Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
3. únor 2009

tak použij tu genciálku

anta
3. únor 2009

Marti, dala jsem mu jí, má pusinku krásně fialovou. 😉 Blbý je, že já se necítím dvakrát dobře a MM šel do práce, přemýšlím, kdy se jako "ustrne", asi až budu nosit hlavu v podpaží. Vůbec ho nenapadlo, že by si měl vzít dovču a s malým mi pomoci ☹

martinka79
3. únor 2009

to je blbé

anta
3. únor 2009

Už jsem mu za to vynadala, už mě to štve, všechno musím vědět jen já, o všechno se musím starat, když je něco třeba, tak mu to musím říkat, on si toho ani nevšimne. Od kluka si neodpočinu ani o víkendu, tak to už je i a mě moc. Do telefonu mi řekl, že ho to nenapadlo, že mi něco je! Chápu, že jeho práce není žádný holubník, ale kurňa, když vidí, že se sháním po něčem, aby mi nebylo blbě, tak tam zavolám a vezmu si aspoň ten jeden den dovču, ta práce se nezblázní ☹ To je fakt už vrchol 😠 😠

paolin
3. únor 2009

Jani, to je blbé z aftíky ☹ tak zkuste mazat a mazat a mazta..
u nás je to úplně stejné. můžu padnout na hubu, ale Mirek doma nezůstane. takže veškeré choroby přecházím. taky říkám, že je mi zle a nic. většinou se nabídne, až je mi líp a už je to jedno. u chlapů stačí rýmečka a už je zle! hajdaláci jedni!
Adam se poblil, pokakal a usnul. pořád jen pláče a pláče a já nevím, co mu je. teploty 37,6 přetrvávají, tak mě napadá ta chřipka. tak bych mu chtěla pomoct, jen nevím jak ☹

paolin
3. únor 2009

holky, ještě, že Adámek usnul. už jsem byla fakt zoufala, jen kousek od slziček. ja tohle období táák nesnáším! chci jaro, chci jaro, chci jaro 😉

anta
3. únor 2009

To jsi napsala dobře, jsou to fakt hajdaláci, já jsem mu řekla, že až tady padnu na hubu a kluk bude někde řvát, tak že ho to snad napadne, že něco není v pořádku ☹ Přesně tak, MM má rýmu a už je mrzutej jako by měl angínu nebo já nevím a to furt poslouchám: "zasr.... rýma a pod.". Panebože, kdo řekl, že my jako ženy jsme povinné vydržet víc než chlapi!!!
Skoč s malým raději k dr. nebo jen zavolej, aby jsi nedopadla jako já 😖
Nejdřív nás dr. vyrazí a BUM, afty jsou zpátky, no to je k posr.... 😠

paolin
3. únor 2009

Jani, k Mudr se mi zatím nechce. zaplatim 30,- a ona mi řekne, že nemám s Ádou chodit ven, má hodně pít a za týden máme přijít na kontrolu. ještě počkám. Adam zatím jí a apatický taky není. tipuju chřipajznu, tak uvidím zítra. pokud je to ona, bude mu líp.
s těma nemocema je to na levačku. jinak už nebude, někdy i hůř. bohužel. musíme to zvládnout! snad ti bude brzy líp! co třeba vrazit MM Honzíka, až se vrátí z práce a na tvrdo zalehnout? chtělo by to ale špunty do uší, viď? 😉

anta
3. únor 2009

Špunty do uší, Paol, mám stejně 😀 😀 😀 My už si pomalu chodíme lehnout v půl osmý, to je fakt síla 🙂

paolin
3. únor 2009

ajo, Jani, já zapomněla 😀 tak dvojité 😀

anta
3. únor 2009

Paol to raději dvojitou slivovici na vypálení červa 😀 😀

e.k.t
autor
3. únor 2009

tak dobré dopoledne, kluci přišli kolem 11 😝

ráno jsme jeli do města na odběry a nějaké dokumenty. Joli byla zlatá ale je nějaká připos.... 😝 chůdě, protivná je taky asi je jí blbě. kluci jeli do města zpět hned po tom co jsme se vrátili, tak dělám jídlo a neřeknu oběd,ale jídlo, do toho ubrečená Joli 😅 😝

budou francouzské brambory se zapečenými syrečky 😀

to bude vonět ten náš byt 😀 😀 😀

anta
3. únor 2009

Evi, jsi šikulka, náš malej má opět fialovou pusu, ale docela to jde, no snažím se minimalizovat jeho případný řev 😀 😀 😀

paolin
3. únor 2009

Víťa šel k babi a Áda usnul. chudáček je úúúplně vyřízený! zítra ráno jdu k Mudr, jeslti nám dovolí změnit podnebí a odcestovat na Vysočinu. uvidím, jak se taky rozhodnou známí, co jedou s námi. holky, jak dlouho může být taková chřipajzna nakažlivá? Adam má teploty od neděle.

