Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
11. únor 2009

Dobré raníčko, teď jsem uspala malého. Spal skoro celou noc, jen v půl jedné se vzbudil, neb byl na bříšku 😉 Zítra si to musím zamířit k dr. sama se sebou, bolí mě pořád ten krk, v noci se budím bolestí, mám problémy s polykáním a už od neděle spím vyloženě děsně blbě ☹

martinka79
11. únor 2009

🙂 Jani tak to chce léčbu slivkou, budu tě na dálku podporovat... holky kdo se ještě přidá 😀 😀 😀

martinka79
11. únor 2009

jééééééééé šatičky josu krásné. 🙂

paolin
11. únor 2009

čauky holky! Marti, já se přidávám 😉
Jani, zkus si udělat citronádu-vymačkáš citrony, zaliješ vodou a osladíš. je to taková vitaminová bomba.

anta
11. únor 2009

No vidíte, holčinky, já jsem si koupila i sprej do krku a naprosto nic nepomáhá 😉

anta
11. únor 2009

Jukla jsem, Paol do tvého albíka, ty šatičky jsou mňam 🙂

martinka79
11. únor 2009

no aslivka citron ti pomohou a samo my. jé holky jak bychom asi vypadaly kdybchom vážně popíjeli přes net se podporovaly, to by měli chlapy kukadla až by přišli domů. 😀 😀 😀 😀

anta
11. únor 2009

Marti, včera přijel tchán a slivovici s MM vypili 😝 😀 😀 😀 Ale mám tady myslivce, zkoušela jsem to, ale pšššt, stejně to nepomohlo. Honýškovi se pekelně ulevilo a mně pekelně přitížilo, pořád mám zvýšenou teplotu.
No to by bylo nááááhodou moc pěkné, to by ty diskuze odpoledne asi vypadaly 😀 😀 😀 😀

martinka79
11. únor 2009

jé to by byla prča 🙂

anta
11. únor 2009

Viděla bych to na blicí smajlíky 😀 😀 😀

martinka79
11. únor 2009

🙂

paolin
11. únor 2009

holky 😀
mám prosbu-dám fotky šatů na rajče. kdybyste se na ně mrkly, jestli vám připadají zajímavé-které třeba nejvíc. klidně kritizovat!! takový malý výzkum 🙂

anta
11. únor 2009

Dej, Paol, já ti to zkouknu a to uvidíš tu kritiku 😀 😀 😀

paolin
11. únor 2009

Jani, to já potřebuju 😉

martinka79
11. únor 2009

Pavli klidně. přídávám se.

anta
11. únor 2009

Jestli se budu chtít znovu vdávat, tak ti pošlu manžela a ty mu to vysvětlíš, že je to jen kvůli tvým šatům jasný ju? 😀 😀 😀

paolin
11. únor 2009

jasný 😀

anta
11. únor 2009

Tak pak hoď odkaz, protože já už nevím tu adresu na to rajče😀 😀 😀

paolin
11. únor 2009

makám na tom 🙂

paolin
11. únor 2009
anta
11. únor 2009

Teda, Paol, kráááááááása, jen ta Tina, ty jsou hrozný 😀 Jsem upřímná, já vím, ale ten styl krátké sukně u svatebních šatů se mi nelíbit 😉 Jinak zítra ti posílám manžela a budu se znovu vdávat, fakt super šatky, jen mám smůlu, že nemám nahoře do nich co šoupnout 😀 😀 😀 Šatky Berenika jsou velmi zajímavé tím závojem na hrudi, ty se mi líbí, šatky Selma jsou asi pro baculky či pro těhulky, ale taky pěkné, ale nej jsou ty Glorie, ty u mě vedou 🙂 Musím suma sumárum říci, že vesměs bych nevěděla, které si pořádně vybrat, asi ty Glorie, po těch bych šla nejvíc 😀 😀

paolin
11. únor 2009

Jani, moc díky. já jsem z těch šatků nadšená. v ČR ještě moc nejsou, v Brně vůbec 😉 tak snad se holkám budou líbít a půjde to. Mirek pořád chtěl nový podnikatelský záměr pro firmu, tak třeba to vyjde 😉

anta
11. únor 2009

Tak ty jsou komplet všechny čuuuuuuuuuupr, opravdu, nelze jim naprosto nic vytknout, obzvláště těm s těmi nádhernými rukávy, máš jedničku s hvězdičkou, opravdu chvála 😉

paolin
11. únor 2009

jéé, Jani, to jsi mě potěšila! chci dát reklamu na beremese. ale pořád mi neodpovídají ☹

anta
11. únor 2009

Tedy pardon, ty draceny jsou na mě moc extravagantní, jsem spíš konzerva, ale určitě si tím nedej zkazit náladu, měla bych jinak sakra problém vybrat si, jsem nadšená taky a moc ti přeji, aby se vám dařilo, je fajn, že neusínáte na vavřínech, musím říci, že máte moooc dobrý vkus 😉 🙂

anta
11. únor 2009

Neboooooj, však to chce čas, myslím, že jste rozhodně výběrem neprohloupili, fakt, kurňa já chci taky 😀 😀 😀

martinka79
11. únor 2009

skoukla jsem je napsal známky pošlu ti to do IP. až bude Míša v klidu

anta
11. únor 2009

Nedalo mi to a jukla jsem znovu, ty frézie jsou fakt nádherný. Jak to děláte, že se ty baby tam tvářej tak romanticky? 😀 😀 😀

many
11. únor 2009

dobré ráno holky 🙂 tak u nás dnes noc suprová bez jedinýho probuzení,šel spát ale až v 21.00 a probudil se ráno v 6,tak jsem mu dala prso a spali jsme až do půl 8 😀 tak tak by to mohlo být furt 😀 no zachvíli ho půjdu uložit do postýlky a zase za váma juknu 😉 ale teď vás jdu dočíst