Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
24. lis 2008

Ale prý na svůj věk vůbec nevypadám i lidi na ulici na mě koukají jako bych Honzíka někde ukradla, obzvláště ženský, tak na ně házím otrávené ksichty, aby koukaly někam jinam 😀 😀 😀

dite1
24. lis 2008

Ja myslim ze se duchodu ani nedozijeme, alespon tady ne porad to prodluzujou.... ☹
Dokazu si predstavit jak umru v praci pri toceni rulety 😀

dite1
24. lis 2008

Tak vidis taky vypadas na mladici. Ja ani nevim jak vypadam ja...

e.k.t
autor
24. lis 2008

Míšo tady taky, a s věkem MM slavil před týdnem asi 34 a já po vánocích 33 a připádáme si v pohodě, ale důchodu se taky nedožijeme 😝

dite1
24. lis 2008

Vdude to jde do stejnyho pekla!!! 😠
Ani si nedovedete predstavit jaky jsem antipolitik, tady z nas zdimou porad jen penize a me to leze vsechno krkrem. Proste to nesnesu. Nahore se cpou a mi jen platime dane jako blazni. Neni to tu jako v Cechach, babka ta plati 1000KC na rok za barak a mi tady jen za byt 700E a k tomu se musi pocitat dane z vydelku (asi jedna vyplata) plus dane za pobyt za televizi brzy snad i za to ze dychame......Musim prestat jinak se zase budu nervovat!!!
Jinak jsem byla na vaze a huraaaaaa kilo dole!!! 😀

dite1
24. lis 2008

Skoda ze jen jedno ☹

e.k.t
autor
24. lis 2008

Míšo já po porodu shodila asi 17 a už mám zase 5 zpět, a mám asi špatný cukr, měla jsem těhotenskou cukrovku 😝 a vypadá to že jsem 1% kterému zůstane 😝 😝

dite1
24. lis 2008

ja shodila zatim 11kg jeste mi zbyva 7kg.
Cukrovka , to ti nezavidim. Takze si budes muset pichat inz.? ja bych to asi nedokazala

e.k.t
autor
24. lis 2008

no ten jswem si píchala v nemocnici když jsem byla těhotná, no brala jsem to tak že pro Joli všechno, teď předpokládám že budu jen na dietě, zas tak špatné hodnoty nemám, ale jestli se povede další tak bude inzulín hned od začátku

anta
24. lis 2008

Tak to já jsem přibrala 15 kilo a shodila 12 a už shazovat nechci ani náhodou bo jsem jak oteklá nit a neměla bych na malýho sílu, vážím kousek přes 50 kg a chci si to za každou cenu udržet 😉
Míšo, ty vypadáš mlaďounce, myslela jsem, že ti je tak 20 🙂

e.k.t
autor
24. lis 2008

tak já měla před těhu 106 a mám 91

anta
24. lis 2008

Tak to je Evi ale dobrý. Já měla 47, pak jsem měla 62 a teď mám 50 i s klíčema, přála bych si trošku přibrat, ale nejde mi to, co se znám 😅 😉

e.k.t
autor
24. lis 2008

no já zase musím hlídat každý gram a je mi to k prdu 😝

anta
24. lis 2008

Evi, z toho si nic nedělej, ze mě lidi dělali reklamu na Dachau, co jsem si už vyslechla poznámek na svou postavu 😝 😝 😝

e.k.t
autor
24. lis 2008

no ale když už se to povedlo no tak mi štve že se to vrací, jen doufám že se to už zastaví a že Joli bude brzo běhat abych měla víc pohybu

martinka79
24. lis 2008

tedy holky já se do debaty hubnutí nezapojuji. Jinak Míšo jsi báječná, že to bereš jako svůj domov, já miluji cestování a taky asi tak měsíc někde vydržím, ale vždy hurá domů. já vypadla z domu v 18letech ráda se vracím, ale doma je doma, pěkně daleko od maminky a tatínka. 🙂 🙂
NO Jani ty jsi mladice holka k maturitě. 🙂
To mě bude 30let čeká nás oslava prdelínovi 1rok, kolaudace, Mišákovi 33let a mně 30let. všechno vememe z jedné vody načisto. 🙂

Míša spal asi 3hodinky. milionové dítě už jsme po obědě a pojedeme pro Nikolku. 😉

HOlky já našla včera super hubnoucí aktivitu. Pokud budete mít živé a skotačivé děti kupte jim trampolínu. máme ji doma když gopsám s Mišákem tak to je záběr na nohy. Chystáms e koupit sětem velkou na zahradu ovšem stojí 10-15tis. 🙂

martinka79
24. lis 2008

pardo ne gopsaám, ale hopsám.máme takvou tu od ze sportovních potřeba si 1m průměr a je dobrá. Nikolka ji dostala k 1naroz. 😉

e.k.t
autor
24. lis 2008

no malá má nosnost 90 ha ha takže nic pro mamuty 😀 😀

ale myslím že zjara to už se prdela bude prdelit a bude zase víc pohybu tak to bude dobré

martinka79
24. lis 2008

kdepak ta naše je do 120 nebo 150kg.

martinka79
24. lis 2008

tím nechci říci Evi, že to potřebuješ kdepak jen inspirac epor živé děti co nemají zahradu na běhání po venku od rána do večera. My tedy máme, ale stejně se nám hodila.

e.k.t
autor
24. lis 2008

tak ta by mne možná i unesla 😀 😀 😀

jinak byt máme malý přecpaný a ani zahradu ani balkon 😝

martinka79
24. lis 2008

to je blbé, ale to nevadí vyřádíte se jinak. 😀

anta
24. lis 2008

A to je dobrý nápad ta trampolína, na tom bych se jistě vyřádila i já, to by byly díry do stropu a kuk na souseda nad námi 😀 😀 😀

e.k.t
autor
24. lis 2008

no určitě se najde nějaká aktivita 😅

paolin
24. lis 2008

ahoj holky! dnes opet nestiham. za chvili zkusim dat spat Vitu, tak se treba pak zapojim 😉
koukam, ze pristi rok se budu slavit velka jubilea. my to budeme mit s Mirkem taky na raz. on 40, ja 30. to bude asi velky 😀

martinka79
24. lis 2008

Pavli to bude krásný, nestíháš ty jsi zaměstnaná žena. Mišák je dnes milionový, ale nic si za něj nekoupím. ☹ 😀 zase spí. usnul mi venku na procházku. Unavili ho moje debaty a stavění sněhuláka.. no chlap. 😀
hajá za domem jdu na řízeček.

Jani představ si hup skok na trampošce a koukáš na souseda v trenírkách, tedy ten by čumákoval. 😀 😀 😀 nedej bože sousedka se sousedem in kognito. 🙂

anta
24. lis 2008

No sousedům nad námi je přes 80, ale povím ti, vidět je oba v negližé, tak asi spadnu o dvě patra níž 😀 😀

martinka79
24. lis 2008

a tam by jsi také něco viděla? 😀 😀 nebo už je to konečná sklepní?

anta
24. lis 2008

Marti a Pavli, vy jste nějaké mladé ne? 😉 Když se mě náhodou někdo ptá, kolik mi je, tak s oblibou říkám, že mi jedenáct let dvacet 😀 😀 😀 Můj manža je o rok a půl mladší ode mě 😉

anta
24. lis 2008

Tam bych viděla další sousedy, ale o půl století mladší než ty nad námi, takže by asi bylo na co koukat 😀 😀 😀