Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
15. únor 2009

jé já nakoupila přes bazoš. jelikož jsme super knížky někam založila či darovala po Nikolce tak už jsme koupila okoukané.

hele já miluji svojtkovi knihy 🙂

martinka79
15. únor 2009

to je Míšova nejoblíbenější už ji i orstíkem ovládá
http://www.sevt.cz/produkt/co-delame-ve-skolce-...
a ta před tím také

monkia.pv
15. únor 2009

Marti diky uz jsem nejaky objednala! 😀 jsem maniak! 😀 nakupuji dopredu-uz na narozeniny a to nejen Vanesce! 😉

monkia.pv
15. únor 2009

jee vsechny jsou pekny!ani jsem nevedela ktery vybrat! 😉

martinka79
15. únor 2009

já taky ovšem já koupila sadu knih od jedné paní za 150kč. Michálek je zničí a jak je s Nikolkou a se mnou stále čte.
a nové dostane potom aspoň budu mít furt co vytahovat

tak se měj prima v moci já jdu chupkat

monkia.pv
15. únor 2009

tak dobrou noc!Ja se jdu taky natahnout ale zatim k telce!

e.k.t
autor
16. únor 2009

dobré ráno, tak Joli dala budíček v 5 ale prý už spát ne ne 😅 😠

nakonec vstala i omladina 😀 😀

snídá se a jen co trošku oteplí půjdeme s kočárkem, k obědu si vybrali koprovku tak to bude super 😉

martinka79
16. únor 2009

ahojky tak to bude fajn, no u nás tedy chumelí a fučí takže ven jen odpoledne a to z nutnosti. 😀
oběd bude rychlý tak to je fajn. užívejte den

anta
16. únor 2009

Dobré ranko, holčiny, jsem zase tady. Moc tu nebývám, ale zatím je pro mě lepší, když ještě ležím 😉

martinka79
16. únor 2009

Jani nadárek tk nemoc se nechce vzdát. hurá na ně lehnout krásnou knihu a potom hned zavřít očka. 🙂

martinka79
16. únor 2009

snad tě to během toho to týdne přejde a bude lépe. 😉

anta
16. únor 2009

Jé nechce se vzdát, každý den mě čape bolest hlavy a MM si teď jel k mé dr. pro OČR, i kdyby mi nic nebylo, tak si aspoň pořádně odpočinu, myslím, že si to taky zasloužím, no ne? 😉

martinka79
16. únor 2009

jasně že jo. 🙂

paolin
16. únor 2009

dobré ránko!
Jani super! odpočinek si zasloužíš! vlastně si teď můžeš nemoc uživat, viď? 😉 😉
Evi, a jak to u vás probíhá? dá se to zvládnlut?
Marti, na odkazy kouknu. knížek není nikdy dost 🙂

u nás taky sněží. Víťa mí karneval a Adam rýmu. tak ven nesmí. Víťa plakal, že nepřijdu do školky. tak holt rýma, nerýma...do školky jít zkusím.

martinka79
16. únor 2009

jasně do školky se musí, za co jde Vítek.
No já nakoupila přes mimibzar balík knížek nezničené a jako nové. super cena a my máme co číst. jen stále přemýšlím kde mám ty své knihy. ☹

martinka79
16. únor 2009

Pavli, jak dopadl zápas? 🙂

paolin
16. únor 2009

Vítek jde za berušku. tedy za berušáka 😅 jen černý tričko, punčocháče, červené botičky, tykadla a krovky. taky má červené korálky. prý se mo libí, tak prima 😉

zápas byl fajn. sice jsme prohrály, ale dobře si zahrály. hrály jsme s Jihlavou-je první v tabulce. takový mladý holčiny to byly. jako juniorky hrají ligu. tak jsme si říkaly-s jejich výškou, v jejich věku a s intenzivním tréninkem bysme my hrály extraligu 😉 😀 no, hlavně, že se pohneme, ne? 😀
v sobotu máme jet do Humpolce a je to na celý den. mezi námi hrají chlapy. tak přemýšlím, zda nechat Mirka samotného s klukama a udělat si volný den. naposledy jsem v Humpolci hrála, když jsem čekala Víťu.

martinka79
16. únor 2009

jéé Pavli doporučuji jeď, zasloužíš si to. to bude prima. zívidímti, že děláš takto sport. Já nic. nemám nikoho k sobě kdo by se se mnou hejbal.
beruška dobrý nápad. vyfoť a dej mi inspiraci. 🙂

e.k.t
autor
16. únor 2009

Tak zatím pohodička, opravdu 😉

dite1
16. únor 2009

ahojky holky!!
jejda vy jste toho ale naklabosili pres vikend!! tak mi jsme nakonec na ty hory jeli, bylo tam super pocasi a hooodne snehu!! krasne jsme si zalyzovali, ale ted me boli cela Misa!!!
Jani koukej se kuryrovat at manza hlida a ja se brzy prijedu podivat. taky se stala jedna slutna udalost, 14.2.mi umrela prababicka coz byla praprababicka Honzika. Na druhou stranu uz mela na to vek a neumrela nemoci, ale starim, cekali jsme to kazdym dnem..... Dozila se svyho prvniho prapravnoucka a to je krasny. 😵

Pichnu vam sem nejake fotomontaze co jsem udelala s prckem tak jestli chcete poslete fotky malych a taky vam nejake udelam, je to moc krasne

martinka79
16. únor 2009

Míšo těšíme na fotky a vyřiď Míše ať nebolí, že se rozhejbe 😀 jinak je to smutné, ale životní běh. holky tzen náš kouk chce pořád něco žrát. 😒

martinka79
16. únor 2009

Míšo super fotky fakt úžasné. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

dite1
16. únor 2009

hotovo uz jsou tam vsechny!!!!

jak jsem rekla ja babicka odesla a ancanca prijde!!!!

ty mas stesti marti pac ten muj zas nechce jist, ale jen mleko. vcera odpoledne nejed vecer taky ne a dneska rano mi vypil jsen 150ml..... asi ho zlobi dasne 😒

dite1
16. únor 2009

holky nevite nekdo jestli muzu dat zmrznout brokolici????

martinka79
16. únor 2009

já ji dávám i květák 🙂 no a mě za chvilku prdelín sežere. 🙂 jen jsem přestala kojit tak budu muset začít dávat UM ale nechce se mi moc nevím zda mohu třeba sojové mléko dávat. musím se zeptat v poradně zítra.

martinka79
16. únor 2009

holky co dnes vaříte? 🙂

dite1
16. únor 2009

on mi taky ji i kvetak, ale jen jsem chtela vedet jestli brokolici muzu dat do mrazaku.
dneska budeme mit k obidku hovezi burginon je to na cervenym vine, moc dobry!!!! 😝