Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
4. bře 2009

ještě mě čeká nádobí a konec 😀 😀 😀

martinka79
4. bře 2009

tak to jsi šikovná. já žehlím většinou večer když děti spí a u toho s Mm relaxujeme popíjíme baštíme atak. 🙂
my máme vše hotové vařeno a te´d čekáme až nám olévka trochu vystydne. kolem 11hod si dáme baštu.

many
4. bře 2009

tak si nechte chutnat 🙂 já dala malýho do ohrádky a hrál si během žehlení,jinak by mi furt stál u stolu a mohl byse spálit 😒

martinka79
4. bře 2009

no to já právě znám. já žehlím na prkně a on by tahal tu šňuru. já ohrádku nemám tedy mám cest. pstýlku, ale nějakd ěti do ní nedávám. dávám jím prostor života a zvyk na nebezpečí. 😀 jsem free matka.

martinka79
4. bře 2009

Mišák právě vaří s hrncema a pánvema to miluje. 🙂

many
4. bře 2009

já ho tam taky nedávám,ta je od toho když musím dělat něco v kuchyni a nebo potřebuju jít na wc 😀 😀 😀 jinak tam taky nebývá,já mu taky dávám prostor ať pěkně ťapká 🙂 a cest.postýlku nemáme,tu bysme nevyužili,nikam takhle nejezdíme

many
4. bře 2009

právě jsem si chystala žehlení,než šel spinkat a šup ke stolu a už chtěl zkoumat žehličku 🙂 ale pak jsem to žehení stejně nechala až se probudil,musela jsme být v pokoji u netu a poslouchat jak spí,aby mi nespadl z postele až se probudí 😀

martinka79
4. bře 2009

no jasně ona ta dřev, hrádka někomu slouží i na učení chození dítě chodí dokola. 🙂 však v prostoru mu je nejlíp, viď.
Michal tedy raději čtyřnožkuje a frčí do pokojíku k Nikolce než aby u něčeho ťapal to jen tak když šmejdí potvůrka a le rychlejší je to 4. 😉

martinka79
4. bře 2009

aha to je jasné. já proti ohrádkám nemám nic. mám spousty známých co je používají. 😉

many
4. bře 2009

jo,to Laďa taky rád kramuje v šuplíkách a oliizuje vařečky,cedníky,... už jsem musela přeházet šuplíky,aby nedošáhl tam kde jsou nože,nůžky,...no stejně tam dosáhne,ale většinou otvírá jen dva dole 🙂 ale musím ho hlídat,to je pak rychlost 😖

martinka79
4. bře 2009

právě těeď tu šmjedíkuje to chodí dobře ale jak uslyší nikol či hluk z venku šču pa čtyři a jede. 😝

martinka79
4. bře 2009

to jo. ,y toto máme hore a on miluje nerez misky hrnce a tak

many
4. bře 2009

to on někde spíš doleze a pak víc stojí a pokud může tak u přebalováku a vše vyhazuje,už dosáhne na všechny ty poličky 😀 no těším se na skříně a přebalovák bude prázdný 😀 už mě to moc nebaví,kolikrát za den to uklízet 😀 a teď jsem pro něj byla,utekl mi do kuchyně ke dveřím a stoupl si a čekal asi ,že někdo příjde 😀

many
4. bře 2009

teď jsem mu půjčila tatovu akustiku,tak bude chvíli klid 😀 😀 😀

martinka79
4. bře 2009

no to znám mě takto uklízí u nikolky v pokojíku a potom v ložnici a přebslovák otevře a už to jede. taky na vše dosáhne natahuje se na špičky a je to. a v pokojíčku to radosti na šmejdění. 😀

martinka79
4. bře 2009

Ládím by chtěl společnost mě takto michálek vyhazuje boty a chce abychom šli ven.

martinka79
4. bře 2009

jdem papat pokud bude chtít marod

many
4. bře 2009

tak dobrou chuť 🙂 no jak se naučí otvírat i skříně tak to bude goool 😀 na to ještě nepřišel 😀

many
4. bře 2009

jen u linky,pod dřez,to už si umí otevřít,už tam zahlídl jar,... tak je moc zvědavej a jak mu chystám jídlo,tak tam chce furt šmejdit,zachvíli mě to čeká 😀 nedávno stál u té linky a řev jak blázen,říkám mu ,co řveš pane bože 🙂 a on si otevřel jednou rukou ty dvířka a druhou ruku tam strčil,takže to zavíral a zároveň si skřípal prsty 😖 no naštěstí dobrý,vypadalo to fialově a pak nic naštěstí a plakat taky přestal rychle,no bude to ještě hodněkrát,že

martinka79
4. bře 2009

Many to bude častěji to znám náš otevře šuplík u něj si stoupne a jednu ruku do něj stří a druhou ho zavře nebo u skříně. ale naučit se to musí.
jinak noc moc nesnědl a už ´leží snad bude spát. byl nevrlý teplota 38,2st tak uvidím.

martinka79
4. bře 2009

nebo do koše na prádlo to jendou taky bulel zapoměl tam palec. ☹

e.k.t
autor
4. bře 2009

no do kuchyně máme vrátka, ale jinak Joli může v podstatě kam chce 😉 skříňku už taky objevila a šuplíky taky 😅

martinka79
4. bře 2009

to je šilulka kramovnice. jdu si dát oběd a relax u tv. přečtu si maminku Miláček mi ji včera dovezl. 😉

e.k.t
autor
4. bře 2009

no Marti takže pokud ještě nejde o život jde o h.... 😉

martinka79
4. bře 2009

jasně já taky si říkám prdelín mě cvičí abych nevyšla ze cviku v práci potom. 😉

e.k.t
autor
4. bře 2009

no co kdyby nám úplně zakrněl mozek?

martinka79
4. bře 2009

no to se nestane. 🙂

many
4. bře 2009

tak jsem tu,po obědě,nádobí umytý a Ladík hajáá 🙂 tichoooooo 🙂

many
4. bře 2009

jdu si udělat kávičku 🙂

many
4. bře 2009

všichni odpočíváte co 😉 🙂 jéééééééééééé to tichooooooooooo