Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
5. bře 2009

Jani 😀 😀 😀 umíš člověka pobavit hele já mám zexe poklicové a pánvicové království

e.k.t
autor
5. bře 2009

no Joli by si taky dala říct, ale já jsem macecha a nesmí tam za vrátky, musí jí stačit že ji pustím do předsíně 😅

anta
5. bře 2009

To, Marti, musí tedy nohy jezdit jedna radost 😀 😀
V pondělí jdu na gyndu, dostávám "to" jednou za čtrnáct dní a trvá mi to skoro 20 dní než to skončí. Myslíte, že by mi to tělísko mohl hned vyndat a dát mi tu mirenu? Dá se to takto vyměnit hned?

martinka79
5. bře 2009

jo mohla by ti to udělat ned naše to dělá
alwe musíš jí kvůli mireně zavolat. 🙂

martinka79
5. bře 2009

to je mi líto, že top takto máš. ☹

anta
5. bře 2009

Já mám pana doktora, ženský nesnesu 😀 😀
Už jsem tam volala, jdu tam v pondělí. A proč se musí volat kvůli té mireně? On mě poslal do lékárny pro to tělísko, tak by to tam asi měli mít v lékárně, ne? No mě to už pěkně štve, už mám pocit, že nedělám nic jiného než krvácím, myslela jsem, že se to ustálí, ale trvá to už 5 měsíců ☹

martinka79
5. bře 2009

aha tak anše dr. to má u sebe nebo to objedná či doveze nevím,a le když si kámoška měnila tělísko tak si tam volala já si to také nahlašovala a ona vyjme a hend druhé šoupne.
No chodila roky k chlapovi, ale tady je dobrá dr. tak jsem u ní. No měla jsem být na prohlídce v lednu ještě jsem se nai neobjednal, ale taky kdy, že s dětmi se táhnout k dr. 😒

martinka79
5. bře 2009

já menstr. takže to je pohoda

paolin
5. bře 2009

holkýýý! Áda chodí! to je prča 😀
jdu ho dát chrnět a pak zkusím Evičky testíky.
Marti, do nemocnice? to je to tak na levačku? ☹
Jani, to je divný! někde jsem četla, že některé druhy tělísek můžou krvácení způsobovat. jsem zvědavá, co ti Mudr řekne.

martinka79
5. bře 2009

Pavli gratuluji k chození.

anta
5. bře 2009

To bych nebyla proti, kdby mi to tělísko šoupnul hned. Tohle je fakt neúnosný 😒

martinka79
5. bře 2009

hm to ti věřím. ach jo. no já uložila prdelína snad bude spát už to sním bylo na palici

paolin
5. bře 2009

Marti, tak si hezky odpočiň!
Jani, to je fakt na...Mudr to určitě nějak vyřeší 🙂
mažu za Vítkem. jdu mu kreslit sněženky. nějak najednou nevím, jak vypadají 😀
na poště jsem už byla a cestou ze školky jsme krásně chytli pana pošťáka, který nam vezl Adámkovou Avent brmbu. tak mám radost 🙂 obsahem je 150ml, no akorát pro něj 🙂

alianka
5. bře 2009

Marti teda s tema pruduskama je to fakt blby ☹ tak snad bude Misanek brzo fit. Paol no to je bezva ze Ada uz chodi, moc gratuluju, je to sikulka!!! Jani to mas teda vybornou antikoncepci, kdyz porad krvacis ☹, to pak ani nezbyva moc dnu, kdy ten antikoncepcni ucinek vyuzijes co 😉

martinka79
5. bře 2009

vypadá jako zdravý bez teploty teče mu rýma akašle vyjímečně to my řekněte a průdušky 😕

anta
5. bře 2009

V pondělí tomu udělám přítrž 😉 , já jsem sama jak za groš kudla a ještě to krvácení mi tedy síly nedodává. Taky to stálo jen 500,- Kč, ta kvalita je děs běs. Ali, je to super antikoncepce, žádný sex, žádné děti 😀 😀 😀

e.k.t
autor
5. bře 2009

no třeba se to chytlo dřív než to měloprůvodní jevy 😉

alianka
5. bře 2009

Marti myslim ze ten kasel se muze rozjet ve chvili kdy zacne jakoby odkaslavat, nekdy to jen tak pali nebo skrabe a kasel skoro neni, rozjede se pozdeji ☹ mas nejakou tymianovou masticku, co bys Misovi mazala na hrudnicek a zadicka? to hodne pomaha, vyborna je treba od firmy Just.

anta
5. bře 2009

Paol - gratulace veliká, supeeeeeeeeer 😀 😀
Jen v duši doufám, že jsem zdravá, cytologie dopadla dobře, ale co člověk ví, mám trošku strášek ☹

martinka79
5. bře 2009

Evi asi ano.
Jani, to jo, ty by jsi nám taky mohla spodenm utéci a co my potom tady. 😀 za 500kč ti tam dal snad dvě diody.

martinka79
5. bře 2009

POavli sněženky jé ty jous pěkné mám jich plný trs v úschvně po odkvětu jodu na náš pozemek. 😀

anta
5. bře 2009

Marti hahahaha 😀 😀 😀

anta
5. bře 2009

To jsem si tam mohla rovnou strčit tu pětistovku, asi by to vyšlo nastejno 😀 😀 😀

martinka79
5. bře 2009

Jani ty jsi zdravá jako řípka. ali nemám budu muset jít koupit. jé zase lékárna ty vydřiduši. aspoń, že toto se nekupuje na recept. 😀 takže Just tymianová mast. díky moc.

martinka79
5. bře 2009

to by tě někdo ukradl. 😀 či vykradl. Jani neboj v pondělí to dr. napraví
Ali já ji na netu nemohu najít.

anta
5. bře 2009

Spíš vykradl, protože kdyby mě někdo ukradl, tak by ještě rád vrátil a právě za to by ještě rád zaplatil, že si mě MM vzal zpátky 😀 😀 😀

martinka79
5. bře 2009

🙂 tak to snad ne. ty jsi hosný nenákladná a užitečná.

martinka79
5. bře 2009

jdu si uavřit kávu a odpočívat. sice bych měla úkolovat s Nikolkou,a le to se nedá.