

e.k.t
autor
1. únor 2009

Dobré ránko 😉

anta
1. únor 2009

Dobré ranko 🙂

e.k.t
autor
1. únor 2009

kokám, že jsme na tom ráno podobně, Joli teda ještě vytuhla 😉

e.k.t
autor
1. únor 2009

haháááá už je tadyyyy a bylo natentováno v plínce 😉

paolin
1. únor 2009

ahoj holkyy!
Adámek dnes spal až do půl osmé! zázrak 😀 Mirek a Víťa ještě chrupe. Viky dospavá prokašlané noci, chudáček. jinak už je to o 90% lepší! zítra ho naložím do golfaču a pojedu s ním na chvíli ven. už je z toho "domacího vězení" fakt protivnej 😉

Jani, Viky to dělal taky. vypadalo to strašně divně, jakoby byl..no, postižený. přešlo ho to. tak se neboj 😉

anta
1. únor 2009

Mně Honýs taky krásně spinkal skoro hodinku, tak je to dobrý. Teď zrovna přednáší 😀 😀 😀
Ahoj Paol - no, já jsem náhodou na tohle narazila v jedné diskuzi na MK, tak se tomu moc ani nedivím, ale vypadá to fakt divně 😅

e.k.t
autor
1. únor 2009

Ahoj Pavli,

hlavně že je klukům líp a že nechali vyspat i tebe, to je taky potřeba 😉

anta
1. únor 2009

Musím říci, že Honýs už je na tom mnohem lépe, v pátek byl fakt pekelnej, vím, že byl nesvůj, ale nejhorší na tom je, že ty děti člověk prakticky nesmí vůbec odložit, jinak je hned řev. Naštěstí vím, že Honýs se takto normálně nechová, ani chování nevyžaduje, umí být docela i sám čtvrt hodiny v kuse a ani neřve 🙂

e.k.t
autor
1. únor 2009

No my jsme asi taky příjemné když je nám blbě 😝

paolin
1. únor 2009

nejhorší je, že nevíme, co ty mrňousky trápí a trvá, než na to přijdeme. taková kňourací daň za neznalost 😀

e.k.t
autor
1. únor 2009

a nejlepší je že i když máš víc dětí pořád je tostejné 😉

paolin
1. únor 2009

no, je to trochu lepší, ale pořád těm mrňousům člověk do hlavy nevidí 😀
holky, u nás sněží jak ďas 😀

anta
1. únor 2009

U nás již nesněží, ale holky, zjistili jsme s MM, že Honýskovi se normálně začíná líbit na zádech, dřív, když jsme ho na ně dali, tak řval jak tur a teď si na zádíčkách fakt hoví, což je zajímavé.
Evi, nebylo to u vás taky tak, náhodou? Hned jsem si vzpomněla na Jolinku, kdy jsi psala, že je "líná" 😀 , že se jí nějak zalíbilo na zádíčkách 😉

e.k.t
autor
1. únor 2009

No tak těď objevila plazení, tak zase nee, Joli teda neměla ráda polohu na břiše 😝 to byl řev a teď je tak většinu času 😅

anta
1. únor 2009

Aha, takže každé mimí to má jinak, ze začátku Honýš nesnášel být na zádech, na bříško, naležato, nastojato 😀 😀 😀 No a teď je spokojený i když je hlavou dolů 😀 😀 😀

e.k.t
autor
1. únor 2009

no postupně si musí osvojit všechny pozice 😀

martinka79
1. únor 2009

krásnou neděli. Já nějak nestíhám, u´d jsme doma v kuchyni či s dětmi nebo na stavbě. včera jsme malinko oslavovali s kamarádkou u nás. moc pohodové. Jinak prdelínek je hodný spinká už dvě hodinky doma. potom pošupeme na stavbu uklízet. 😒
Jani jsem ráda, že honzík lepší. četla jsme co jsi prožívala a jak ti Evička pomohla a poradila.
Pavli u vsá snad taky dobrý. a jinak vlastně u všech 🙂

e.k.t
autor
1. únor 2009

Marti tak si to hlavně užijte, my si užijeme od 14 do 22 února to tu budou minimálně d a občas 4 návštěvníci 😀 😀 😀

anta
1. únor 2009

Holčiny, dala jsem si do alba doooost povedenou fotečku, to se zase nasmějete 😀 😀 😀

e.k.t
autor
1. únor 2009

Jani co provedl 😀 😀 😀

paolin
1. únor 2009

Jani, supéér! jako vždy 😀
Mirek šel na trenál, Víťa je u babi a Adámek chrní. já jsem nějaká unavená nebo co. tak si jdu lehnout. jen doufám, že Áda nebude za minutu vzhůru 😀

alanis851
1. únor 2009

Dobrý den, dovoluji si se na Vás obrátit s prosbou o vyplnění dotazníku v rámci mé diplomové práce Obezita v gynekologii. Je určen pro ženy s nadváhou. Naleznete jej na

http://www.obezita.kubikula.net/

Jeho vyplnění je anonymní, údaje nebudou nijak zneužity.
Nejsou v něm zjišťovány žádné osobní údaje.
Za Váš čas předem děkuji V.Kašparová

anta
1. únor 2009

Nic neprovedl, ale měl to jako výstrahu, kdyby nááááhodou 😀 😀
Paol - díky za uznání, snažím se dělat vyloženě perfektní fotky 😀 😀 😀 Hrozně jsme se této s MM nasmáli 😀 😀

anta
1. únor 2009

Holčinky, zjistila jsem, že Honýs si normálně vleže vybírá hračky z krabice, to je supeeeeer, už mě zase moc ani nepotřebuje 🙂 , zdá se, že mu afťáky z pusinky krásně mizí, tak jsem moc ráda 😉 Zítra s ním ale musím na kontrolu k dr., to mám radost 😉

anta
1. únor 2009

Takhle, ono to vleže, že si vybírá hračky zní blbě, chtěla jsem tím říci, že se vleže vyšplhá na tu krabici a pak se jednou rukou drží a druhou si vybírá hračky. Všimla jsem si, že i leze rád jakoby do kopečka 😀 😀 😀