Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
11. únor 2009

Jani no nazdárek, už jsme si říkala zda nechrupeš u myslivca 🙂

anta
11. únor 2009

Nene, nechrupu, 😀 😀 jen malej nespí a vyžaduje víc pozornosti 😉

martinka79
11. únor 2009

to je jasné. 🙂 mně spí Michálek už dvě hodinky. stihla jsem naprosto vše. teď si dám oběd a počtu si noviny

paolin
11. únor 2009

holky, koukám, že máme krásnou 200stou stránku 😀
kluky už mám doma oba, zkusím je uspat. tak zatíím!

anta
11. únor 2009

Tak jsem toho Buliboše uspala, mně normálně nikdy nevadí, když je vzhůru a kňourá, normálně si třeba zanadávám, ale ne nijak vážně, ale dneska mě to nějak vysiluje. 😢 MM se vrátí ještě k tomu z práce dýl, takže to je fajn. Včera byl s tchánem v hospodě a vrátili se ve třičtvrtě na dvanáct, no a na mě zbylo, abych k malýmu vstávala já, neboť MM spal hooodně tvrdě, zrovna se to schází pěkně blbě, protože mi není dobře. Manža ten se má, v pondělí hospa, v úterý hospa a dnes se vrací později a já to všechno odnáším a nikdo mi s malým nepomůže, už to vidím, jak si zítra pěkně odpočinu, jak mi to nařídí doktorka 😠 😠 😠

anta
11. únor 2009

Jo a to má ještě manža kecy, že se nikam nedostane! 😠

alianka
11. únor 2009

ahoj holky, uz jsem tady zas 🙂 Jani, joo tohle znam, taky mam pocit ze jsem na vsechno sama, driv manza treba aspon luxoval, ted uz ani to (navic ted to delam obden, pac Valus uz leze), no a Misa si tez zajde do hospy kdyz ma chut..rikam si, ze bych nemela kvuli tomu prudit, asi chtit aby jen ze solidarity nikam nechodil, kdyz nemuzu ja, to by tez neslo, no ale urcite by se meli vice zapojovat, ze... u nas nehrozi, aby manza k male vstaval, kdykoli se vzbudi, vstavam ja..

alianka
11. únor 2009

Tak jsem dokoukala fotky taky od Marti a Paol, teda holky ti Vasi kluci jsou kraaasni lumpici, fakt 😎 😵

alianka
11. únor 2009

Jani Tobe je porad blbe? nejak se Ti to tahne co...

anta
11. únor 2009

Ali, zítra se konečně dostanu k dr., KONEČNĚ! Manža si lítá po hospodách a já nemůžu ani k doktorce, to je šílený, fakt! Už mě to leze na nervy, pořádně se nemůžu ani najíst, to polykání mi dělá dost potíže, malýho k té dr. tahat nechci, protože řádí ta chřipka, tak se musím spoléhat na to, že MM má zítra dovču ☹

alianka
11. únor 2009

to je mi fakt lito ☹ cloveku je blbe, je vycerpany a musi se starat o maleho co, zato chlap staci kdyz ma rymecku a uz lezi, heka a ostatni aby ho obletovali, ze? 😠

anta
11. únor 2009

Moje slova, Ali, vyloženě mi to bereš z hlavy. MM když má náhodou malou rýmičku, tak se tváří, jako by měl umřít do hodiny 😀 a že mě je tady blbě už nějakou dobu, to nikoho nezajímá, jak se mám o toho malého pimpilínka starat, když mám co dělat sama se sebou, achjooooooooooo! 😅

e.k.t
autor
11. únor 2009

tak jsem zpět od dr, včera Endokrinologie dopadla, dobře, konečně mám vyladěnou léčbu a nemusím tam tak často, tj asi po půl roce

dnes gynda a té jsem se opravdu bála, protože posledně cosi mlela že buď mám hodně blbě srostlou jizvu, což by bylo to lepší, nebo prý začínající myom, no na dnešní kontrole se rozplývala štěstím že to byla jen jizva a už se pěkně zcelila, takže dobrý a ko po půl roce taky v září, a když to buide dobrý tak už jen standartně po roce 😀 😀

