Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
14. únor 2009

Nikolka už vylezla ona na opary trpí takže zatím to vypadá dobře,. pojede s námi na nákup musíme něco koupit tomu našemu velkému hodnému tatinovi. Nikolka bude vyrábět přání a já uvařím dovrotu.

holky je sv. valentýn. u nás se moc nedrží,ale malý důvod být dnes o něco víc milí je. 😀 Nikolka má rozumy ze školy. 😅

martinka79
14. únor 2009

Mončo jak dopadla prohlídka bytu toho vašeho a vy jak jste měli jít do toho druhého? 🙂

anta
14. únor 2009

Dobré ranko, tak tady zase trochu jsem, jdu vás jen pozdraviti. Musím říci, že se mi pekelně ulevilo a cítím se líp a líp, už mám zase v sobě energii a hurááááá 😀 😀

monkia.pv
14. únor 2009

dobre rano holky!my uz strasime od 6.15!!Mam uklizeno a uvareno pro Vanesku!A taky peru a asi prevlecu periny!
Marti ani se neptej!Prohlidka co mela byt u nas byla podruhe zrusena,tak jsem nas.... jak hrom!Realitka nas zacina trosku s...!No a v novem to bylo fajn-lidi co nam byt prodavaji jsou moc mily a bezva jsme si s nima pokecali!vybrali jsme co chceme aby tam zustalo a zbytek oni vyklidi!Takze super!dokonce s penezi pockaji nez prodame byt!

monkia.pv
14. únor 2009

Jani to je moc dobre ze se citis lip a lip!Ale pred TM to jeste nerikej!Jeste odpocivej! 😀

anta
14. únor 2009

Odpočívám jako ďas, je to lepší, ale ještě to asi není ono 🙂
Tak moc držíme palečky, ať vám prodej bytu, Moni, vyjde bez problémů. Ti lidé, co nám prodávali náš byt, byli taky příjemní 😉

monkia.pv
14. únor 2009

Jani diky!
Normalne Vanula byla zase vzhuru vic jak 4 hodiny-jsem z ni vyrizena!jdu si odpocinout a nabrat silu na to jak se probudi!Mohla by spat aspon hodku!tak zatim pa!

e.k.t
autor
14. únor 2009

Marti tak si užijte Valentýnka 😉

My romantikovali ve třech 😀 😀 😀 Joli nám pomáhala 😅

Návštěva v obýváku to zaspala 😀 😀 😀

e.k.t
autor
14. únor 2009

Moni pevné nervíčky, hlavně že jste se dobře domluvili s prodejci, to je moc důležité 😉

e.k.t
autor
14. únor 2009

Jani doplň síly přes víkend, budeš ji v týdnu potřebovat 😉

martinka79
14. únor 2009

tak já vegetím doma s prdelínem. Mm pracuje.- Pavča někde hopsala v tělocvičně sdna vyhráli.

Mončo to je šílené. věřím, že tě to naštvalo, ale aspoň ti prodejci jsou v poho a to je důležité. 🙂

evi no my romatikujeme a prdelín doufáme vždy spí. někdy raději romantijeme v obýváku. 😀 😀 tam ale hrozí nebezpečí Nikolky. 🙂

tak se tu mějte

Jani to je fajn, že ti je lépe, ale stále odpočívej.

e.k.t
autor
14. únor 2009

no Joli nespala dělala směšné pohyby a tím nás namotivovala abychom se opičili a byla to děsná psina pro všechny. Martin se ptal jestli se takto vyrábí dvojčata 😅

V obýváku spal kolega co mu Martin pomáhá s bytem, bude u nás od pondělí do středy i s holkama, tak tu budou 3 dospělí a 5 dětí 15,12,10,8 a 0,75 roků 😀 😀 😅

e.k.t
autor
14. únor 2009

dobrou klidnou noc 😉

e.k.t
autor
15. únor 2009

dobré ráno 😅

anta
15. únor 2009

Dobré ranko😉 Honýš je dnes jak sokolík 😀 😀 , pořád má snahu se převalovat z bříška na záda, tak snad se mu to povede snažílkovi jednomu. Jinak se cítím lépe a lépe, jen nevím, jak se budu cítit odpoledne, ono je to takový relativní 😉

e.k.t
autor
15. únor 2009

no pokud budeš odpočívat tak ti bude líp, pokud se budeš honit tak se ti přitíží 😉

anta
15. únor 2009

Evi, naštěstí táta Honzíka zastane bez problémů, Honýš je moc hodný a spíš se směje než pláče. Včera např. neplakal vůbec, což člověka potěší 😉

e.k.t
autor
15. únor 2009

no až budete sami tak ti to třeba vynahradí 😔

teda raději bych ti popřála aby mu to vydrželo to být hodný 😅

martinka79
15. únor 2009

ahojky holky, Jani to je fajn číst, že je Honýs hodný. my jsme dnes sami, právě píšeme díktát a počítáme. já si půjdu na chvilku lehnout. 🙂 máme vařeno takže pohoda.

martinka79
15. únor 2009

Evi to bude veselo.

e.k.t
autor
15. únor 2009

No už jsem si vyptala co nevařit a co milují a ještě že jsem to udělala, rizoto i játrová omáčka byly v plánu pro svouji jednoduchost a rychlost 😅

ale jinak pohoda rajská, svíčková koprová i sladké a těstoviny můžou 😀 😀

martinka79
15. únor 2009

super a moc je nezmazluj. 😀

e.k.t
autor
15. únor 2009

no nebojím se toho, tolik času a peněz není a nebude 😀

a tím že jim ukážu že je máme opravdu rádi a poradíme pomůžeme, pokud nebudou chtít řešit s rodiči to nezkazíme 😀

martinka79
15. únor 2009

bude to příjemné spestření.

e.k.t
autor
15. únor 2009

no tosi myslím, já mám rozruch ráda, bude to hodně náročné, a až to bude za mnou tak si zase uvědomím jakou mám doma pohodu 😅

martinka79
15. únor 2009

to jo to znám když tu mám rodinu od ségry. 😀 ale i tak to bude bezva.

e.k.t
autor
15. únor 2009

třeba mne občas za odměnu pustí k PC abych poreferovala 😅

martinka79
15. únor 2009

no to budeme moc moc rádi, abychom věděli co je u vás nového 🙂

e.k.t
autor
15. únor 2009

no budu se snažit podávat průběžně info, a třeba i nějakou fotečku 😉

paolin
15. únor 2009

ahoj holky! doufám, že máte prima víkend a zdravíčko všem slouží! 🙂
my chtěli jet dnes na otočku lyžovat na Harusák k Novému Městu, ale Áda zase rýmuje a kašle. tak budeme doma. koupili jsme s Mirkem obří skříň do ložnice, tak stěhujeme a přesouváme věci. konečně si uklidí to svoje nářadí. donutil ho Adámek. včera mu vyšťáral šroubky a rozsypal je všude 😀 šikovnej chlapeček. jinak bysme tu měli skladiště snad napořád 😀 😉