Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
5. bře 2009

Ali, úplně, jak u vás. ještě ještě teda o jednoho nocležníka navíc 😀 dnes totál pročuraného..

anta
5. bře 2009

Zjistila jsem na sobě změnu, jak Honýš roste, tak jsem čím dál tím víc v pohodě. Předtím jsem mívala takřka depky, když se probudil, tak jsem z toho byla špatná až hrůza. Teď se s ním dá krásně hrát, komunikovat, i když mi říká pořád táta 😀 😀 😀 Těším se na každý další den strávený s Honýšem a prostě nejančím, i když se mi přetáčí u přebalování a dělá kraviny, převlékám ho klidně i půl hodiny a nenaprdne mě to 😀 ,dá si říci, když na něj člověk houkne. Umí si sám ke mně přilézt po kolínkách, když chce obejmout, fakt super pohoda 😉

paolin
5. bře 2009

Jani, já měla u Vítka úplně to stejné. panická hrůza, že bude vzhůru. zvlášť v porodnici to byl mazec. to si pamatuju do teď 😀

e.k.t
autor
5. bře 2009

Jani no to je super, možná jsi byla fakt vyčerpaná nemocí a bezmocí z dr 😉

paolin
5. bře 2009

jinak můj další životní poznatek 😅 starší sourozenci vždy tvrdí, že mladší je více prosazován. už to chápu. když vidím, jak Vítek Ádovi vše bere, "povyšuje" se na něj..tak toho mrňouska pořád bráním. je mi ho úplně líto. pro něco si přileze a v tu ránu je tam Viky a před nosem mu to sebere.

paolin
5. bře 2009

Jani a co ta nová Mudr? už jste u ní byli?

anta
5. bře 2009

Je to krásný pocit, že si konečně tu mateřskou dovolenou mohu užívat. Netvrdím, že je Honýš neustále hodný a bezvadný a bez mouch, ale už mě to prostě tak nerozhází, když je umrčený, hmmm. 😉
Jo Paol, to mi povídej, já fakt občas byla zralá na chlastání nebo na provaz 😀 😀 , nic příjemného. A v porodnici mi malej řval od 10 do tří do rána, nikdo za mnou nepřišel, kdybych třeba blbě krvácela, tak bych tam umřela a oni si toho všimli až druhý den ráno v 9 😠
Evi, nechápu, jak tamta dr. mohla ten atopický ekzém celých 8 měsíců zanedbávat, bych jí čutla do úsměvu, fakt. Co já vím, tak malej má ty fleky tak od týdne narození.

anta
5. bře 2009

Paol, byli jsme u ní a dobrý. Ta stará dr. zanedbala malýmu atopický ekzém 😠

many
5. bře 2009

Dobré ráno 🙂 🙂 🙂 🙂

many
5. bře 2009

anta - Láďa má taky velkou hlavu jak pytel od banáánu,Láďa se v davu neztratí 😀 😀 😀 46 cm 😀 😀 😀

anta
5. bře 2009

Dobré ranko, Many, dala jsem si do alba fotku Honýše, kterak rabuje skříňku v obýváku 😀 😀 😀

many
5. bře 2009

ali - u nás je taky finanční krize ☹ tento měsíc máme technickou,tatin bude platit opravu kytárky a doplácíme za elektriku 2 200,- 😠 takže sííííla 😒

many
5. bře 2009

anta - šikula 🙂

many
5. bře 2009

jinak u nás dnes noc super,spal až do rána a první kojení až o půl 7 🙂 jinak taky ted spí pár nocí už snáma,protože jak má ty stavy plačící,tak mě nebaví furt lítat k postýlce,takhle mu dám dudla,pohladím a je tuhej 🙂 začal sebou hrozně šít,takže chvíli má hlavu u tatu a nohy u mě a pochvilce naopak 😒 takže v postýlce být nemůže,to ho budí jak se zapříčí do těch mezer a nebo se odstrká až nakonec postýlky a nemá kam dál,no snad to brzo přejde a bude zase u sebe v postýlce,dnes to ozkoušíme,když spal už dnes líp 😉 jdu ho uložit 😉

