Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
22. lis 2008

Ahoj holčiny, tak tady je bílo jak u dědečka na hlavě 😀 😀
Fuj Evi, jak tohle vůbec řešíte s malou? Já jen kdyby náhodou přestali topit, tak abych věděla, jak se tohle řeší

e.k.t
autor
22. lis 2008

No koupili jsme si ježíška halogenové topítko a směřujeme ho na Joli a má navíc pod dupky krom standartních fusek ještě punčochy 😅 a modlím se aby sotva zvládnuté nachlazení bylo zvládnuto bez pokračování 😒

anta
22. lis 2008

Teda, to je ale děsný,moc vám držím palečky, ať to přežijete všichni bez úhony 😉 Musíte se k sobě asi víc tulit a to pěkně všichni tři 😉

e.k.t
autor
22. lis 2008

no MM je věčne v tahu tak to nějak zvládáme samy 😉

dite1
22. lis 2008

ahoj holciny! Jak se vede??
U nas sviti slunicko a je 10stupnu. Volala jsem mamine a ta rikala ze na kladne chumeli a je -2
Ja se motam u plotny delam bramborovy salat a varim knedliky. Uz se na ne moc tesim, mamka mi privezla mouku tak vyvarim ceske jidlo....... 😉

e.k.t
autor
22. lis 2008

no slyšela jsem že s moukou je to ve Francii složitější

dite1
22. lis 2008

maji tu jen hladkou

e.k.t
autor
22. lis 2008

no to je složité na vdolky buchty a tak

martinka79
22. lis 2008

Ahojky holky atk já dnes vńevařila udělali jsme si pohodový den. dopoledne odjeli směr město a Nikolčin svátek oslavili v restauraci od jídla kávy moučníku poháru. Byla to pohoda. mišák byl skvělý, vydržel s námi u stolu na stoličce z IKei takže úžasné. Potom jsme jeli na menší nákup potravin spíše zeleniny a ovoce a nějaké věci v jednom skladě. jako podkolenky, ponožky, punčuchy. a pak do OBI. tam jsme si vyhlídli dlažbu a nějaké dopnky a pkoupili blbosti ahurá domů. 0bě děti byly milionové: Teď se doma dívají všichni na novou pohádku a popíjíme kávu. já budu plácat večer těsto na perníčky.

Jinak sních byl po ránu a chumelenice velká. nikolka už v 8.30hod byla venku. 🙂

Evičko to je tedy smutné a blbé, znám také se nám to stalo. tak se držte, jelikož Vás chci ještě do Vánoc vidět. 😀

Míšo tak to je blbé pouze hladká přijde někd ynevhod, ale i tak se z ní dá dělat dost. 🙂
tak krásný večer, noc a neděli.

e.k.t
autor
22. lis 2008

No gven jsme šli až teď večer, že tam není taková zima a nyní máme pocit že našich 15°C je vlastně teplo 😀

martinka79
23. lis 2008

krásné ráno. Jani tak jak jsi si užila včerejší den? 😉 u nás dnes bílo. 🙂

anta
23. lis 2008

Dobré raníčko, holčiny, včera to byla pohodička, Honzík je hodný a zjistila jsem, že za poslední týden nepřibral ani deka, což je dost zvláštní. Uvědomila jsem si, že u dr. nevážil přesně 8 kilíček, ale 7,9 a včera a dnes jsem ho zkusila převážit na lačno a bez oblečení a vychází mi váha 7,8 kg, tak jestli naopak neubral. 😕
Venku je krásně bílo, mám sto chutí vystrojit vánoce už teď, dokud je snížek 😀 😀

e.k.t
autor
23. lis 2008

no Jani taky mi to připadlo že by to byla sranda už teď, ale asi to necháme být. Jinak z předhlůášených 3 návštěv není ani jedna, každý se bojí našeho studeného odchovu 😝

martinka79
23. lis 2008

NO TEDY EVI TO JSOU SRABÍCI A ANI NEVÍ, ŽE MÁŠ URČITĚ ŠTAPRDLINKY NA ZAHŘÁTÍ, VIĎ.
Tak my máme skoro vařeno Nikolka bobuje a tatínek rpacuje na stavbě. 😒

e.k.t
autor
23. lis 2008

no jasně plný bar a božolééééé tak ho vypijeme sami hi hi hi včera bylo svatomartinskééééé mňaaaammmm 😀

dite1
23. lis 2008

Hola holky!!!
Vcera vecer jsme byli opet hrat loto a nic nevyhrali, mame nejakou smulu letos!!
Protoze jsem byla s MP Honzik spal po prve bez mami u tetky. Prave pro nej MP jede. Byl uzasny ani jednou nezaplakal a spal jako andilek. Ja z toho mela hruzu, ale vse bylo v pohode.
Jak se vede co u vas??
Jdu delat chlebicku v poledne mame navstevu na obed .............

