Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. únor 2009

Pavli to je mrzuté někam jet a pak to prosdět, to bych potom někomu asi řekla, že ti to měli říct rovnou, že o toto teda nemáš zájem 😠 😝
ale on ti řekne že když se ti to nelíbí tak můžeš jít, jako všuche chjoooo 😝

martinka79
9. únor 2009

Za koho hraješ Pavli?
🙂

e.k.t
autor
9. únor 2009

Pavli zoubek gratulace u nás pořád ani v náznaku 😉

a žvatlání je taky super 😀

e.k.t
autor
9. únor 2009

Jani však od tohu tu ta diskuse je, aby se nám doma ulevilo a získat nějaké rady nebo poradit, to zas já ráda, když můžu pomůžu a dělá mi to moc dobře, být pro někoho užitečná 😅

anta
9. únor 2009

Tak to, Evi, si můžeš gratulovat, neboť tvé - babské rady jsou fakt k nezaplacení, úplně mám dojem, jako by jsi už měla těch dětí 10 😀 😀 😀

martinka79
9. únor 2009

Jani mumie dobrý. nikolka je Ája pro míšu. 🙂 to jsou takbvé ty otevřeno hubky pusinky. 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝
jenže Michla by jedl stále.
Evi jen pěkně odpočícek a na Michálka prď, on to i bez svetru přežije. a když ne tak bude muset. 🙂

martinka79
9. únor 2009

jsi skvělá Evi. 🙂 snad ti pomáháme zase svýma kecama.

anta
9. únor 2009

A tak to já Evičce zakázku pěkně dám, aby se nenudila (vtip) 😀 😀 😀 Tak hele, Evi, udělej ten svetřík s jelenama jo? A velikost neřeš, stačí na dvouletýho kluka 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. únor 2009

no jasně 😉

a Marti já právě tím pletením relaxuju a mám ho jako dietu proti žraní z nudy 😠 😝 už mám zase 98, jak jsem dokojila tak se to houplo během 14 dmů o 5 kilo a já nevím kde jsou, když se vejdu do 46 a to jsem před těhu měla 52 a 106 kilo 😅 😔

e.k.t
autor
9. únor 2009

já dělám dost obyčejný, vyplétání jsem moc nezkoušela, problém uhlídat klubíčka před Joli i Mickou 😅 ale jinak když bude nálada a chuť tak neco vytvořím 😀
a zase další pocit užitečnosti, to je to co mi dává pocit stěstí.

jinak rukama mi prošel o deset let nladší brácha a ty dvě sestřenky a tihle dva malí a občas ty kolegovy púřes prázdniny takže Joli jwe osmá 😀 😀

e.k.t
autor
9. únor 2009

Jani pošli obrázek na čtverečkovaným papíře a jíá to klidně zkusím 😉

e.k.t
autor
9. únor 2009

jo a ještě vyšívám to mi taky dělá dobře 😉

anta
9. únor 2009

Já jsem si říkala, že tvé zkušenosti nejsou jen tak 😀 😀 Když upleteš svetr na dvouletého kluka, tak si to Honýš za čtvrt roku jistě užije 😀 😀 😀 . Včera mi říkala ségra, že Honýs je velkej jak ta její holka, ta prý má 9,8 kg a to jí budou skoro dva roky a Honýš má kolem těch 9 kg a to mu bude 8 měsíců 😀 😀 😀

martinka79
9. únor 2009

Jsi šikukla. já sice také vyšíváma šiju,a le zatím co je Míša na světě tak toho bylo málo. 😀

e.k.t
autor
9. únor 2009

nešiju neumím, teda závěsy jsem zvládla ale tím to zvadlo 😅

anta
9. únor 2009

To jsi fakt, Evi, šikulín, to se musí nechat.
Jinak jsem se dověděla strašnou věc! 😀 MM prý vůbec nelezl, ale začal chodit až v 15 měsících, do té doby se prý stavěl na všechny čtyři, blééééééé, když si uvědomím, že malej je těžkej jak pytel s kamením, tak to teda nevím 😀 😀 😀 😀

martinka79
9. únor 2009

jani to nemusí být tak jak to měl M.

kamca.mazda
9. únor 2009

Jé Marti já neřekla že jsi drbna od toho tu jsme aby sis tu ulevila. tO JÁ bych udělala taky my ale s tchýní máme fajn vztah taky mě někdy štve ale víc mě snad štve moje mamka je to blbý ale ona má pořád takové řeči. Tchyně si možná něco myslí ale neřekne nic alespoň je to v poho.
Paol to je Víťa šikula já musím zaťukat ale DOmi nějak přestal marodit občas rýmku má ale na půl nebo jeden den a je to pryč. A to dřív marodil co čtrnáct dní. Teď teda byly ve školce vši a neštovice ale zatím se nám to vyhnulo.
Evi a Marti to je fajn že máte hodné děti v noci i ty Jani hlavně že jsou zdravé, i když Evi u vás se ta rýma táhne nějak dlouho ne?
U nás se nic zřetelného nežvatlá jen takové zvuky a pa zvuky. 😀

anta
9. únor 2009

Kamčo, právě že Honýs teď moc zdravý není, já to vidím na zanedbanou péči 😠
Marti, to doufám, jinak si nechám vypodložit záda železobetonovou konstrukcí jako to měly bunkry 😀 😀 😀
Já mám tchýni taky docela v poho na jednu stranu, ale na druhou stranu je mi celá tchýňa dost na hovno, protože bydlí až v Brně a na malýho se přijela podívat, když mu byly 3 měsíce, což je dost málo ☹

kamca.mazda
9. únor 2009

Evi jsi šikulka.
Jani DOmča měl 8750g v roce 😀

kamca.mazda
9. únor 2009

Jani já vím že HOnýs stůně jen už spal celou noc tak je mu asi lip ne? 😕

e.k.t
autor
9. únor 2009

no to se vleče už 3 týdny, ale co nadělám, už je to lepší 😅

e.k.t
autor
9. únor 2009

ale jinak noci už jsou v pohodě, jen Joli vzbudil hlad, takže spala 21-1 a 2-8 což si myslím že je pohoda 😀

anta
9. únor 2009

Spal celou noc takřka, vzbudil se prý dvakrát, říkal MM, že mu vyndal ty polštáře z pod matrace a pak spal jak neviňátko, asi už nebudou tolik potřeba. Stále odsáváme rýmičku, naštěstí to umím i sama, tak na to nikoho nepotřebuji. Chudák Honýšek, jak slyší vysavač, tak se bojí, snad ho to přejde 😉

anta
9. únor 2009

Jé Kamčo, v roce 8750 Kg? No tak to se obávám, že to my asi mít nebudeme, možná 80,75 kg 😀 😀 😀

anta
9. únor 2009

Tak to vypadá, že se pomalinku a polehoučku vracíme k normálu, malej spinká už skoro 2 hodinky, to je úžasný pokrok 😉

martinka79
9. únor 2009

no já dala prdelína chrupat jdu s prádlem a posbírat další. a potom hodím na plotnu nějaká dlabanec a snad se uvaří. 🙂

kamca.mazda
9. únor 2009

Amy taky spí byla jsem v kanceláři něco udělat a zase jsem zpět nemáme tam ještě net.

Jani u vás k malýmu vstává MM??? jé u nás spí a spí a já v noci lítám 😝 🙄

martinka79
9. únor 2009

no u nás to je různé když už se budí, ale z 80% Já.

kamca.mazda
9. únor 2009

MM za celou dobu vstal asi dvakrát a dal jí dudlíka.