Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
6. bře 2009

já tvarůžky miluju a tatin taky 😀 😀 😀 nedávno jsme je měli obalovaný s hranolkama a oblohou 😀

paolin
6. bře 2009

holky, koukám na beremese. docela prča, jak holčiny nakoupili botky přes ebay a teď je hojně prodávají, páč jim nesednou. sleduji i diskuzi o nákupu šatů přes ebay. dobrý pak porovnávat originál na fotce s realitou. nevím, nevím..ti češi by si fakt dali i koleno vrtat, kdyby tím ušetřili..

paolin
6. bře 2009

Many, Mirek taky tvarůžky rád. hlavně smažený. může je ale baštit leda, tak s mojí mamkou 😀

anta
6. bře 2009

Až budu malému kupovat botičky, tak jedině značkové, to se klidně přes kapsu plácnu, nechci, aby měl zničené nožičáky 😉

many
6. bře 2009

holky mizím se chystat ven,zatím pa pa

anta
6. bře 2009

Já, co se týče sýrů, tak je miluji, ale nemusím ty balkánské a takové ty tvrdé s plísněmi. Mám ráda romadur, to jooo a teď kupuji hermelín Baladur, je to taky slušný smradlák, ale je mňam 😀 😀

anta
6. bře 2009

Paol, myslím, že jsou věci, které by se opravdu přes net kupovat, i když jsou tisíckrát levnější 😉

paolin
6. bře 2009

tak já jdu vařit, než se mi Áda vzbudí. Vítek jde dnes domů poo. to se zase nezastavím.
ale zítra razím na oba zápasy. a vzhledem k tomu, že mezi námi hrají kadetky, tak je to na celý den. docela se těším. potřebuji vypadnout od dětí 😔

anta
6. bře 2009

Paol, to chápu 😉 Uvař něco dobrého a pošli mi ochutnávku 🙂

martinka79
6. bře 2009

Pavli prima vařeníčko, já dnes nevařím. Jani já má polévkové dny pořád. děti polévky milují, ale kdo je má vymýšlet. jinak dáky za radu jak použít býrle 😀 😀 😀
amny já věděla, že na ně klidnout,a le že tam měli takový sek.
sháním pro prdelína kalsiku bílé body s dl. rukávem bavlna skoro nikde nemají 86-92- ach jo. on je tak rád nosí.
Jinak tvarůžky miluje Michal, nohy smrdí Prdelínovi. a já tvarůžky nedělám.smrdí po nich byt..... 😝
many pošli receptík abych udělala MM radost. díky ti moc moc. Pěkně nakup můžeš i mě. pošlu ti many na účet.

martinka79
6. bře 2009

Jani boty taky kupuji v obudvy. neřím že všchny jelikož Nikol na lítačku občas koupím levnější, ale jinak jako málaá měla přehlídku bot vše z obuv. 😀

anta
6. bře 2009

Tak Honýšek si říznul skoro dvě hodinky spánku a je čiloučkej jak včelka 😉

martinka79
6. bře 2009

tak si to spolu užijte u nás jetšě spánek nebyl

anta
6. bře 2009

Musím se vám přiznat, že u nás není jediný den, kdy bych Honýškovi neřekla, jak ho miluju a že jsem ráda, že ho mááááááám 🙂

martinka79
6. bře 2009

Jani to já vím, a víš jak jsme šťastná za naše dva drobky. 😀 právě jsme rpobírali hračka máme jich hroooooooooooooomadu. jen mu to říkej on si to rád připomene až bude velký.

many
6. bře 2009

už jsme tadyyyyyyyyyyy 🙂 hele taky vám vypadává koník nebo jen mě 😠

many
6. bře 2009

teda to bych taky brala aby mi spal dvě hoďky v kuse 😉

martinka79
6. bře 2009

Many mě nevypadává.Michálek chrupe zase bez jídla ach jo. ☹ Nikola uklízí pokojík to bude zase do večera.

martinka79
6. bře 2009

já se vyvalila na balkon to je nádhera slunečno teplo jako na jaře. tak yjsem si na balkon dala jarní květinku. zatím jednu.

martinka79
6. bře 2009

Many třeba až bude spávat jen jendou denně tak bude spát určitě hodinua víc.
utaháš ho venku a potom po obědě hurá na pohodu.

paolin
6. bře 2009

Many, Vítek se naučil spát, jak píše Martinka. vydrží dokonce i hodinu a půl! teď už tedy jen vyjímečně. spává poo tak 1-2 týdně.
Adam teď chrní. jdu si dojíst oběd, páč mě mrňous nenechal.

paolin
6. bře 2009

u nás furt leje. už je to docela na bednu...

many
6. bře 2009

u nás je furt pod mrakem a sem tam poprchává 😒
koník mi vypadával tím,že haproval net 😠 jsem si pak všimla,že mi blbne i pošta a icq 😠 už dobrý

anta
6. bře 2009

Tak jsem byla s malým nakupovat, nakupoval se mnou a pak na cestě domů usnul, to je šikulín 😉

e.k.t
autor
6. bře 2009

Tak konečně chvilka času, Joli usnula. hurááááá 😉

martinka79
6. bře 2009

Jé my už jsme vzhůru. 🙂 ale spal krásně až do 13hod. udělala jsme úkols Nikolkou z matematiky a musím říci, že čím více počítáme tím větší má představivost a nepotřebuje své prsty. za chvliku bude lepší jak já. 😀

Pavli a co jsi kuchtíkovala?

martinka79
6. bře 2009

Á asi jste někde rozutíkané, u nás bylo prima najednou tu je mraka a je fujky, tma a začne na 100% pršet.

anta
6. bře 2009

Holky, Janička si udělala radost, 😀 😀 😀 koupila si čtvrtky, pastelky a fixky a budu malému malovat nějaké obrázky a vystřihovat a chci je nalepit na okno dětského pokojíčku a též na dveře, ať to tady má ten náš kluk trošku veselejší, už se na to moc těším, i když moc malovat dvakrát neumím, ale to neva, nějaké sluníčko a autíčko snad zvládnu 🙂

anta
6. bře 2009

Pro doplnění, moc mě baví pro Honýše vymýšlet různé blbosti jen aby se zabavil a aby se mu to líbilo, konečně se můžu taky na někom vyřádit 😀 😀 😀

e.k.t
autor
6. bře 2009

Tak my uvařili a naplnili pupíky, Joli ještě chrní, zub už je venku a v noci přeřízl žilku tak bylo něco krve, ale už je to dobré 😉 a vedle se na povrchu dásínka objevila krupička, jak se tam chystá pomalu další klofák 😅