paolin
5. bře 2009

Jani, to je ale šikovnej chlapeček! 😀
zanedbala ekzem jo? kravka jedna! 😠

Many ahoooj! 🙂 joo..krize je snad všude. hlavně, že aspoň není partnerská, ne? 😉

anta
5. bře 2009

Paol, krásně řečeno s tou partnerskou krizí 😉
Zanedbala, při každé prohlídce jsem jí o těch flecích říkala a ona, že to je dobrý 😠 Naposledy mi slíbila mastičku na ty fleky, ale na receptu nic nebylo, jen vigantol a ještě k tomu Honýšovi napsala rodné číslo jako holčičce 😠 Včera jsem tady psala, že mi přijde silně trapný chodit k dr. nadupaná informacemi a chytřejší než samotná dr. 😉

paolin
5. bře 2009

no jo..jak říká Mirek - ti doktoři..
Adámek zkoumá smeták, tabletky do myčky..asi je to mooc dobrý! jdu mu to sebrat.

anta
5. bře 2009

Už jsem si u té dr. připadala jak ten Pandrhola, co měl praxi bez papírů.
Adámek chce být čistý 😀 😀 😀

many
5. bře 2009

jo,jo Paol ještě aby byla partnerská to nééééééééééé 🙂
no ty 3 noci nás prostě vždy probudil řev,jestli se mu něco zdálo,nebo jsme si říkali,že by zoubky 😒 ale dala jsem dudel,pohladila zase usnul,ale párkrát za noc,tak jsme si ho nechali u sebe,abych vždycky se zalepenýma očima nehledala po zemi ,v postýlce,.. dudla furt dokola 😉 a je klidnej u nás,ale dnes to bylo fine,takže snad už bude zase v postýlce no,uvidíme 😀 teď už chrupká a u nás krásně vysvítává slluníčko,takže po obědě nepůjde chrnět do postele,ale do kočárku 😀

many
5. bře 2009

no a nebo bude úplněk,tak je to možná i tím 😉

many
5. bře 2009

téééééééééda ,že by přišo jaro 😀 😀 😀 už se těším na prochajdu 😀

e.k.t
autor
5. bře 2009

tak Joli je ten zub už i vidět, škoda že jen když dělá tačúda ☹

many
5. bře 2009

to neva,ale je tam 😀 😀 😀

e.k.t
autor
5. bře 2009

no jasně, to kosání a zlobení je od toho, ale to vztekání ráno ani omylem, zdá se že na nás dolehla separačka ☹ takže asi ani na wc 😝

many
5. bře 2009

jsem si nachystala rychle jídlo,ať posnídám,než se Ladík probudí 😀 😀 v klidu 😀 😀 on vždycky tak kouká ,že mu nedám a přitom jedl,pochtívááá 😀

e.k.t
autor
5. bře 2009

no já se taky začínám dělit o suchý rohlík, nebo dávám do ruky křupku a je to 😉

paolin
5. bře 2009

Evi, to je hezký! zoubeček děla kuk na mámu 😀
drobečci začínají fázi mamánků. to je na houbelec..

Adámek konečně usnul, tak jdu obědvat-padám hlady. mám z toho nosení tedy ruce, jak opice 😝

many
5. bře 2009

jo,jo už se začíná pomalu a jistě mamákovat 😀 😀 😀 😒

many
5. bře 2009

to Ladík už se má každou minutku probudit 😒 mohl by to natáhnout na hoďku,ale to nehrozí asi

paolin
5. bře 2009

tak teď jsem narazila na jednu uživatelku koníka, co má doma 3 letou holčičku, 15ti měsičního chlapečka a v září čekají dvojvaječná dvojčata. tak to je hustý 😨 no, smekám před ní!