Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
10. bře 2009

Tak už jsem ho udolala, uf, byla to práce, už si ten čas nespaní začal protahovat na 4-5 hodin, óó nejsem na to vůbec zvyklá 😖
No zatím si na ty nožičky "stoupá", že sedí a pořád se snaží ty chodidla tlačit na zem a odpichuje se, já nevím, jak to popsat 😀 😀 😀 Na kolínka si stoupá bez problémů 😉

martinka79
10. bře 2009

super. No náš michálek je moc velká šikulka právě vybagroval hlínu z kytky, ale tentokárt baříkem. 😀

anta
10. bře 2009

😀 😀 Je akční po mamince 😉

martinka79
10. bře 2009

many pěkně žehli já budu odpoledennové prádlo žehlit. Jinak nafotím apošlu, jo. i s vel. ikdyž né vždy to odpovídá. 🙂

anta
10. bře 2009

To je stejně takový zvláštní, do minulého týdne spal krásně přes den a najednou se to zlomilo a mám po válení, to je mi tedy líto 🙂

martinka79
10. bře 2009

Jani to je akční číslo jedno, Jani třeba prostě teď nějak enchce usínat uvidíš, bolí ho zoubek tak se klidu brání. nezoufej až bude spávat jendou denně tak bude chrupat i 3hodinky 😀 jako u nás

anta
10. bře 2009

Joooooooooo? To by bylo super. Je fakt, že občas ho ty zoubky nechávají v klidu, třeba těch posledních 14 dní, pak se ozvou a je to katastrofa, počítám s tím 🙂

martinka79
10. bře 2009

no a když hajá o to je to horší. neboj fakt bude líp

martinka79
10. bře 2009

TAK POLÉVEČKA HOTOVÁ. 🙂

many
10. bře 2009

tak my už máme vyžehleno a trošku jsem stěhovala ložnici 🙂 no postýlku místo šicího stroje,ať postýlka není u okna,furt mi tahá za záclonu a čekala jsem ty to spadne 😀 tak raději jsem to přestěhovala,ikdyž on to dělá i u nás na posteli no 😀

martinka79
10. bře 2009

aha a já si popletla hodiny a dala Michalovi oběd jako že je 11hod haha a on nechtěl bodejť. a když enchtěla tak šel spát a to tedy usnul.jsem ale trouba. koukla jsem sběžně a bylo to.

Many ty jsi,ale šikovná.

many
10. bře 2009

Marti ale néééé tak jak ty,do tebe mám ještě daleko,zatím vařím jen o víkendě a buchty taky nepeču zatím až Ladíček bude moct 😀

many
10. bře 2009

Marti to neva,tak pojedl Míšánek trošku dřív no 😀

martinka79
10. bře 2009

no jsme to roura. 😀

many
10. bře 2009

tak Ladík teď taky usnul,takže mám do 11.40 padla 😀 😀 pak dostane obídek a bude spát až ve sporťáčku 🙂

martinka79
10. bře 2009

jé super užij si to venku. vypadá to na prima den. atyk se těším až budem moci ven.

martinka79
10. bře 2009

tak si pěkně odpočiň až tě budíček vzbudí.

many
10. bře 2009

jo,jo 🙂 ale jinak u nás je furt pod mrakem 😒 ale venku snad bude fine a nefouká tak jak včera

many
10. bře 2009

teď trošku pouklízím tatinovi stůl,má ho přeplněnej 😀 😀

martinka79
10. bře 2009

no tak u nás slunečno a je příjemně. já nikolce dala ještě zimní bundu tedy. 😎 uli´d mu pěkně stůl to já bych mohla svýmu bordeláři dělat denně.

many
10. bře 2009

Marti,ten stůl už je taky přeplněj dýl jak měsíc a možná i dýl 😀 😀 😀 protože to nemá furt cenu,ale ted to udělám a bude to mít chvíli uklzený ,on má všude cédečka a noty a trsátka,struny,..... 😒 no muzikant 😀 má napůl pokojík a Laďouškem 🙂

many
10. bře 2009

jinak ze zase ochladilo,taky jsem včera vytáhla ještě zimní bundu,že na tu jarní je ještě čas 😀

martinka79
10. bře 2009

No tak u nás místo trsátek jsou oc věci flešky a všechny možná lejstra... šílené a já to uklidím a za chvilku to je zase.
mám kamamráda muzikantaa ten když koupili dům dostal extra místnost. super nápad, rptože si tens vůj bordel občas uklidí sám nebo ne.. ale hlavně má všude kytary a nevím na co všechno hraje piana a ještě kytary oparavuje. 😀

many
10. bře 2009

no to je nejlepší mít svou místnost,ale u nás to nehrozí 😀 máme 3+1 ale taky kytarky zdobí zdi 😀 takovej rockerskej pokojíček 😀 😀 trošku 🙂 už sem to trošku poklidila,ale ty cédéčka si udělá pěkně sám 😀 si to přebere 😀

many
10. bře 2009

no zachvíli se už má probudit,tak pak bude obídek a povalíme ven,tak se tu mějte pěkně,pa pa

martinka79
10. bře 2009

papa

martinka79
10. bře 2009

taky jsme vstali

anta
10. bře 2009

Tak Honýš předtím spal 40 minut, dost mě potěšil 😝 Je nějakej mamánkovskej opět, nevím, co ho to popadá 😅 😅

martinka79
10. bře 2009

no to bude jen období neboj

paolin
10. bře 2009

tak u nás se momentálně spinká a jinak taky vesela mamánkuje 😀

venku sem tam sluníčko, ale docela mrazivo. pořád se nemůžeme dostat ke kadeřnici, aby mi zastřihla Adámka.
sama se bojím a už vypadá, jako holky, takže to chce zkrátit. Vítkovi jsem vlásky ojela ve dvou měsících strojkem. to ale bylo léto.