Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
16. únor 2009

aha atk to si pochutnáš,já budu smažit žampiony.
vážené maminy pusťete ke svým Pc své ratolesti něco jim chci napsat. Prdelín

Tak jsem se dnes probudil s dobrou náladou mamina mě jako obvykle oblékla a šli jsme chystat snídani a sváču pro sestru. není to žádná legrace,a le když sedím u linky a vidím jak mamina dává ochutnat rohlík to je super.
k snídani mi dnes připravila chlebík se sýrem a čaj. jo bylo to dobré a krajíc my skrouzl do žaludku jako karkulka vlkovi. Pak jsme tu trochu zlobil Nikolku, manina venčila našeho zlaťáka, no až jsem slyšel dveře byla jen jak beránek. Poznala, že jsme zlobil, zapoměl jsme ovladače uklidit ☹ . když jsme zůstali doma sami, následovalo vysávání a malý úklid to byla pohoda jí si zrovna chtěl číst knihy, jen žaludek se stále ozýval a volal. Tak jsme dostal 1/3 banánu, poslední sousto jsem pěkně poňuchňal v ruce a to bylo doma zase halooo. mamina mi zase hubuje. protože jsem nedal pokoj a chtěl jsme ještě něco dostal jsem piškoty a pkousek mufinu. šel jsem zase prozkoumat stůl a malinko mamince udělat trochu pořádek. no hned mě odehnala a tak jsem jí ukázal co dovedu. Zpíval jsme , kopal a válel se po zemi.
Konečně tu byl tatínek to bylo radosti, jenže hned frčel pryč, ach jo zase s maminou.
no tak jsem si šel hrát do pokojíku a když jsme viděl a minu u Pc šup k miskám pro pesana a pěkně se porochnit ve vodě a granulích. Josu vážně lahodné. už jsem ochutnal oranžovou a zelenou. jenže mamina mi je vždy vytáhne z pusy. mám jí už dost. zařval jsem HAM a dostal jsem přesnídávku a potom šupem do pelíšku. ale já nechi vůbec spát. taky máte s vaší maminou takový buj? nebo jen ta moje je tak děsná? 😀

Michálkův deník. 🙂

dite1
16. únor 2009

moc pekne rano miso!!!
tak to asi zachvilku snis maminu segru psa a tatku 😀 😀 😀

martinka79
16. únor 2009

no je děsnej žravec.

anta
16. únor 2009

Tak tak, můžu si to užívat jak zákon káže a taky budu. Jen je blbý to, že já se cítím dobře dopoledne a odpoledne mě bolí hlava tak, že si musím prostě vzít paralen a jít hajat 😉

martinka79
16. únor 2009

no tak proto jsi neocná Jani ne, odpoeldne budeš hajat a chlapci budou procházkovat. 🙂

anta
16. únor 2009

Marti, ten Michálkův deník je moc pěkný.
Míšo, fotomontáže jsou povedené 😉 Snad už budu čím dál tím lepší, už mě to neba, ale to, že je MM doma mě ba, neb se nemusím tolik starat, ale pššššt 😀 😀 😀

martinka79
16. únor 2009

Jani neboj, my tě chápem. 😀

martinka79
16. únor 2009

tak jsem změnila jídelníček, dnes budou špagety a a žampiony zítra. 😀

monkia.pv
16. únor 2009

ahojky holky!Tak u nas snezi!Uplne mi to zkazilo plany!Vaneska spala celou noc!To bylo zuzo!Mohlo by to tak byt uz porad! 😀 Ted ale uz nespala vic jak 4 hodin-to by nemuselo byt porad! 😀
Evi to mas o zabavu postarano ze?Ale aspon je to zase neco jineho!A s vetsima detma uz se clovek nejak domluvi!Teda nekdy 😀
Miso fotky jsou super!
Marti denik je dost dobrej! 😉 Misa je teda jedlik!Ale aspon z neho bude velkej chlap! 😀
Jani ty se mas!Pekne odpocivej a vyuzivej toho ze je TM doma! 😀

martinka79
16. únor 2009

ahojky Mončo. tak to se vám krásně spalo. Michálek chrupe od 10:12hod 🙂 😀 takže pohoda.

