Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
8. bře 2009

No to je přece nejlepší oslava, já poslala Martina s Joli ven, to kníkání je fak dobrý a když po 4 razí zase do práce, tak aby si Joli trochu užil 😀

martinka79
8. bře 2009

jasně správně děláš.
Já udělala Nikolce ještě masku a políbila mě můza, udělala jsem návleky na boty a nohy a ještě na rukávy nějaký ten lem.
už na to seru. mám doma zse bordel z toho plyše. 😠 Michálek spí nikolka mastí ssssss to je těžké.

anta
8. bře 2009

Tak jsem byla nakoupit, dnes bude k obídku hovězí gulášek s těstovinkami, mňam mňam.
Marti, neboj, jsem urážecí týpek, naopak si umím ze sebe dělat docela dost legraci, např. tím, když šlápnu do hovna, tak si ještě řeknu, ještě že jsem do toho nespadla pusou a tak 😀 😀 😀

e.k.t
autor
8. bře 2009

jani děláš mi chutě 😉

my asi budeme mít bůček s chlebem, hovězí vývar a já si nejspíš dám zbylé fazolky na smetaně, bůček si prostě nemůžu dovolit 😉

martinka79
8. bře 2009

jé my máme zapečné brambory od včera hopvěz. vývar od včera

martinka79
8. bře 2009

a takové obyč oplacky udělám ¨

martinka79
8. bře 2009

Jani to jsme ráda, že jsi nenaštvala. tak si užijte oěbd i za nás.
🙂

anta
8. bře 2009

Marti, víš jak to s oblibou říkám? "Ty mě nenasereš" 😀 😀 😀 Nemám být proč naštvaná, ale doufám, že vám to tady s těmi pohodovými nocemi budu moci co nejdříve vrátit 😀 😀 😀

martinka79
8. bře 2009

se opovaž. 😀 ikdyž já dnes pala super, zdálo se mi, že se ůotápíme a tam nám hrála hudba acosi a on mi asi minutu drnčel budím na mobilu. hahahahaha 😀 😀 😀 😀 😀 to bylo probuzení já naštvaná, že mě to probírá z takřka živého snu 😠

anta
8. bře 2009

Marti, jedna trochu probdělá noc mě nezabije, ale pokud by tomu tak bylo 3 dny za sebou, tak mi budete chodit plakat na hrobeček a nééé že se spletete! 😀 😀
To byl tedy kráááásný sen 😀 😀

martinka79
8. bře 2009

to byl neboj já umím číst tak si náhrobek přečtu, ale když já neumřela hlady tak ty neumřeš po pár probděných nocí alá flámů.

anta
8. bře 2009

Tak holčinky, dr. mi již odpověděla, super komunikace, ta stará dr. mi o víkendu nezvedala ani telefon 😉

many
8. bře 2009

ahoj holky 🙂
dnes ráno jsem našla Ladíkovi zoubeček 🙂 1 dole v pravo 😀 bez teplot,průjmů,....hrál si s lžičkou a říkám,zkusím poklepat kdyby něco a cink cink je tam 😀 😀 😀 tak už mám slíbený šatečky 😀

martinka79
8. bře 2009

jupí many gratulujem

martinka79
8. bře 2009

jani a co ti poradila,
many to budeš jediná my všechny si šaty koupili sami 😀 😀 😀 😀 😀 no ale já si nestěžuji aspoń mám přesně to co chci 😀 😀 😀 😀

many
8. bře 2009

díky 🙂 🙂 🙂

martinka79
8. bře 2009

si koupíš ty plesovky ne? 😀 Třeba to bude u vás pohodové moc ti přeji já u nikolky a ni nevěděla že má zuby. 🙄 😀

many
8. bře 2009

no ty plesovky bych taky brala ale teď není moc penízků a šaty na jaro a léto potřebuju 🙂 takže brzo navštívíme asi Olimpii v Olomouci,chystáme se jet se ségrou odstranit znamínka lejzrem,tak chlapi by byli s klukama a pak byse valilo do obchodňáku 😀 😀

many
8. bře 2009

jdu Ladíčkovi nachystat pomalu obídek a musím mu uvařit žlouteček,je neděle 😀 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')
javascript:addEmoticon('😀','vBody')

alianka
8. bře 2009

nazdarek vsici 🙂 Jani tak Honzicek je nachlazeny, to me mrzi ☹ tak at se mu rychle ulevi a je mu dobre. Nebudete tomu verit, ale ja dnes jeste nevim co budu varit 😀 Marti velika gratulace k jedenactinam, za mesic to bude rocek, jeee to bude slavy 🙂 Many a Tobe velke blahoprani k zoubku, saticky si pekne vyber 😎

anta
8. bře 2009

Psala mi, že pokud nemá teploty, není třeba tam chodit a poradila mi, abych koupila kapičky Sinecod a dávala je malému, kdyby se to nelepšilo, máme přijít. Jen tak na okraj, ty kapičky jsem koupila dřív než mi to poradila, asi budu dělat dětskou doktorku 😀 😀 😀

alianka
8. bře 2009

Jani 😀 no vidis, to jsi ale prozretelnost sama 😉 to mas super ze Ti doktorka takhle rychle odpovedela. Holky davate pravidelne ten zloutek? ja teda se musim priznat ze ho nedavam vubec, pac kdyz jsem to zkousela, Valus se furt nadavovala a jednou mi ho to vyhodila cele ven. Vadi ji asi ta struktura nebo nevim, pritom jsem ji to mixovala.

martinka79
8. bře 2009

ali Nikolka ho nesnášela skoro do 4let.
my jsme už po obědě.
ali tak nevař 😀

many tak to jo, ty si necháváš odstraňovat znaménka? nechceš počkat až po druhém mimi? 🙂 ale nákupy si užij
já se chystám taky ,ale hlavně Nikolce bundu na ven boty na ven a k sukni a takové ty blbosti. michalivi dárečky k narozením a nějaké tepláky a sobě a Mm pokud bude čas nálada potom many. se uvidím co vlatně budeme chtít. 🙂

Jani prosm tě zaregistruj mě u tebe jo.děkuji předem poplatek až se uvidíme. 😀 jsi šikulka

ali kdo bude hlídat když ty budeš školit?

martinka79
8. bře 2009

Dobrou chu´t všem papajícím či těm co teprve na obídek čekají. 🙂

many
8. bře 2009

Marti myslíš,že je to lepší až po druhým 😉 mně se trošku během těhu zvětšily,dvě mám hodně vystouplý a zavazí mi ☹ u podprdy 😒

many
8. bře 2009

Ladík chrupká tak je ticho 🙂 🙂 🙂
ali já četla,že by se měl žloutek jednou týdně 😉 tak dávám každou neděli do bezmasého příkrmu 😉
jinak dobrou chuť

many
8. bře 2009

jinak taky přeju Míšánkovi 🙂 a hlavně hodně zdravíčka
a Honzíček ať je taky brzo zdravej,teda nám se zatím vše vyhýbá,musím zaklepat 😉 ťuky ťuky

many
8. bře 2009

no asi na něho dobře funguje maminky mlíčko a ten venkovní vzdoušek 🙂

many
8. bře 2009

ale taky z toho mám strach až to jednou příjde ☹ Ladík měl vlastně zatím za celých 9 měsíců jeden čípek a jednou nurofen kapky,tak jsem moc ráda,když vidím,jak to ty miminka trápí a samozřejmě i maminky,že 😒

many
8. bře 2009

no jdu pouklízet ten Ladíkův nepořádek ať má zase možnost dělat znovu nepořádek 😀