Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
9. únor 2009

fuj nebavme se o penězích a dluhách a šíleném sytému to mám dost od tchýně ta si jen stěžuje.baba jaga

anta
9. únor 2009

No, Marti, achjo, teda některý ty báby nestojí za nic 😝 😀 😀 Příště jí dej do déržky, ať pesanovi nekazí apetit 😉
Evi, to ti říkám, se naprdnu a máš ho doma 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. únor 2009

já bych už skoro baráček brala, ale zase si říkám že po dětech až půjdu do práce to možná zrealizujeme, zatím je fajn bezstarostný byt 😀 😉

já si zatím nestěžuji, jen konstatování, ale to tu chápeme všechny, že 😀 😀 😀

anta
9. únor 2009

Baba Jaga, ty jsi prdlá 😀 😀
Se přiznám, že jsem se včera vylekala, jak měl Honýš tu velikánskou teplotku, tak byl jak hadrová panenka, chuďátko moje. Dostali jsme včera i diazepam proti případným febrilním křečím, dostal jednu čtvrtinku a dobře snášel, což jsem ráda. Dneska kecal v postýlce již od čtyř od rána, drak jeden 😀 😀 😀
Hodili jsme velkého bobana a šli jsme chrápat, co taky s ním pořád, že? 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. únor 2009

jasně na pár dní aby sis odpočinula bych to jistě zmákla 😅

ale asi bych ke konci počítala hodiny k návratu a ty taky 😀 😀 😀

martinka79
9. únor 2009

Evi jasně. 🙂 🙂 chápu že si nestěžuješ. 🙂
Holky já už k ní sama nejdeu nikdy. je to kráva. něco jako tvoje dr. jani. možná víc. P... 😝 😀

anta
9. únor 2009

Evi, tak tomu věřím, takhle já každý den odpočítávám minuty do manželoval návratu z práce 😀 😀

e.k.t
autor
9. únor 2009

no diazepam je dobrý pro zklidnění i nervů 😅

mi ho chtěli píchat v nemálu jak jsem tam z toho prodlužování pobyxtu už chytala depku ☹ 😝

e.k.t
autor
9. únor 2009

Marti jasně, tomu úplně rozumím, to pak člověk vymýšlí jak se někam zašít a skoro nebýt 😅

e.k.t
autor
9. únor 2009

😉 já tu u toho ještě pletu 😀 😅

martinka79
9. únor 2009

jéééééééééé já neumím pléct možná rukama a nohama jen tak na volno a jinak hubou. 😀

martinka79
9. únor 2009

mě nasrala z více věcí kvůli Míšovi a potom tak celkově je to kravka 😉 věčně nespokojená ženská.

anta
9. únor 2009

Já jsem to pletení též už zapomněla, občas si říkám, že je to docela škoda, vím, že by mě to bavčilo. Ale, jak říká Martinka, nohama a rukama plést umím naprosto dokonale. Byly i doby, kdy jsem pletla i chlapům hlavu, to už je asi pryč 😀 😀 😀

anta
9. únor 2009

Holky, dávám malýmu tedy vitamínky ACD, no a ta kráva dr. mi říkala, že tohle nemá ráda, aby se do dětí rvaly vitamíny touto formou, že to neuznává, no a jakým způsobem bych do něj asi ty vitamíny narvala, co?
Malej neustále pokašlává, to asi bude tím celkovým nachlazením.
Marti, do ničeho si od ní nenechej kecat a nasrat? To už vůbec ne, nejlepší je ignorance 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. únor 2009

Jani neřeš ji už jednou tě odpálkovala že jsi skončila na pohotovosti tak ať je potichu 😠 😝

martinka79
9. únor 2009

jé jani když je daleko tak to ji ignoruji, ale jnak........... mě sere.