monkia.pv
16. únor 2009

holky jak to delate ze vam ty deti spi vic jak hodinu?Vaneska po dlouhem boji usnula,ale spala jen 30 minut! ☹

anta
16. únor 2009

Nám, Moni, už druhý den Buliboš spí jen po 45 minutách, to se mi moc nelíbí, než se stačíme s manžou uvelebit, tak už máme spolunocležníka 😀 😀 😀

monkia.pv
16. únor 2009

jani a kolikrat vam denne spi?Nam jen dvakrat!Je to silenec!ja kdybych mohla tak spim i 5x za den! 😀

monkia.pv
16. únor 2009

jo holky jest ejsem se chtela zeptat nemate nektera takovy to penovy puzzle na zem?Ja ho chci koupit Vanesce do novy bytecku!

martinka79
16. únor 2009

my máme pěnovky a z pěnovek i super piano autobus má to zvířátková tlačítka i tony a +skládání. super věc. už od Niklky pošlu večer foto do IP. 🙂

martinka79
16. únor 2009

Mončo a kdy se stěhujete?

anta
16. únor 2009

No on nám ale spí celou noc, víš? Takže se mu ani nedivím, že přes den toho tolik nepos... 😀 😀 Takže novinka se potvrzuje, Honýš se umí z bříška přetočit na záda a já z toho mám velkou radost. Umí se už pomalu z bříška i zvedat do sedu, ale to spíš chce pomoci, to tak suverénní ještě nejni 😉

e.k.t
autor
16. únor 2009

marti válíme se tu smíchy, supeeeeerrrrrrr

nám jak na potvoru umřel foťák 😠 no aspoň ošklivky z mobilu 😝 až bude klííííddd 😅

e.k.t
autor
16. únor 2009

moni, likvidují tu Jolčiny hračky prťata dostanou na kaťata 😅

12 a 10 let 😉

anta
16. únor 2009

Tak holčinky, musím vám s úlevou říci, že se mi začíná dělat čím dál tím líp, což jsem moc ráda. Honýš je též v pořádku, za což jsem ráda ještě mnohem víc. Zdravíme Vás všechny a už se těším až zde budu moci býti s vámi víc, neb mi chybíte 😉

monkia.pv
16. únor 2009

Jee Marti urco posli!Mrknu na to!stehovat se budeme asi zacatkem dubna!

kamca.mazda
16. únor 2009

Ahoj holky,
byla jsem na prodlouženým vídkendu u mamky tak sem tu dlouho nebyla vy jste toho napsaly než to dočtu 😔
Jak se vám všem vede a co je nového. My lezeme teda spíš se plazíme ale taky uspěch doplazí se všude. 😀

martinka79
16. únor 2009

Kamčo super. 😀 gratilujeme amálce, že rozhodla tě dát trochu do běhu.

kamca.mazda
16. únor 2009

No už bylo na čase i když je to větší starost.

e.k.t
autor
16. únor 2009

Tak jsem na chvíli na notebooku, Martinka(15) obsadila stolní, Petra(12) a Rudík(10) se střídají u velkýho tarýho notebooku a já okupuju nalinkýho. Esterka(8) si tu se mnou povídá a Joli chrní v kočárku, tak noc bude zase až v 22 ☹ a to jde Martin ráno ve 4 do práce 😢

Martinové jeli do Pardubic k Martinovým rodičům vrátit nářadí, takže taková moje idylka 😀 😀 😀

monkia.pv
16. únor 2009

Kamco gratuluji!a jaky byl prodlouzeny vikend?Odpocinula sis trosku?
Evi teda ty tam deti!!!
U nas uz se spi!Ja jsem nastvana nebot jsem pichla odpoledne kocar a nema mi ho kdo zalepit a jiny kocar nemam!Ted asi budu nucena volat tchanovi aby rano prijel a podival se na to!A to se mi jaksi moc nechce! ☹ Ale nic jineho mi nezbyva!kocar potrebuji!Ani nevim jestli se to da zalepit!Ale asi jo ze?

e.k.t
autor
16. únor 2009

no mám a zatím nelituji je to paráda, je sranda

kamca.mazda
16. únor 2009

Ahoj Mončo, no bylo to super Amy byla hrozně hodná za to jak jsem přijeli domů tak řve a řve já nevím asi jiný vzduch nebo co??? ☹
Ten kočár to je pech já už mám jenom golfky a ona stejně nechce v žádným být spí doma v postýlce i přes den.

e.k.t
autor
16. únor 2009

no většina má normálně duše, Martinovi tenrát ta duše explodovala akoupil novou, stála okolo 70 korun a pohoda

monkia.pv
16. únor 2009

uz to mam zalepene!Jeste ze mam tak hodne sousedy! 🙂