Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
5. únor 2009

Evi presne tak s tim musime pocitat!

monkia.pv
5. únor 2009

kdyby aspon ti chlapi obcas pomohli!

e.k.t
autor
5. únor 2009

tak já když si řeknu tak pomůže, to jo, jen je ubíjející pořád se doprošovat 😅

všude je to stejné 😉

monkia.pv
5. únor 2009

no prave to doprosovani je bleee!MM Vanesku taky obcas pohlida,ale jakmile zacne plakat tak mi ji hned donese a ze jako nevi co s ni(jako dkybych ja to vedela)! 😠

monkia.pv
5. únor 2009

my uz jsme vzhuru!Teda takovou praci mi to dalo ji uspat a ona spi jen 40 minut!raubirka jedna!Ale ted se na me smeje jak pominuta takze je ji odpusteno! 🙂

monkia.pv
5. únor 2009

holky mam takovy problem-Vaneska nez mela ten zapal plic tak uz celkem dobre pila z nekapajiciho hrnecku!Ale jak onemocnela tak jsem potrebovala aby vypila mnohem vic tekutin a dala jsem ji lahvicku se savickou(blbost vim) a ona mi ted ten hrnecek vubec nechce!Co s tim?Nemate nekdo napad?

anta
5. únor 2009

Moni, to znám. MM na mě pořád dyndá, že by rád do hospy, kdyby to bylo tady v Kladně, tak je mi to jedno, ale on se chce sejít s kamarády v Praze a to mi přes týden jako dost vadí. Dost na tom, že mám kluka celé dny na krku sama a ještě aby si pán chodil za odměnu na pivo 😠 No a co já? Už kluka mívám i přes víkendy, neboť jak má ty zoubky, tak u táty neustále řve nebo kňourá a vzhledem k tomu, že toho mám taky už plný kecky, tak ho nechci poslouchat ještě o víkendech, raději si ho beru k sobě ☹ Já sama jako do hospy nechci, po tom ani nijak netoužím, ale taky bych ráda konečně odsud vypadla třeba jen k holiči, do města nebo tak, jenže, když vidím, že malej kňourá a táta na něj za 5 minut řve, tak to bych si té svobody v klidu fakt neužila ☹

anta
5. únor 2009

Evi, MM jako pomůže, ale většinou mě spíš naštve, když mu říkám, "nedávej toho kluka na zem, kňourá a je unavenej" no a co MM provede?? No položí ho na zem a malej řve, co je tohle za pomoc? 😀 Ale přiznám se, že mi to slovo "pomoc" ohledně starání se otců o děti nepřijde moc fér. Jsou to jejich děti, tak by to mělo snad být samozřejmé, jaképak pomáhání, to mi prostě nějak nesedí 😅

anta
5. únor 2009

Moni, oni ti chlapi pomůžou, ale akorát tak hrobu 😀 😀 Musíme se holt smířit s tím, že my jsme ti tažní koně v rodině, ačkoli ti chlapi to v životě nepřiznají 😝 😝 😝

e.k.t
autor
5. únor 2009

tak to já si nestěžuju, když řekunu udělaj to prosím takto nebo tohle raději ne posledně chytla amok
tak po předvčerejší zkušenosti když viděl jak z ničeho nic dostala amok a nedýchala a on jen tupe čuměl co s ní dělám, tak strachy raději neriskuje a poslouchá 😅

monkia.pv
5. únor 2009

Jani presne tak jak rikas!U nas je to uplne to same!MM by rad s klukama do hospudky a ja abych tady na vsechno byla sama!A to jeste si ted MM zacal davat na noc spunty do usi,aby ho mala nerusila pri spanku!Takze ja jsem na ni 24 hodin denne!Taky bych rada sla sama nekam do mesta na nakupy!No a s holickou ani nemluvim!vypadam jak kreten-Vlasy dlouhy neupraveny uz od porodu!A dopadlo to tak ze si ted budu volat kamosce(kadernici) aby me prisla ostrihat domu!

e.k.t
autor
5. únor 2009

no moni to by si mohl zkusit, špunty do uší, ale ono u nás není moc proč, Joli nebudí pláčem, Joli si začne hrát a povídat, takže probuzení je postupné 😀

monkia.pv
5. únor 2009

Evi Vaneska mi tohle ze se budi placem zacala delat jak mela ten zapal plic!Tak si porad naivne rikam ze snad az se zbavi i toho kasle tak ze to bude zase jako pred tim!To se taky vzbudila a vykladala si treba hodinu a pak usnula a klidek!ak ted zacala rabovat plinky-mava na me plinkou,ze by mi davala na jevo ze chce prebalit,tak jak to dela Jolanka?! 😀