No tak si uděláme u mě seminář pletení pod vedením Evči. 🙂 už se těším já bych chtěla Míšovi svetr co měla i Nikola amusím holt někoho otravovat. mamina má nějakou pletařku tak ta mi to snad ulete. 🙂

No asi jinak do něj vitamíny nedostaneš. Taky bch to dělala takto. 🙂

martinka79
9. únor 2009

Jani jasně zavolej si za novou dr. a jeto.

martinka79
9. únor 2009

jsem nějaká přešlá.

martinka79
9. únor 2009

holky Michálek se naučil dělat rádi rádi my jsme kamarádi. a pusinkovat. je to legrace líbe třeba v knížce kočičku co dává pusinky svému koťáku.
Jinak říká mám jako Máma a potom ham. táta brm. auta pozná na sto honů a hned volá brrrm. taky na mědvěda volá brm ale malinko jinak a taky u mí suéper tytyty. 😀 chodíme za ruce nesutíle a jinak je čiperka co se pouští a panáčkuje sám a udělá tak jeden krok.

kamca.mazda
9. únor 2009

AHoj holky,
jen se tu ukázala Martinka tak jste toho zase nakecaly, jinak zdravím Marti a nervy už máš jistě uklidněné, když jsi od tchyně tak daleko 😉
Paol to jsem včera taky četla o té Chamomillii tak mi ji jel MM koupit jsem zvědavá jestli ji sežene normálně v lékárně. Amy zase v noci nic moc tak jsem ji dala Panadol a spala alespoň chvíli tak ji to asi fakt trápí. Vůbec nevím co s ní chce pořád nosit nebo něco.

anta
9. únor 2009

Nebuď Marti přešlá, šup k zrcadýlku a nahoď úsměf 🙂 od ucha k uchu 😀 😀
Malej tuto noc spal přímo ukázkově, prostě jako dřív, jen já byla každou chvíli vzhůru 😝 😀 No není to na palici? 🙂

martinka79
9. únor 2009

no my spíme už delší noci suprově nekojím až na dnešní noc to si cucl. 😀
Kamčo ahojky

paolin
9. únor 2009

čauky holky, jdu juknout 😉
jeee, Martinka už je zpátky! to je dobře 🙂
Mony, chtěla jsem kouknout na ten váš byteček, ale nabídka už je ztažená. škoda 😉
Jani, šupky dupky novou Mudr. krávy nebrat 😀 v lékárně mě napadá septisan nebo tantum verde. a citronky, pomeranče, vitamínky..
Evi, ty jsi ale šikulka! já pletu leda tak nohama 😀

holky, co zdravíčko, lepší?

Víťa šel po 14dnech do školky a v poho. chlapeček mě neustále překvapuje 🙂 včera jsem mu objednala novou autosedačku, tak jsem zvědavá. zase Romer. našla jsem dobré slevy na babymax.cz.
jinak jediná chybička na dovče byl sobotní zápas. hrály jsme kousínek od 3Studní. ještě jsem se ptala trenéra, jestli mám jet, aby nás nebylo moc. no a zápas jsem celý "proseděla". jela jsem jen na jeden, tak mě to dost zklamalo 😒 máme tam nové holky-vysoké. takže my mrňousci máme smůlu, můžeme hrát sebelíp. že to takhle funguje v extralize, to je jasný. ale blbý kraj 1..opět vážně uvažuji o změně teamu. sedět na lavičce můžu i v Brně, že 😉

martinka79
9. únor 2009

Kamčo,a le já nejsem drbna 😀 jen malinko ukecaná.

anta
9. únor 2009

Tak to je fajn, že už skoro nekojíš a co prsa, nebolí tě?

e.k.t
autor
9. únor 2009

Tak jsem pacifikovala dráčka, Marti já ti zkusím pro Mišku něco udělat, když mne Joli nechá, jen mi do IP písní současné míry, abych se měla čeho chytit 😉

paolin
9. únor 2009

jo, jinak Adam má druhý zoubek a naučil se na horách od roční Nelinky žvatlat. tak je samá mamamama, bababa a vlastně vše je mamama. hlavně, když se vzteká. já na něj pořád tátatáta táta, ale on zatím nic 😀

e.k.t
autor
9. únor 2009

Marti pusinky musí být super, hlavně ty slintací 😅

anta
9. únor 2009

Ahoj Paol, Honýš zase dělá mumu, učím ho "mama" a on místo toho "mumu", za chvíli mi asi bude říkat mumie 😀 😀 A taky říká "dádádá" 😀 😀 😀
Taky nejsem drbna, ale musí to jít ven 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. únor 2009

Kami u nás taky ale jen jednou od 1 do dvou, dala 150 mlíka a kecala a smrkala, tak jsem ji podlužila polštářem, to jí vytekl nos a pak chrněla slovy do 8 hodin a teď tu zase spokojeně dračí po obýváku a čte si letáky 😀