e.k.t
autor
23. lis 2008

tak si Míšo návštěvu užijte, i počasí ať je fajn, právě si pouštíme Luidu Fuidu křidýlko nebo stehýnko tak jsem si na tebe vzpoměla 😉

anta
23. lis 2008

Teda Evi, to ti povím, to je fakt úděsný a kdy vám to opraví?
Teď dělám zapečené brambory s kuřecími prsíčky a sýrovou omajdou, to mám moc ráda, ham ham. Dobrou chuť všem k obídku 😉

e.k.t
autor
23. lis 2008

tak my měli vinnou klobásu s bramborovými mřížkami a česnekovým dresinkem 😀

alenka83
23. lis 2008

přeji pěkný zasněžený večer, jak se daří? Koukám, že jste si na obídek pochutnávali a vyvářeli, u nás studená plotna z venku🙂 No, to aby se manža nerozmazlil🙂 Včera se táááák moc opil, že byl rád, že dorzail dom. Byli jsme u kamaráda, vařil večeři pro kamarády, tak nás taky pozval. Bylo to 4-chodové menu, výtečný, fakt. Na tohle bych se nezmohla ani náhodou. Do půlnoci jsem byla já doma, hlídala tchýnka. Malý se vzbudil až ve 4 ráno, takže pohoda. Dneska jsme byli na procházce a zrovna tak chumelilo, že z nás byli sněhuláci🙂

co dětičky, jak se jim sníh líbí? Co Míšo taky Honzíkovi představit snížek?🙂

e.k.t
autor
23. lis 2008

no tak Joli když jí padl do obličeje tak dělala ksichtíky až jsem se tlemila 😀 😀

dite1
23. lis 2008

Honzikovi snizek predstavim za 3 tydny. Jede se do Cech huraaaaaaa 😀
Obed byl vyborny, chlebicky taky i na prochazku jsme sli.
Ted jdem do postylky na telku
Dobrou holky 😔

e.k.t
autor
23. lis 2008

Dobrou noc Míšo a návštěvu u rodičů si moooc užijte 😀

anta
24. lis 2008

Dobré ranko, holčiny, tak víkend jsem si užila v pohodě, sehnala jsem spoustu dárků a taky jsem si dost odpočinula od malýho 😉 🙂

martinka79
24. lis 2008

Jé Jani tak vyprávěj jak jsi relaxovala těšíms e na to.
Jinak krásné pondělní ranko. 🙂

martinka79
24. lis 2008

Tak Mišák se začal oficiálně stavět a docela vydrží s držením jedné ruky. a to zásadně když má v ruce své oblíbené auto a s ním jezdí po stole nebo se dačce. tedy to je šílenec.

anta
24. lis 2008

To je jednoduché, "hodila" jsem Honzíka na krk manželovi a moc jsem se nestarala, pěkně jsem se vyvětrala venku, sehnala nějaké ty dárasy a vůbec jsem odpočívala, jak jsem mohla. 😀
Jé, to je super, že ti Mišák stojí, to ti závidím, fakt. 😉
Chtěla jsem se zeptat, na jak dlouho mám odpo chodit s malým ven?

martinka79
24. lis 2008

No Jani pokud honzík v kočárku spinká tak klidně dvě hodinky, ale ty musíš s kočárkem vlastně pendlovat, jelikož není možnost ho nechat stát a jít si domů. tak si myslím, že hodinka stačí když je zima. jinak Mišák tedy zimu miluje. vytáhla jsme náš teréní kočár a klidně 2h chrupe déš´t , fujavice, sníh. je mu to fuk. No já chodím dkyž nemám třeba u tchýně kde mít kočárek tak na 40min a ptm třeba zase. klidně 3krát denně. 🙂

martinka79
24. lis 2008

taky u mí super roztěp a říká pápá a mává a táta. to vím na 100% jen tu maminu nějak hodil do kopru. ☹

anta
24. lis 2008

Tak jo, já právě nevěděla, jak s ním chodit ven. 🙂
Zkoušela jsem si ten růstový graf, jenže mám problém, vždy když tam zadám vstupní data, tak mi to ukáže jen výšku, ale ne BMI, já chci vědět, jestli malý není tlustý, ale ono se mi to tam neukáže, pořád to po mě chce, abych zadala vstupní data a ta už tam jsou zadaná, tak já nevím, jak to ovládat? 😉