Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
2. bře 2009

no já Mišáka uspala,a le jak je nachlazen spí neklidně.
početla jsem si v diskusích o vstabě i fotografovi docela mě pobavila i diskuse mám nejdražší šaty... či jaks e jmenovala. je to legrace. já na to vše nahlížím po 9letech manželství. no sranda. 😀

many
2. bře 2009

dobré ráno 🙂 🙂 🙂

martinka79
2. bře 2009

čauky many

many
2. bře 2009

tak jsem posnídala a budu šmejdit po netu 🙂 chtěla jsem jít s Ladíčkem ven,ale prdím na to 🙂 stejně čekám dva balíky,tak aspoň pak nemusím lítat na poštu 🙂 a Laďouška zachvíli půjde chrupkat,dneska jsme spali dýl,tak to má posunutý 😉

many
2. bře 2009

tak už chrní 🙂 jdu si udělat kávičku 😉 copak děláte vy 😉 a co máte dnes v plánu 😉

martinka79
2. bře 2009

aha tak to je prima, že jste si schrupli. a copak čekáš za zásilky, jsem zvědavá ženská: 😀

many
2. bře 2009

zase jsem kupovala nějaké věci na aukro pro Laďouša 🙂 je to paráda,když mám štěstí,tak vyhraju dost věcí a levně,minulý týden jsem vyhrála dvě moc pěkný košilky pro něho 86,tak bude na jaře nebo vlétě frája,sice už teď nosí 86 ale má toho dost a to mu pak dám k nějakým kalhotům 😀 už ho v tom vidím 😀

many
2. bře 2009

jinak jsem hodně kupovala trička a tepláčky,ty budou potřeba a tepláčky už teď ,to každou chvíli potřebuje čistý a gor jak bude chodit,to mi říkala sestřenka,že tak dvoje na den,né-li víc 😀 ale tak uvidíme 😀

martinka79
2. bře 2009

jo tak. oblečky. to já ráda taky kupiju. většinou ale zajedu u nás dosuper sekáče tam mají značkové oblečky za pár kaček. a jinak nakupuji na mimibazaru nebo od cherokee nové. zatím mám dost a nevybali la jsem zásoby od Nikolky. Jo tepláky klidně 3-4na den . to znám

martinka79
2. bře 2009

my budeme doma prdelínovi lezou dva zuby dole, je nachlazuen a má teplotu. ☹ děláme úkoly s niikolkou.

many
2. bře 2009

chudáček malej ☹ počkej a Nikča je taky nemocná ☹ ani nevím,jsem vás někdy nedočetla,tak ani nevím ☹

martinka79
2. bře 2009

no je od středy doma ve čtvrtek jsem šla s ní k dr. a ta mi říkala, že to může chytit Michla. no a asi to je tady. nikolka má jen biseptol. 🙂 asi ve středu půjde do školy.

many
2. bře 2009

no to máš super,že už máš i oblečky nějaké po Nikče,ale zase jak co,že 🙂 taky jsem ráda,že jednou to bude mít to druhý a nebudu muset už tak nakupovat,jinak cherokee - to mám taky ráda tady tu značku,je levná a pěkný věci má 🙂 no v těch sekáčích i od těch maminek se fakt koupí krásný věcičky,i ty košilky,nevím na kolik mě přišly,jestli jedna 30,- a něco ale vypadají jako nový a v obchodě bych za to dala o dost víc,takhle Ladíčkovi nakupuju hodně a má plno pěkných,jako nových věcí i těch kalhotů s laclema,...a neutratili jsme tolik co by sme nechali v obchodě,že 😉 my jak naschvál nemáme pokom dědit 😒 a ségra ta rodila dva měsíce po mně a Kvídoušek už taky nosí 86,jsou velcí no 🙂

many
2. bře 2009

přitom oba měří 74,ale jak jsou i ty větší plíny,tak třeba body z teska už nosí 12-18 a i 18-24 😀 jsou sice delší rukávy trošku ale jinak dobrý 😀