dostala jsem další recept na Azalii a prý jen kdybych měla pocit že se něco děje tak naklapat dřív 😀 😀 😀

e.k.t
autor
11. únor 2009

u marti vygruntováno a navoněno 😉

u Páji dnes spíš pracovně 😅

Jani tady chůdě zkouší co vydrží ☹

Ali se taky na chvilku urvala 😀

hlavně že to žijeeeeeee 😅

alianka
11. únor 2009

Evi 🙂 jojo mas recht, jsem rada zes dopadla dobre, gratuluju! 🙂

alianka
11. únor 2009

holky ja ma radooost, Valus dneska zacala uz lezt po ctyrech a taky si poprve sama sedla 😵

kamca.mazda
11. únor 2009

Míšo to je přesně ta migréna co má moje mamka ještě že jsem to nezdědila

e.k.t
autor
11. únor 2009

migréna no to je téma, do porodu jsem nevěděla co to je, ale i teď ji mám jen takovou mírnější, uvidíme co udělá další těhu 😅

martinka79
11. únor 2009

holky návštěva odjela asi půjdem ven. to byl ale najednou bice 3děti a pes to to lítalo do toho my dvě drbny co si chtěli říci vše co se dalo. její chlap chodil a mrmlal jak je sedřenej. já mu řekla hochu já tě litovat nebudu. 😀 😀

jinak Jani děs běs zítra si snad odpočineš a řekni M že máš nakázáno od 18hiod nevystrčit hlavu z pod peřiny. 🙂

evi takže dobrý já u dr na gyndě mal být už v lednu ejtšě jsem se ani neobjednala ta bude prudit. ☹

Ali čauky

martinka79
11. únor 2009

u nás se skoro chodí samo,a le je poseroutka ale co vyvádí to snad nemí 10měs dítě. ale vše má od Nikoky a starších dětí.

e.k.t
autor
11. únor 2009

no já se objednala jednak pro Azálii a jednak bobky jestli to je nebo není myom, takže jsem happy 😀

kamca.mazda
11. únor 2009

Holky tady pořád sněží to je děsné.
Evi tak to jsou samé supr zprávy zdravý to je hlavní.

e.k.t
autor
11. únor 2009

no vždyť už bylo na čase 😉

anta
11. únor 2009

Holčinky, děkuji vám za podporu 🙂 , Evi, ten Jox sprej jsem si koupila, ale bohužel to nezabírá, mám mandle jak melouny, tak tam bude asi nějaký zánět či co, zítra se to konečně dovím, tak se s vámi loučím a přeji vám všem krásné noci a bez buzení bolestí jako je tomu u mě 😉

e.k.t
autor
11. únor 2009

no už to asi bylo moc zozjeté, on dost pomáhá hned ze začátku 😅

monkia.pv
11. únor 2009

evi super ze jis fit!
ja mam dneska fofry snadani nepujdu spat abych vsechno zvladla!Jeste musim MM smazit rizky na cestu!Uz zitra odjizdi!Ach jo!Musim taky vyzehlit a mam spoustu jeste aktivit!
Holky nevite nahodou jak se jmenuji takovy ty vaky(pytle) co se do nich daji veci a vypusti se z toho vzduch vysavacem a je z toho placka? 😀 jsem to popsala co? 😀

monkia.pv
11. únor 2009

uz jsem to nasla-jsou to vakuove pytle! 😀 A uz jsem i objednala! 😀 Tak snad prijdou driv do doby nez se budeme stehovat! 😀
Jdu parcovat tak vam preji dobrou a klidnou noc! 😉

kamca.mazda
11. únor 2009

Taky holky přeji krásnou noc my už jsem byli podruhé vzhůru už jsem z toho fakt zoufalá. ☹

many
11. únor 2009

kuky kuky 😉 Ladíček spinká a doufám,že bude až do rána 🙂 tak mám čas na vás juknout a dočíst,co se tu dělo,... 😀

many
11. únor 2009

ááá řešili jste co na bolení hlavy 😉 no tak ta mě naštěstí bolí jednou za čas,ale za to mě už pááárkrát chytly záda ☹ a i přesto,že kojím,jsem to nevydržela a dala si Ladíčkův Nurofen a během chvilky to přešlo