Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
20. lis 2008

🙂 🙂 🙂

dite1
20. lis 2008

dobre ranko holky!!
prave jsme vstavali. Honzik se v pul sesty najedl a zas spal az do ted.
Ja jdu snidat 😵

anta
20. lis 2008

Ten kluk mi pořád spí, tak jsem vymyslela další fikanost, včera mě, jak jsem psala, vypískal s kaší, tak jsme mu dali 180 ml mlíčka a spal jak šípková Růženka, ráno dostal 120 ml a zase spokojeně spí. Holky, já jsem z něj úplně na mrtvici, protože pořád nevím, kde je hranice najedenosti a hladu, mám opravdu neustále pocit, že neřeším nic jinýho než jídlo 😖

anta
20. lis 2008

Ahoj Míšo, tak je to fajn, super. Kolik ti papá ten tvůj drobek? Kolik mu dáváš mlíčka a kolikrát denně? Potřebuji mustr, protože se mi zdá, že toho našeho Honzíka asi přecpáváme a on to nestíhá trávit a je nevrlej 😉

dite1
20. lis 2008

ja mu davala az do nedavna 180ml 4krat denne a pak mi to uz nechtel vecer jis tak zkousim zavadet novou metodu davam mu 210ml 3krat denne. A to jsem mu jeste pred spanim dala tu kasicku sice se na ni sklebil ale nekolik lzicek mi snedl

dite1
20. lis 2008

hooolky to uzasny venku sviti slunocko tak pujdem na prochazku 🙂
ale bohuzel tatka nam odjel s kocarem do prace tak pujde do batuzku 😅

anta
20. lis 2008

Aha, tak toho našeho asi fakt přecpáváme, to je děsný, myslíme si, jak neděláme dobře a ono to vůbec není pravda, ten náš kluk má neustálé zažívací potíže, už mě to nebaví, stáhnu mu ty příkrmy, jak to půjde, však on hlady neumře 😉

paolin
20. lis 2008

Jani, nezoufej! jeste resis pliny 😀 😉 😉
ne, vazne neboj. prehoupne se pul rok a Honzik bude k nezastaveni. pak zacne ta opravdicka sranda. lezeni, staveni, chozeni...a sup ven a hura do objevovani sveta 🙂 zacatky jsou holt krusne a mnohdy na palici.

uf! poslala jsem prvni objednavku na saty. co jsem vydelala, je nenavratne fuc 😀

jdu objednavat nejake darecky na vanoce, at trochu pohnu i se svym uctem. jeste mi ty drobasky nekdo z uctu hackne a co pak 😉

dite1
20. lis 2008

na odpoledne mam plny program, jdu cvicit, cely tyden jsem nebyla a vecer jdu hrat loto, tak drzte palce at neco vyhraju!!!! 😉

dite1
20. lis 2008

doktor mi rikal, abych mu davala jist takhle a taky rikal abych se nebala, ze jestli bude mit opravdu hlad, tak si o to rekne sam. Ze zacatku jsem mu mela davat 60ml ale byl tak nenazrany ze jedl hned 90ml a 6krat denne

dite1
20. lis 2008

ale ja mam taky otazku....
Honzik kdy cura tak mu hrozne smrdi curanky je to normalni???

paolin
20. lis 2008

vidite holky, ja ani nevim, kolik se Adamek vytahne ode mne. ale moc to nebude 😒 rano ma vetsinou flasku-200ml, pak prikrm-par lzicek a doji se mym mlickem, za tri hodky flasku-200ml, za dalsi tri jablicko nebo krupinky a moje mlicko a na vecer kasi a moje mlicko nebo jeste z flasky. pak ji 3-4x za noc a rano nanovo. ted je spokojeny, ikdyz si casto 3 hodinove intervaly zkracuje na 2,5 hod. kdyz ma hlad, tak knoura a ja mu proste dam najist driv. kaka vzdy rano 🙂 ale desne mi po Sunaru ublinkava. tedy po mym mlicku taky, ale po Sunaru to fakt smradosi blinkanim 😝

dite1
20. lis 2008

ja taky zkracovala, mel jist kazdy 3hodky, ale kdyz mel hlad uz driv tak jsem mu dala po tech2,5hod. Ale ne driv hlavne ze zacatku, doktor rikal ze to pak nestravi a hlavne kvuli kolice. Kvuli nim prorval prvni 2 mesice