anta
3. únor 2009

Čekám, až se Honýs vykákne, má tam pekelnýho tvrdolína a nějek mu to nejít. Ráda bych s ním dnes šla ven, musím, jinak bych se už doma zbláznila. 😉
Chudáček Ádík, je mi ho fakt líto, ale já ani nevím, jak vysoce je to nakažlivý, ale asi dost, když je z toho epidemie.
Huráááá, malýmu se to povedlo, jupííííííííííí 😀 😀

e.k.t
autor
3. únor 2009

Pavli asi už bude lepší zajít pro radu, vždyť se to vleče jakou dobu, Joli je na tom podobně, pořád rýma zvýšená teplota a protivnost 😅

no zatím vyčkávám, ale pokud se to nezlepsí do 10 dnů tak jdu taky 😝

kamca.mazda
3. únor 2009

holky vy jste toho zase nakecaly, Jani chlapům když něco neřekneš narovinu jak to chceš tak nic není jim nic nedojde.
Paol u nás ty teploty trvaly tři až čtyři dny pak už dobrý jestli je bude mít déle měla by jsi jít k Mudr. Protože pak už to asi bude třeba na antibiotika, a nakažlivé to je asi celou dobu
Evi ty nemoce to je děs.
Jinak za sebou máme zápis a odklad nás čeká jsem ráda.

paolin
3. únor 2009

Kamčo, Áda má teplotu od neděle večer. nekašle, rýmu má trochu. celkově je ale grogy. myslíš, že je to chřipka? v podstatě se jen nosí, s hlavou položenou na rameni. zítra ráno k Mudr frčíme. jestli Ádovi ta teplota neklesne, dám mu zábaly. tyjo..si pamatuju, jak měl Víťa teploty pes 39. řvala jsem, jak malá a balila ho do zábalů. nakonec dostal ATB a bylo. futajbl to bylo.

e.k.t
autor
3. únor 2009

tak u nás relativně pohoda, ale ta rýma je obtěžující a myslím že víc pro Joli než pro mne, jestli to není tím že má cca 7,5 kila jenom hodně se chová a špatně jí 😝

jinak dobrý, okolo 9 měsíců se stejně hodlám k dr vnutit i za cenu 30kč přeměřit a hlavně převážit 😅

anta
3. únor 2009

Evi, já bych těch 7,5 kg brala všema deseti, jééééééééééééé 😅

e.k.t
autor
3. únor 2009

no a to je o měsíc mladší než Honzulka 😅

e.k.t
autor
3. únor 2009

ha ha ha demence starší samo sebou jsem myslela 😅

anta
3. únor 2009

No a náš Honýšek má tak kolem 9 kil, jestli tohle přežiju, tak se nechám prohlásit za železnou pannu 😀 😀 😀

e.k.t
autor
3. únor 2009

neboj přežiješ a ještě ráda budeš opakovat 😉

paolin
3. únor 2009

tak Adam se poblil, jak amina a je bez teplot, celý divoký..hlava mi to nebere, ale fajn 😉 uvidíme zítra. třeba měl nějakou střevní chřipku nebo co.

e.k.t
autor
3. únor 2009

no to je divné, ale jestli mu to ulevilo tak je to dobře

kamca.mazda
3. únor 2009

Pavli tak mu nemuselo něco sednout a bylo mu z toho blbě uvidíš zítra.
Jani to naše Amy má tak sedm kilo víc ne. A je jí osm měsíců a týden, 😀
Ty se musíš natahat vůbec ti to nezávidím.

e.k.t
autor
3. únor 2009

no joli má asi o týden víc a má 7500g 😀 a jsem ráda, jak se teď hodně nosí že jí není dobře tak jsem jen ráda 😅

anta
4. únor 2009

Dobré ranko, holčinky, no tak vstávat a cvičit 🙂
Dnes je mi líp, Kamčo a Evi, fakt vám ty váhy dětiček moooooooc závidím, pomóc já zelenáááááám 😀 😀 😀

e.k.t
autor
4. únor 2009

Jani ale my máme kočky, kdežto ty máš chlapáka 😀

a navíc Joli startovala s 2710 g takže je jasné že se jí do obrů nechce 😉