many
2. bře 2009

no tak ať je máš brzo zdravý a Míšánka ať zoubky moc netrápí ☹ teda já jsem zvědavá,kdy nám polezou 😀

martinka79
2. bře 2009

já udělal hned po zjištění pohlaví doma burzu a vše dala pryč co je pro holku,a le tepláky a věci sporotvní nikolka stejně nenosila růžové max. červené a to může i prdelín. mám dvě nové šusťákovky reeboky jelikož sehnat pěkné šustky a bundu co neřeže do krku to je úspěch. 🙂 ani já nedědila a i na nikolku ani na prdelína, ale seženu dost, hele já mám košile a tak dost a kalhot to kupuji u nás za babaku značkové super asi po 60kč.

many
2. bře 2009

Ladík bude asi bezzubej a nebude žádné vrtání,trhání,.... 😀 no to bych mu ale nepřála 😀

martinka79
2. bře 2009

dočkáš se třeba začnou naráz a nebude to tak zlé. 😉
no michal nosí 92-98vel. ale jak co. české věci nosí menší.
já sháním teďf piráta a vestu a bundu s odepínací vložku-mikinou. ale ne riflovku tu mám a nějak není moc k ižití a hejbací. 😀

many
2. bře 2009

no vidíš,ty si mi připomněla bundu na jaro,taky se musím mrknout,jednou jsem na aukru vyhrála pěknou mandtžestrvou,musím po ní mrknout jestli mu bude nebo ne,ať vím jestli musím kupovat 😀

many
2. bře 2009

riflovou mám pro něho taky,ale větší číslo to až bude větší,taky je někde schovaná,ale kde ,že 😀 😀

many
2. bře 2009

no Ladík už se pomalu bude budit,bobeš jeden a co Míšánek,spinká

many
2. bře 2009

super,tak teď jsem našla pěknou šusťákovou bundu co jsem mu vyhrála na aukru jednou a vel. 92 vypadá dobře,tak bude mít tu a ještě mrknu po té mandžestrové 🙂

martinka79
2. bře 2009

no vidíš. já na aukru koukám avětšinou to zajišťuje tatin.
Mišáken nespí kouká s Nikolkou na barbie a u toho si hraje a baští piškoty. 🙂

anta
2. bře 2009

Já teď sedím u PC a malej mi šmejdí mezi nohami a je zvědavej jak prdka 😀 😀 😀

many
2. bře 2009

tak našla jsem i tu mandžestrovou,je nááádherná ale 6-9 ☹ smůla,to mu nebude,zkusím ho do toho narvat,ale asi těžko 😒 tak to bude kdyžak na další no 😉

martinka79
2. bře 2009

to znám já něšco koupím větší schovámas vyndám až pozdě. tak to už nedělám kupuji aktální max. malinko větší co může nosit hned. to bylo i u Nikolky tolik zbytečných věcí. 🙂

many
2. bře 2009

no už je vzhůru a zkusila sem mu jí oblíct a takhle je mu akorát,ona je fakt boží,je tam kožíškovej límeček,ale když zvedne ruce,tak jsou rukávy kratší a to chce delší 😒 a svetr bych mu pod ní nenarvala,takže smůla,schová se na další,doufám,že se dobře narodí a že jí unosí 😀 no jinak já kupovala hodně věci dopředu a naštěstí to usnosil ale je fakt,že dost kalhot měl párkrát,ale když to třeba vyhraješ jen za 15,- např. tak to naštěstí nezamrzí 😀

many
2. bře 2009

jsem mu vytřídila mezi tím nějaké kalhoty,taky jsou už mu malý a nachystala další,co už teď může nosit,tak bude zase změna oblečení 😀

many
2. bře 2009

zase bude jako v novým 😀 😀 😀 holky ať už je teploučko 😉 že 😉

martinka79
2. bře 2009

to mě baví dělat dětem nakupovata uklízet jen toho máme nějak moc. 😀 už se u michálka krotím,a le u nikolky to bylo šílené ta měla co komplet jinou čepici a boty a vše. ježiš já byla trhlá. a na vesnici to ani neunosila.