Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

kamca.mazda
4. únor 2009

tak holky jsem zase nakoukla
dnes mi přijedou kupci na kočár tak snad si ho odvezou
naše Amy spí na bříšku asi čtrnáct dní a od té doby jsou noci lepší dnes spala na zádech a stále se budila. 🙄

anta
4. únor 2009

Honýš teď objevil postýlku zespoda a je z toho šíleně vyplácanej, snažil se mezi šprucle narvat hlavu, ale naštěstí to nejde, to bych musela vzít pilu a odříznout ho 😀 😀 😀 😀

monkia.pv
4. únor 2009

ahojky holky!
marti pekne si vylet uzij!!
nam vaneska taky obcas spi na brisku!Normalne dneska v noci z niceho nic zacala plakat a kdyz jsem prisla k postylce tak sedela a mela ocenka zavrene!Polozila jsem ji a ona spala v klidu dal!Nevim co melo jako byt!

e.k.t
autor
4. únor 2009

kami, Joli to dělá taky, jak má rýmu, tak je asi lepší odtok hlenů 😉

e.k.t
autor
4. únor 2009

jani takže chtěl servisovat své spaní?

e.k.t
autor
4. únor 2009

Moni, to sednutí je fakt síla a normálně už si sedá taky?
jinak náměsíčnost nebo tyto podobné akce ve spaní nejsou neobvyklé a prý je dělá 70% dětí, takže klídek a pohoda 😉

monkia.pv
4. únor 2009

jo Evi normalne si taky seda!Tak ze by byla namesicna?!Pred chvili to udelala zase!Ale proc chuderka place?!Asi je v soku z toho ze? 😉

kamca.mazda
4. únor 2009

Moni třeba sny blbý nebo tak. Tak kočár jsem prodala tak jupí už nám byl malý

e.k.t
autor
4. únor 2009

moni no to bude ono, neboj z toho vyroste 😉

kami to jsou supeeer zprávičky 😉

kamca.mazda
4. únor 2009

jo jo jsem ráda
dnes už valím do postele nějak mě bolí hlava tak dobrou

e.k.t
autor
4. únor 2009

dobrou klidnou noc

anta
5. únor 2009

Dobré ranko, holčinky, zdraví vás ranní ptáče, co nejdál doskáče, ale taky nejdřív chcípne 😀 😀 😀 Včera nám přišla pozvánka na vítání občánků, máme to na 24.2.2009 ve 13,15 hodin, takovej blbej čas 🙂 🙂
Jinak, co se týče náměsíčnosti, tak já jí trpěla dost, ne tedy tolik já, jako moje rodina, normálně jsem odemykala ze spaní dveře od bytu a chodila po paneláku a tak 😅

e.k.t
autor
5. únor 2009

Jani já si chodila pro pití a nevěděla jsem o tom 😉

monkia.pv
5. únor 2009

dobre rano!My uz jsme vzhuru od sesti!Ja jsem vyrizena,protoze noc stala za prd!Byla jsem asi tak tisickrat vzhuru a davala jsem dudlik!holky a mala za mnou rano dolezla(jestli se tomu teda da rict lezeni) do kuchyne!
ja nikdy namesicna nebyla!doufam ze se to brzo spravi!

anta
5. únor 2009

Slyším toho našeho Buliboše, asi má bolesti od zoubků, chudáček malej ☹

monkia.pv
5. únor 2009

holkyyy Vaneska se pred chvili sama postavila!! 🙂 Ale asi jen na 5 vterin a pak udelala bum! 😀

monkia.pv
5. únor 2009

jee Jani zoubky,taky mam takovej dojem ze Vanulce zacinaji rust vrchni zuby!Je chuderka uknourana!

e.k.t
autor
5. únor 2009

moni to je supééééérrrrrr že už se staví šikulka

já jsem joli naučila že dudyna si dá do pusy sama, nechávám jí v postýlce 3 aby když spadne na zem, byla náhrada 😉
a když má žízeň tak se taky obslouží sama, takže když nemá rýmu tak mne budí mezi 5 a 8 😀

zato teď je to co 2 hodiny 😅

monkia.pv
5. únor 2009

Evi Vaneska si dudlik da sama pres den,ale v noci na to prdi!proc by to delala sama kdyz staci zamrcet a mamka vyskoci z postele a da ji ho,ze! 😀

anta
5. únor 2009

Moni, gratulace ke stavění, supeeeeer 🙂

monkia.pv
5. únor 2009

copak dneska varite dobreho?potrebuji inspiraci na zitra?Dneska mame fazolovou polevku a brembory se sekanou.Ted jsem dala malou spat,ale nevypada ze by usnula!A to ma oci jak cinanka! 😀 Asi budu muset zakrocit! 😀 Je to ted silene jak uz se toci na brisko a zpatky na zada a seda si a na kolinka a ted se do toho prida jeste to staveni!No to ju v leze neudrzim uz vubec! 😖

anta
5. únor 2009

Jé já vařila včera, těstoviny s vepřovým guláškem, mňam mňam 😉

monkia.pv
5. únor 2009

jinak dekuji za gratulace! 😉

e.k.t
autor
5. únor 2009

tak my budeme mít špagety s blázincem a strouhaným sýrem, blázinec je na víně a to je mňamka, ale ten smrad z toho, fůůůj zlatý syrečky 😅

anta
5. únor 2009

Holky, dneska je Honýs nějaký umrčousovaný, co mám dělat? Mám ho vyhodit do koše a jít si do porodnice pro nějaké jiné a lehčí dítě? 😀 😀 😀 😀
To byl vtip, evidentně ho bolí puska a pořád se tahá za pravé ouško 😒

e.k.t
autor
5. únor 2009

no to je nemilé, snad je to jen od zubů, nebo má rýmu?

anta
5. únor 2009

Nene, rýmu nemá určitě, myslím, že to budou jen ty zubáky, už aby je měl všechny venku, kurňa, skončí prdy, začnou zuby, no může mít člověk kouska klidu? 😅 😅

e.k.t
autor
5. únor 2009

neboj Jani po zubech to budou odřeniny a jiné úrazy, s tím musíme počítat, to už bude pořád 😉

anta
5. únor 2009

Díky, Evi, to jsi mě uklidnila 😀 😀 😀 😉

monkia.pv
5. únor 2009

Jani klid asi nebudeme mit nikdy!Ty mas aspon dobry ze ti Honzula spinka pekne pres den!To me Vanula spi pres den 2x po 30-40 minutach a to kdyz ma uknourany dny,tak je to k zblazneni!