Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
7. bře 2009

ach jo tak ho rychle uzdrav
teď jsem se rozčíla v jedné diskusy psala tam jedna miamina že za zuby akazy dětímůžou rodiče 😠 Moje Nikolka je pečlivá já takéa chuděrka měla dva kazy a muselí vrtat asi 4-5letech a dvakrát trhat rostoucí zub jelikžo za nimi rostli už druhé. tak jsem jí to tam napsala. se mě to i dotlo. ☹

anta
7. bře 2009

Bojuje s tím jak drak, je to šikulka, normálně jsem učesala, než ti dva přišli z procházky a Honýš na mě kouká, jako by mě nemohl poznat, no to je strašný! 😅 😅
Rodiče za kazy dětí mohou jen v těch případech, když jim pořád kupují sladkosti a tak, ale pokud k tomu má dítě dispozice, tak s tím nic rodiče bohužel nesvedou, já to znám z dětství, mě vrtali fakt pořád 😝 😝 😝

martinka79
7. bře 2009

no nikolka nejí ani sladké a má vý´ážně zubní základ na hovno.-
Jani fotečka pěkná

monkia.pv
7. bře 2009

ahojky holky,tak uz jsem drobecka malinkatyho ulozila!byl to celkem narocny den!Mela jsem tu kamosku s malym!bylo to fajn a Vaneska jak radila-jeje!Je to fakt divocak!
Ali u nas je to s MM to same,take potrebuje chodit s klukama na pivo(a prijde az rano) a taky nechape co mi na tom vadi!Vzdyt on se potrebuje odreagovat-mi vzdycky tvrdi!A to ze je treba 14 dni mimo republiku a pak chce jit sotva jak prijede na pivo to bych ho vzdycky nejradeji prerazila!To jsem pak nastvana a schvalne mu rano na to dam malou do postele at hezky vstava! 😀 jsem potvora!
Jani klokanku mam taky a je to fakt super vec kdyz je mala protivna,tak ji tam, soupnu-ona je spokojena ze je u me a ja mam klid a to ji jeste vzdycky do ruky strcim varecku kdyz varim a kdyz treba utiram prach tak ji do ruky soupnu hadru a mas videt jak je krasne uklizeno! 😀

monkia.pv
7. bře 2009

jee Jani Honzulik je krasnej!A jak krasne rabuje! 😀 Musim se mrknout do albicek at vidim jak vam ti mrnousci pekne rostou a lumpaci!

paolin
7. bře 2009

ahoj holky! jdu jen na skok. za chvíli uložím Vítka a asi padnu též.
dnes jsem měla den bez dětí 😉 vrátily jsme se ve čtyři 🙂 první zápas výhra 3:0, druhý prohra kontumačně. měly jsem dva úrazy - nejdříve totálně vyvrknutý článek na prstu a následně výron kotníku + vazy. takže dost drsný! kravka soupeřka se ani neomluvila 😠 dupla naší nahravačce na nohu. nu, sportem ku zdraví..
tak prima noc všem!

monkia.pv
7. bře 2009

jee Pavli den bez deti!To bylo aspon odreagovani ze?!No tak to je teda drsny ty urazy!Ja uz se jdu taky netahnout,ale k telce! 😉

e.k.t
autor
7. bře 2009

Pavli ještě že se ti nic nestalo 😉

alianka
7. bře 2009

holky mi vubec nesel konik ☹ a pak jsem uz uklizela ten pokoj na skoleni a tak jsem to nemohla uz zkouset. Jste zlaticka za povzbuzeni, ja vim ze ono je to skoro vsude stejny, no jsme zeny silne a musime to zvladnout a manzilky si nezabit 🙂 u nas to nakonec dopadlo dobre, sice pul dne dusno a hadky, ale nakonec usmireni a MM udelal i vecu - bramboraky 🙂 tak jsem se nechala uplatit 😉 Monki Vaneska je sikulka, ze s Tebou uklizi 🙂 Valus se mnou dneska v klokance luxovala 😀
Paol hlavne ze jsi v pohode, teda mate to tam docela drsne 😉

anta
8. bře 2009

Dobré ranko, holčiny, tak u nás byla noc naprosto příšerná 🙄 🙄 , malej má rýmu a hlavně celou noc kašlal, má suchý dráždivý kašel a táta ten byl v hospě, vrátil se ale kvůli nám v půl desátý, což je fajn, ale usnul a já do 24 hodin vůbec nespala, vždy když začal malej kašlat, tak jsem ho chvíli ponosila a pak položila a pořád dokola ☹ Rozhodla jsem se nakonec, že si ho vezmu do postele, máme jednu v dětském pokoji, tak jsem si tam ustlala a Honzíka jsem si vzala k sobě, no a pak ve 24 hodin vstal MM, poslal mě spát a nespal zase on celou noc, chudák. Psala jsem dr. maila, že máme tyto problémy s malým, ať poradí, co s ním máme robit. Honýš je ale jinak dost v pohodě, vysmátej, občas si i hraje, takže to vidím na nachlazení ☹ Ale i to dá setsakramentsky zabrat. Dala jsem mu Hedelix, ale zabírá jen na chvíli, tak nevím 😔