anta
5. únor 2009

Evi, víš, ale mě strašně rozčiluje, jak jim člověk musí všechno vyloženě říkat jak tupcům! 😠 😠 Já musím mít přehled o tom, zda je vytřeno, zda je vypráno, zda nechybí nějaké potraviny, hajzlpapír apod. a co MM? Když mu to napíši, tak to koupí 😀 😀 😀 😀
Moni, v tomhle naštěstí mám zastání, u nás doma nosím špunty v uších JÁ! A to má za to! 😀 😀 😀
Já dneska jako kretén nevypadám, umyla jsem si kedlubnu a vypadám jak lev 😀 😀 😀
Ale MM mě štve s tím, jak mi pořád dokola opakuje, že by si rád po 7 měsících zašel do hospy a co já? Já nepotřebuju klid? No asi ne.

e.k.t
autor
5. únor 2009

no třeba chce Vany převalit nebo aspoň vybalit 😀

e.k.t
autor
5. únor 2009

Jani MM chodí do hospůdky po denní 😅

anta
5. únor 2009

Ale přiznám se, že se musím docela smát, my tady toužíme jen po tom, abychom se případně mohly vysprchovat, vypadáme jak flanelové fretky (tedy aspoň já) a když vidím venku ty navoněný hydry, tak si říkám, je vidět, že ještě nemáš dítě 😀 😀 😀 😀

monkia.pv
5. únor 2009

jo holky ja jsem vam zapomela rict-vcera jsme se byli podivat s MM na jeden byt!Ja jsem se do neho zamilovala hned na prvni pohled!Je po celkove rekonstrukci a ta kuchyn a koupelna no holky uplna parada!Jenom teda pokoje jsou takovy trosku mensi,ale co bych chtela od panelaku,ze?Dneska jdeme mrknout jeste na jeden byt,ale vidime to MM na ten vcerejsi!

e.k.t
autor
5. únor 2009

hi hi hi to je trefné 😀

monkia.pv
5. únor 2009

jo Jani presne tak flanelove fretky 😀 😀

monkia.pv
5. únor 2009

holky tak Vaneska me dneska porad jen mile prekvapuje!Normalne ted sedela a nedrzela se ani jednou rukou!No koukam na ni dneska jak na zjeveni! 😀

anta
5. únor 2009

No tak to Moni, držím moc palečky, já na ten náš byt nedám dopustit ani po sprše ze stoupaček 😀 😀 A honem si to zamluvte, jakmile zjistíte, že se vám ten druhý byt nelíbí a pěkně otravujte, dokud vám ho neprodají. Tak jsme to s MM udělali a jsme spokojení, tedy až na to, že jsme nevěděli, že si ten byt kupujeme i se sousedy 😀 😀 😀 😀

monkia.pv
5. únor 2009

Jani vy mate byt 3+1?

monkia.pv
5. únor 2009

holky mrknete na tu kuchyn!Ve skutecnosti je jeste krasnejsi! 😀

anta
5. únor 2009

Ale abychom zde nezavedly jen drbárnu chlapů, kteří se i snaží a výsledky bývají spíš nasírací občas furt 😀 😀 😀 , tak jsme se s MM dohodli, že v tuto sobotu si SMÍ vyjet do hospy do Prahy 😀 😀 no a příští sobotu probendím zase já, asi to bude s nervama, ale čistej vzduch mi hlavu pročistí 😀 😀 😀
Moni, ono se to nezdá, to je chvíli nic nic nic a za chvilku bude umět lézt po laně 😀 😀

anta
5. únor 2009

Ano, byt máme 3+1, je fakt pěkný a dobře se v něm kňourá 😀 😀

anta
5. únor 2009

Teda, Moni, ten byt je fakt nádhernej, jděte do něj!!!! Tý joooo, já chci taky takovou vývařovnu nádhernou 😀 😀 😀

monkia.pv
5. únor 2009

no my mame ted 2+1 a uz je nam to male!to mate s TM dobrou domluvu,taky to tak budu muset udelat,ale MM uz pristi patek odlita opet do sveta!Tak ted Vaneska mela drzkopad jak hrom!Se divim ze nam neudelala hlavou diru do zeme! 😀 A ten rev-no sila!asi bude mit bouly!je to trdlo-chce se stavet a je metr od toho ceho se chce drzet! 😀

anta
5. únor 2009

Ten byt je fakt moc pěknej i ta cena je přijatelná, my ho kupovali v listopadu 2006 a stál nás 1.550.000,- Kč, což je taky dobrý 😉 Vaneska není trdlo, jen si to neuvědomila, ještě pár pádů a dojde jí to. Honýš se zase uhodil hlavou o kytaru a ječel jak protrženej a to tu bouli ani nemá, hysterik😀 😀 😀 TM zase jede pryč? Že se mu chce, to asi jo viď? 😅