Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
15. únor 2009

pavli to bych se bála že nějaké slupl 😅

martinka79
15. únor 2009

Pavli super úklid to znám.
Jé mamina mě také lákala na vysočinu jelikož je tam hromada sněhu. 🙂 nikam jsem nejela nějak se mi nechtělo.

anta
15. únor 2009

Tak holčinky, Honýšek se umí přetáčet z bříška na záda, je to takové srandovní, nejdřív udělá hají a pak šup na zádíčka, ale ne vždy to tak udělá, podle toho, jak se mu chce 🙂 😉

martinka79
15. únor 2009

to je legrace hurá.

martinka79
15. únor 2009

za chvilku útěk matce z dohledu a hra na schovávanou

e.k.t
autor
15. únor 2009

tak hru na schovávanou už taky hrajeme, teda hlavně Joli 😅

martinka79
15. únor 2009

no a je super. 🙂

martinka79
15. únor 2009

holky normálně se mi nějak pokazila pleť. nemůžu se namazat kréme ani nivevou a ni krímem , kerý normálně používám. naskáčou mi okamžitě fleky po obličeji a začali se mid ělta uhry. myslíte, že mi kosmwtička pomůže? mám hodně problémovou pleť suchou. 🙂

e.k.t
autor
15. únor 2009

Marti určitě, minimálně má k dispozici i přírodní přípravky a může je vyzkoušet, aniž bys zaplatila drahý krém a byl ti k nicu 😉

martinka79
15. únor 2009

no těch už doma je. ☹ hele úplně děsné přemýšlím o dermatologii. 🙂 zda mi tam neporadili no jsme pěkně na sraná a znechucená. kdos e má na mě koukat. 😀 😢

martinka79
15. únor 2009

tak jsme udala dítě i psa. hurá a nemusím se svým ksichtem vylézat ven
kamarádky s Nikolkou si vzali prdelína ven a psa také
😀

e.k.t
autor
15. únor 2009

Marti a dětská kosmetika ti nevyhovuje? já na ní skončila taky, jinak po všem červenám 😅

e.k.t
autor
15. únor 2009

No Marti, to je fajn, Joli je v postýlce a čte si jahoda jablko mlíko balon a tak a je ticho, a Martin s dětma vyrazili zpět tak za hodinu tu budou, a Bětka s Filipem a Ondrou asi za chvíli vyrazí od Filipových rodičů tak počítám asi za půl hodiny tady 😉

martinka79
15. únor 2009

je bětka přijede a jak jí je. to máš doma stále plno, tobě by se dům vyplatil, viď. sakra sakra co s tím uděláme. asi nějaký postavíme. dělání dělání dáme ruce k dílu a bude to hotový.

martinka79
15. únor 2009

jakou myslíš dětskou kosmetiku? 🙂

martinka79
15. únor 2009

mám pocit, že mě pomlůže strhnout ksicht a nalepit asi z prdelky nový. 😀

martinka79
15. únor 2009

užij si návštěvu

e.k.t
autor
15. únor 2009

No já když potřebuju provlhčit tak mi nevadí ten buebchen, nebo nivea baby, jinak červený a pálí a svědí 😝

martinka79
15. únor 2009

ani obyč indulonu nemám

anta
15. únor 2009

Holky, teď jsem na vážkách, zda si nechat MM doma na OČR nebo má jít zítra do práce. Ta antibiotika mám do pátku příštího týdne. U mě je tomu tak, že jsem v pohodě v pohodě a najednou mě začne bolet hlava, takhle už mě pobolívá hlava již od čtvrtka a přepadne mě to kdykoli a jsem děsně unavená a musím si lehnout a odpočívat. Ani sama nevím, jestli jsem schopná se o Honzíka celý den postarat 😖 Honýs si na manžu tak zvykl, že už mu ani nechybím, hmmmm zvláštní 😅

e.k.t
autor
15. únor 2009

mám tu návštěvu tak se loučím 😀

martinka79
15. únor 2009

Jani tak ať si to veme OČR. 🙂 aspoň na dva dny

e.k.t
autor
15. únor 2009
martinka79
15. únor 2009

ta je vážně kouzelná

anta
15. únor 2009

Domluvili jsme se, že tak to uděláme. 😉

martinka79
15. únor 2009

no vidíš. 🙂

monkia.pv
15. únor 2009

Ahojky holky jaky jste meli den?My celkem fajn-rano jsme vyrazili k nasim-dali jsme si tam obed chvili jsme si tam pohrali a pak hura prochazkou domu!Ted uz Vanula spi a ja jdu do vany!jak ja se tesim! 😀
Jani jasne udelejte to tak!Ty si odpocines a TM si vlastne taky odpocine-od prace 😀

martinka79
15. únor 2009

Mončo tak to bylo prima. U nás pohodově též. 🙂 už se těším dnes na kutě neustále choím po 22hod a déle jendou za čas brzy spát neuškodí.

monkia.pv
15. únor 2009

Marto presne tak!Ja sla spat vcera brzo!a bylo to fakt bezva!Dneska jsem byla uplne v pohode!Hezky vyspinkana! 😉
holky nemate nejaky odkaz na dobry leporela?chtela bych Vanuli koupit!