paolin
20. lis 2008

jo, babykoliky...Vitu trapily az do pul roku. to byla fakt nocni mura ☹
mne mudr rikala, ze nedavat driv, jak za hodku a pul. asi je to individualni.
broucek uz je vzhuru a tvori hodnoty do pliny 😀

anta
20. lis 2008

Míšo, nene, čůránky vůbec necítím, spíš když se vykaká tak je to děsnej smrad 😀 😀
Já jsem se rozhodla, že malýmu budu dávat méně častěji přes den papat, protože jak je přežranej, tak to s ním není naprosto k vydržení, to je děs 😉

dite1
20. lis 2008

Honzik je mel do tech trech mesicu, ale to jsme si uzili, kdyz nespal nebo nejedl tak jen rval 😖
Bylo to neco hroznyho. Nikam jsem s nim nemohla i v kocare mi rval......... Nastesti ze uz je to v pohode!!! Ted je k sezrani

anta
20. lis 2008

Míšo, nejhorší na tom je, že člověk sám nevidí tu hranici, kdy je dítě hladové a kdy řve z přecpání. Malej teď hajá v postýlce a povídá si, je taky k sežrání. 😉

dite1
20. lis 2008

ja to na tom mym uz poznam, ale taky se nekdy spletu.
Teda Anto ja joukala na toho tvyho kluka a na to ze maji skoro stejny vek s tim mym je te tvuj pekny kus chlapa. Nas Honzik ma hlavicku ja ptacek, je celej drobouckej, ale zase dlouhej jak tyden pred vyplatou.
Mimochodem pekny fuksak mamca mi v cechach koupila podobny 🙂

e.k.t
autor
20. lis 2008

Tak u nás vyžehleno nakrmeno a chrníííí 😀

dite1
20. lis 2008

taky jsme jedli a tentokrat mi vypil 200ml rano to s jidlem jde, ale odpoledne je to horsi

paolin
20. lis 2008

Marti, ted jsem si precetla o tom papouchovi. no to je tedy blbina, vid? 😝 pres zivyho muzes alespon hodit hadr 😉
sousedi na chate maji zivyho papoucha Barcu. naucila jsem otvirat dvirka a frnkla jim na strom. to bylo halo pro celou vesnici. Barca je zelena, tak o to byla vetsi "zabava". odletela na nejvyssi smrk a jukala dolu. nakonec sletla na nizsi a nechala se nalakat na dobrotu. potvurka jedna 😀

paolin
20. lis 2008

jdu jist a pak pro Vitu do skolky. pak ho snad presvedcim k poo spanku no a pak povalim do kanclu. tak zatim!

dite1
20. lis 2008

my uz jsme doma, prisli jsme z prochazky, mela jsem ho v tom batuzku uz se pekne pronese.Vcera jsem se s nim vazila a mel 7kg300 tak za mesic pribral kilo

anta
20. lis 2008

Tak musím říci, že malej je dnes mnohem více v klidu, jak ho nekrmím pořád a hodně 😉

dite1
20. lis 2008

tak vidis ze je mu lip, neboj az bude mit opravdu hlad sam si o to rekne.
Yanik je dneska nejaky nervni, porad place a je mrzuty, ted nastesti spinka. Asi to bude tim ze zacina mit rymu.To budou galeje uz jsem to zazila jednou, chudak ani spat dobre nemohl a chrapal

dite1
20. lis 2008

jdu dozehlit vse co mi konecne uschlo a dat si sklenku vinka. Dneska je tu novy bojolais, je to tu kazdy rok tzn. ze je cerstvy tak jsem zvedava na jeho chut 🙂

paolin
20. lis 2008

no jo, Miso, vidis. dnes je treti ctvrtek v listopadu-den pro novy Beaujolais. at ti chutna 😉 pujdeme si na vecer sehnat lahvicku 🙂

dite1
20. lis 2008

rada bych vas pozvala ale je to trochu ruky 😖
skoda snad nekdy v cechach??! 🙂

anta
20. lis 2008

Holky, nechápu to, malej dostal napapat po čtyřech hodinách, snědl 150 a teď se mi v posteli svíjí bolestma bříška jako žoužel, no je tohle možný??

e.k.t
autor
20. lis 2008

jani tomu fakt nerozumím, ale beba je dost řídká, jestli by naměl mít tu 2 ta je hodnotnější