Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
19. únor 2009

To je správný, to beru 😉

martinka79
19. únor 2009

🙂 asi ho dám spát je vzhůru od pěti a teď tu jen hučí.

anta
19. únor 2009

Jé to znám, Honýš byl vzhůru už od 4, ale dneska to bylo dobrý, neplakal, něco pořád kecal a kecal 😀 😀 😀

paolin
19. únor 2009

tak Adam uz si dal svoji spací dvacetiminutovku a Vítek půlhodinovou scénu. asi tu scénu máme místo studené sprchy na pořádné probrání po ránu. to je hajzlík malej 🙄

paolin
19. únor 2009

Jani, to je bezva s tatinem 😒 by mě zajímalo, co ti chlapy někdy mají v hlavě!

anta
19. únor 2009

Paol, to vím zcela přesně, co mají v hlavě, nas.....! 😝 😀 😀 😀
Co ti to pořád Vítek dělá s těma scénama? Není na to už velký? Jedině puberta mě napadá, pošli ho k nám, my ti ho srovnáme a vrátíme ti ho buď jako andílka nebo jako sedm trpaslíčků 😀 😀 😀

martinka79
19. únor 2009

Pavli tak to nebyl ani malý odfuk viď. vítek se zase chtěl předvést, no ono to přejde. 🙂 my spíme, tedy já NE. prdelín ano.

e.k.t
autor
19. únor 2009

ahojky tak u nás se teda snídá, Joli kecá v postýlce, prostě chtěla do postýlky a ne spát ale dělat tam blbosti 😀

Jani asi to bere tak že neumíráš a penízky se budou hodit a odpověď co kdyby, dokud nenastane tak si to ani nepředstaví 😅 😝

Pavli teda Víťa je dílo 😅

martinka79
19. únor 2009

Ahojyk Evi, jolanka si oblíbila postýlka na řádění, super. 🙂

e.k.t
autor
19. únor 2009

no ony ty šprušle jsou prý super 😀

anta
19. únor 2009

Asi jo, Evi, já samozřejmě chápu, že penízky jsou třeba, ale on je doma oficiálně na OČR, tudíž první tři dny nedostane zaplacený a zbývající dny mého "marodění" dostane 50 procent z platu, tak co tam leze? 😠 To jako bude makat teď za poloviční plat a kdykoli oni si houknou, on tam jako zajíček přiskáče, jo? Trošku mi to připomíná vlezdoprdelismus, jinak to ani nazvat neumím 😠 . Manželka doma "chcípá", no jo, ale práce je to nejdůležitější! 😒

martinka79
19. únor 2009

to jo u nás de s nimi dá kroutit a tak čekám kdy si jednu vytádne a přetáhne někoho potom po hlavě 😀

paolin
19. únor 2009

Jani, kecá. prostě potřeboval zmizet 😉

Evi, to je sranda s Jolankou 😀

anta
19. únor 2009

Holky, já už nemůžu ani s Honýsem hrát hru "KUK", protože u nás se to hraje tak, že malej sedí v postýlce a máma se schovává a pak najednou vyleze a kuk na Honýše 😀 . Jenže on už je vyčůraný, on se vyhoupne na postýlce a vykukuje přes okraj, takže mám smůlu 😀 😀 😀

anta
19. únor 2009

Paol, to jsi měla včera vidět, zavolal mu šéf z práce a MM hned ožil a dokonce ho podezřívám z toho, že mu sakra zvedlo náladu 😝 😀 😀 😀

paolin
19. únor 2009

Jani, tak to zkus s dekou. to baví Adámka. schovám se pod deku a volám kde je máma a on se řehoní a deku mi z hlavy stahuje. ale je to kuliferda ten Honzík 😀

martinka79
19. únor 2009

Jani no to víš jak se těšil do práce. aby to tak neměl domluvené. hele zavolejte mi,že mě potřebujete 😀 😀 😀
No tak místo kuk v postýlce bude kuk po bytě. 😉

anta
19. únor 2009

Hrozně mu ta postýlka chutná, pořád ji ožužlává 😀 😀 Díky, zkusím to s tou dekou, dobrý nápad 😉

paolin
19. únor 2009

ono to bude tak i tak. prcí ti chlapy žijí. realizují se tam. a taky tam i utíkají za odpočinkem od rodiny. my můžeme leda tak velký prd 😉

martinka79
19. únor 2009

pavli hrajeme to podobně se vším co se dá dát na hlavu bu´d mně nebo jemu. 😀

martinka79
19. únor 2009

no ani prd si nejdu udělat jako odpočinek. hned za dvěřmi slyším BUM BUM! 😀

anta
19. únor 2009

No MM psal maila šéfovi a nabídl se mu, trubka jeden, že kdyby něco, ať zavolá, že tam samozřejmě přijede 🙄 , no je to Krutoš 😀 😀

martinka79
19. únor 2009

Hele ale co dostane many a ty si dhend něco pěkného kup, aby many byly zúročeny. Nebo kup Honýsovi.

paolin
19. únor 2009

tyjo..Ádovi ale smďákují nožičky 😀 no, typickej chlap 😀

martinka79
19. únor 2009

hele můj MM je v práci nepostradatelný armáda by bez něj klekla. 😀 a u sousedů armádník také. taky mají pocit, že bez nich to tam nefunguje.. 🙂

martinka79
19. únor 2009

Pavli ach jo zase další chlapský minus.
Jediněj kdo může říkat, že je nepostradatelný je Mirek Od pavči ten dělá sám na sebe. 😀 a rodinu.

anta
19. únor 2009

Paol, chlap má smrdět i z fotky a když ne, tak si má dát do kapsy kus hov..., to si pamatuj 😀 😀 . Honýšovi občas ty nožičky taky smrďákujou 😀 😀
Marti, TM je armádník ju? Týýýýýýýý joooooooo, tomu já říkám ochrana 🙂

martinka79
19. únor 2009

Viď. zítra můžeš v klidu spát bude sloužit celou noc. 😀 😔

martinka79
19. únor 2009

Moje kamarídka říká správný chlap má prdět a smrdět celý den. 😀

paolin
19. únor 2009

Marti, taky je Mirek už..jak se to po manažersku říká? burned-up? prostě už ho to se.. 😀 tak jsem mu říkala, jestli se už těší, jak bude seděl u kafíčka vybírat si modelky do šatiček 😀 ovšem otázka, jak náš svatebnošatový plán dopadne, že. ne, že by mě to děsně nelákalo, ale dělám to zejména pro jeho firmu.