martinka79
8. bře 2009

ahojky

martinka79
8. bře 2009

Jani víš že toto stejné začínalo u nás s Nikolkua potom s Míšou. raději bych jí zíz´tra brnkla pokud by ti nenapsala apotom bch se s ní domluvila. aby to chuděrka atyk nechytil na průdušky. nechci strašit a nic přivolávat.

Holky tak nakonec máte ukázkové manžílky.
U nás normální odpoledne já sama na děti , Mikolka venku a Michálek se nudil. potom jsem si zahráli a chystali veču, při koupání přišel tatínek prdelku rozmazloval. Večer v provedení dvou lemer. já unavená a michal z práce a stavby a to dnes frčel do služby, kde si ani na minutu nedáchne, ale budu já ho snad litovat? 😀 kdepka.

Pavli jj sport to znám to je o zničení já z basketu mám snad všechny prstíky po zlomenině.
ty jsi snad v pohodě, užila jsi si to.

e.k.t
autor
8. bře 2009

no u nás neutrální skoro tichá domácnost 😀

e.k.t
autor
8. bře 2009

VŠECHNO NEJLEPŠÍ K MDŽ 😀 😀 😀

martinka79
8. bře 2009

Tak si pokecáme spolu já jsem dnes sama s dětmi a to od 14hod bude Nikolka karnevalovat a my budem úplně sami. 😀
jé dnes je MDŽ to já úplně zapoměla. tak tobě Evi též vše nej.

martinka79
8. bře 2009

A jo, dnes má Mišák 11měs.tak mikdo mi nepopřál. 🙂

e.k.t
autor
8. bře 2009

jé Marti tak to honem napravím všechno nej nej nej Miškovi, já myslela že je 9. ☹ 😉 😀

martinka79
8. bře 2009

kdepka 8. tedy doufám. 😀 díky ti.

e.k.t
autor
8. bře 2009

no já už v tu dobu byla v nemocnici, takže jsem měla informace, ale kolikrát jsem je nezanesla do PC a teď je nemám 😀

martinka79
8. bře 2009

to nevadí. 🙂

martinka79
8. bře 2009

mě dnes čeká s Nikolkou nácvik psaní s. to bude veselo doma 😀 Michálek rabuje u nikol pokoj a ona čumákuje na bednu na hřiště 7. mě se tak nelíbí,a le djno dopoledne u pohádek ji nezabuje. 😀

e.k.t
autor
8. bře 2009

no už jsem si to poznačila do deníčku, takže jestli jej opět někam nezaložím, já bordelář, tak to třeba budu vědět 😉

e.k.t
autor
8. bře 2009

no taky tam načerpá nějaké povědomí, si myslím. v pondělí sviští do školy?

martinka79
8. bře 2009

ano děsné. to bude doma ticho a prázno

e.k.t
autor
8. bře 2009

no to asi jo, já zase budu sirotek, že Martin bude stěhovat martina do jeho bytu, už se to vleče přes měsíc a fakt mne to ubíjí a nic z toho

martinka79
8. bře 2009

to ti věřím, já to znám akorát, že Mm dělá na našem a výsledek je vidět a má efekt.
Vydrž budu ti dnes dělat společnost s otravovat tě. 😀

anta
8. bře 2009

Holčinky, nebojte, stále jsem zde a přeji vám vše nej k MDŽ, tak aspoň nám něco zůstalo ke slavení 😀 😀 😀
Marti, jen pro tebe, dnes jsem spala 5,5 hodiny, to je super, že? (vtip) Dnes si hlavu do písku teda fakt nedám 😀 😀 😀 😀 😀

anta
8. bře 2009

Marti, Mišulínkovi vše nej nej k jedenáctinám 😀 a ať ho rodiče nezloběj 😀 a velkou pusku na čelíčko 😉

martinka79
8. bře 2009

Jani to mě moc moc mrzí, vážně hned jak jsem si to přečetla tak jsem tě litovala vím co to je, když máš skoro probděnou noc. ☹ já vím, že to neberš vážně když ti občas napíši nějaký ten rejpanec, viď. 🙂

martinka79
8. bře 2009

Mišán šel hajat.